جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

معدن

معدن | 09120499750

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید: 0912049975009055900792

Se4@khadem-logistics.com

Cis@khadem-logistics.com

هلدینگ بین المللی خادم لجستیک فعال در زنجیره تامین و حمل کالا ، در عرصه بین الملل ، طی سه دهه فعالیت خود ، در هر دو قسمت بازرگانی و حمل گروه کالاهای مختلف ، می تواند در خدمت شما عزیزان باشد . حوزه معدن بواسطه سفارش های بسیار در خرید از سوی مشتریان خارجی و حمل های پروژه ای بسیاری از معدن داران ارجمند و دیگر دوستان فعال در این زمینه ، یکی از دسته کالاهای برجسته در کارنامه خادم لجستیک محسوب میشود.

حمل کالاهای معدنی ( ارسال کالاهای معدنی ) :

حمل کالاهای معدنی عمدتا بصورت پروژه ای است و به دو روش زمینی و دریایی انجام میشود . در بخش زمینی، سرویس ریلی و جاده ای و در بخش دریایی سرویس فله بر کاربرد دارد.

در بخش ریلی ، هلدینگ خادم لجستیک بعنوان تامین کننده واگن با نرخ های مناسب و با اطمینان از عدم کسری در تامین واگن در خدمت شما عزیزان فعال در این حوزه می باشد ودر بخش دریایی ، با توجه به امتیاز کشتیرانی مجموعه و لینک های معتبر در این خصوص ، امکان عقد قرارداد با قیمت مناسب برای سرویس کشتی های فله بر موجود می باشد.

تامین کالاهای معدنی ( تامین کالای معدنی ) :

در بخش تامین ، هلدینگ بین المللی خادم لجستیک با سابقه سی و دو ساله و رجیستر شده از انگلستان بعنوان لجستیک مورد تایید خانه صنعت و معدن و دارای تفاهم نامه با این تشکل ، علاوه بر ارائه سرویس حمل ، امکان تامین انواع کالاهای معدنی را از طریق شرکا و دوستان خود نیز دارد.

باعث بسی خرسندی و افتخار است کارشناسان و تیم عملیاتی مجموعه با توجه به تجارت بسیار ، به نحوی شایسته ، در هر دو بخش تامین و حمل ، خدمت رسان شما سروران گرامی  باشند . لطفا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا اخذ مشاوره رایگان در خصوص لجستیک ،با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید:

09120499750

09055900792

Se4@khadem-logistics.com

Cis@khadem-logistics.com

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید