جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل لوازم منزل

شرکت حمل و نقل بین المللی  خادم لجستیک ، ارسال لوازم منزل به خارج از کشور را از طریق دریایی ، زمینی و هوایی میسر می سازد که نیازمند به آگاهی نسبت به مراحل مخلتف ارسال می باشد. با توجه به مقصد مورد نظر و حجم بار ارسالی می بایست یکی از 3 روش حمل دریایی ، جاده ای و هوایی را انتخاب کرد

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور | 09127383349

(برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09127383349 در ارتباط باشید )

ارسال بار، باربری، حمل و نقل لوازم منزل، اثاثیه منزل، بار مهاجر، بار دانشجویان

شرکت حمل و نقل بین المللی  خادم لجستیک ، ارسال لوازم منزل به خارج از کشور را از طریق دریایی ، زمینی و هوایی میسر می سازد که نیازمند به آگاهی نسبت به مراحل مخلتف ارسال می باشد. با توجه به مقصد مورد نظر و حجم بار ارسالی می بایست یکی از 3 روش حمل دریایی ، جاده ای و هوایی را انتخاب کرد. به همین  منظور و به قصد شفاف تر شدن مسئله در خصوص ارسال لوازم منزل به خارج از کشور به سه موضوع حمل زمینی، حمل هوایی و حمل دریایی اشاره میکنیم:

دریایی

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک با در اختیار داشتن دفاتر خود در ترکیه و امارات امکان حمل دریایی از بندرعباس از طریق امارات به صورت ترانسشیپ و کراس استاف و همچنین ترکیبی جاده ای و دریایی از طریق ترکی را میسر می سازد.

حمل جاده ای

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک با در اختیار داشتن تریلی های چادری امکان حمل و نقل جاده ای از درب منزل به تمامی کشور های اروپایی ، ترکیه ، عراق ، روسیه ، آذربایجان ، گرجستان و کشورهای آسیای میانه را میسر می سازد.

هوایی

حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور به صورت هوایی اغلب برای لوازم شخصی و بارها و اثاثیه سبک با حجم کمتر توصیه میشود. شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک امکان حمل و نقل بین المللی هوایی از فرودگاه های مشهد و تهران به تمامی فرودگاه های بین المللی را دارد.

مراحل اصلی ارسال اثاثیه به خارج از ایران

  • بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به خارج از کشور

در اولین قدم اثاثیه شما از قبیل مبلمان و یا هر وسیله دیگری مورد بازدید کارشناسی دقیق قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده خواهد شد. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به خارج از کشور نیزاز پیش از بسته بندی و بارگیری به شما اعلام میگردد.کارشناسان با سابقه خادم لجستیک  در مرحله بازرسی محموله، ضمن تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی به خارج از کشور با توجه به حساسیت اثاثیه و ارزش کالا، نسبت به تعیین نوع روش حمل (زمینی دریایی هوایی) و همچنین نوع بسته بندی اسباب و اثاثیه (جعبه چوبی، نایلون حباب دار، صندوق و پالت چوبی و فلزی و غیره) اقدام کنند.

  • برنامه‌ریزی و مسیربندی

ابتدا باید برنامه‌ریزی کنید که لوازم منزل شما به کدام مقصدی ارسال شود. انتخاب مسیر مناسب بسیار مهم است، زیرا تاثیر زمان تحویل و هزینه حمل و نقل را می‌تواند داشته باشد.

  • تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال به صورت دریایی

شرکت حمل و نقل بین المللی  خادم لجستیک با در اختیار داشتن کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت بسته به حجم و وزن لوازم منزل ، نوع مناس کانتینر را انتخاب کرده و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

  • بسته‌بندی و علامت‌گذاری

یکی از مهمترین و حساس ترین  مراحل ارسال لوازم منزل به خارج از کشور به صورت زمینی یا هوایی یا دریایی مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به خارج از کشور  است. لوازم منزل باید به‌طور مناسب بسته‌بندی شوند تا در طول حمل و نقل دچار آسیب نشوند. علامت‌گذاری دقیق بر روی بسته‌ها به شناسایی و مدیریت آسان‌تر کمک می‌کند.

  • ترخیص و مستندات

در مرحله ترخیص، تهیه اسناد موردنیاز مانند بارنامه، پکینگ لیست، بیمه حمل و نقل و گواهی های مورد نیاز ضروری می باشد.

  • بیمه حمل و نقل

انتخاب بیمه حمل و نقل مناسب برای لوازم منزل شما می‌تواند در صورت وقوع حوادث مورد نیاز باشد.

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک با بیش از 3000 دستگاه کانتینر و تریلی های چادری، دفاتر رسمی در قزاقستان، ترکیه و امارات توانسته نقش پر رنگی در حمل و نقل جاده ای ، دریایی و هوایی داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09127383349 و یا آدرس ایمیل Sales@khadem-logistics.com  در ارتباط باشید.

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید