جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل کالای ترافیکی

حمل محموله‌های ترافیکی و خارج از استاندارد یک مسئله حساس و پیچیده در حوزه حمل و نقل و ایمنی جاده‌ای است. این محموله‌ها ممکن است به دلایل مختلف، از جمله اندازه بزرگ، وزن سنگین، خطرناک بودن، حساسیت به شرایط جوی و محیطی، مواد شیمیایی خطرناک و... خارج از استانداردهای عادی حمل و نقل قرار داشته باشند.

حمل محموله های ترافیکی ( حمل بار ترافیکی ) | 09103147045

برای دریافت  مشاوره رایگان با شماره  09103147045 تماس حاصل فرمائید. (کارشناس حمل و نقل بین المللی خانم نوعی)

ارسال بار، ارسال کالا، باربری، حمل و نقل بین المللی بار ترافیکی

حمل محموله‌های ترافیکی و خارج از استاندارد یک مسئله حساس و پیچیده در حوزه حمل و نقل و ایمنی جاده‌ای است. این محموله‌ها ممکن است به دلایل مختلف، از جمله اندازه بزرگ، وزن سنگین، خطرناک بودن، حساسیت به شرایط جوی و محیطی، مواد شیمیایی خطرناک و… خارج از استانداردهای عادی حمل و نقل قرار داشته باشند.

یکی از انواع محموله هایی که در جریان حمل و نقل بین المللی انتقال می یابند محموله های ترافیکی یا به اصلاح OOG نامیده میشوند. بر اساس تعاریف مختلف محموله ای که طول, عرض، ارتفاع و یا وزن آن از حد متعارف خارج گردد ترافیکی محسوب می گردد. در ایران به محموله هایی که با در نظر گرفتن ابعاد تریلی، طول بیش از 16.5 متر ، عرض بیش از 2.6 متر و یا ارتفاع بیش از 4.5 متر داشته باشند ترافیکی میگویند. از بعد وزن، به محموله هایی با وزن بیش از 40 تن ترافیکی گفته میشود. البته این موضوع در حمل و نقل جاده ای صحت داشته و بحث در حمل و نقل دریایی تعاریف دیگری دارد. باید توجه داشت که در ایران شرکتی که اقدام به حمل محموله های ترافیکی از طریق جاده مینماید باید دوره های آموزشی مربوطه را گذرانده و از اداره راه و ترابری مجوز حمل و نقل ترافیکی داشته باشد در غیر اینصورت مشمول جرایم سنگین میگردد. هلدینگ بین المللی خادم لجستیک  دارای شبکه ای عظیم بوده و تا به حال محموله های خارج از استاندارد مختلفی را از طریق جاده و دریا صادرات، واردات و یا ترانزیت نموده است. باید توجه داشت که حمل و نقل محموله  هایی با ابعاد غیر استاندارد حسب همان کیس، در حمل و نقل جاده ای توسط تریلی های کمرشکن، بوژی کش ها و …. انجام میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره و دریافت مشاوره رایگان و یا خدمات حمل و نقل با شماره  09103147045 تماس حاصل فرمائید. (کارشناس خانم نوعی) یا به ایمیل به نشانی:

acc@khadem-logistics.com  پیام ارسال نمائید.

حمل ترافیکی با بوژی، کمرشکن، کامیون سه محور، پنجم محور، هفت محور به افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان، قزاقستان، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، روسیه، عراق

هلدینگ بین المللی خادم لجستیک تا کنون تجربه های موفقی در زمینه حمل و نقل دریایی محموله های out of gauge  داشته است. حمل این گونه محموله ها توسط کانتینرهای خاص مانند کانتینرهای بیست فوتی و چهل فوتی فلت رک و اپن تاپ انجام میشود. گاها محموله از نظر ابعاد و وزن به گونه ای است که امکان حمل و نقل توسط کانتینرهای خاص وجود ندارد. در اینگونه موارد حمل ونقل دریایی محموله مزبور به صورت CY-CY و به صورت فله انجام میشود. در آخرین پروژه ترافیکی که هلدینگ خادم لجستیک اقدام به حمل آن نمود، 36 دستگاه ژنراتور با ابعاد خارج از استاندارد و تناژ بالا از کشور چین به صورت فله به بندر عباس حمل گردید و سپس توسط همین مجموعه به وسیله تریلی های کمرشکن به کشور ازبکستان ترانزیت گردید. نمونه فوق تنها یک مورد از صدها پروژه موفق هلدینگ خادم لجستیک در زمینه حمل و نقل محموله های ترافیکی بوده است و موارد مشابه در رزومه کاری این مجموعه موجود است. برای دریافت خدمات حمل و دریافت مشاوره رایگان با شماره  09103147045 تماس حاصل فرمائید. (کارشناس حمل و نقل بین المللی خانم نوعی) یا به ایمیل به نشانی:

acc@khadem-logistics.com  پیام ارسال نمائید.

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید