باربری دریایی | حمل و نقل دریایی

باربری دریایی خادم لجستیک

سالیانه حجم بسیار زیادی از محموله ها به صورت باربری دریایی بین المللی توسط شرکت های کشتیرانی حمل بار دریایی جابه جا میشوند. که در این میان گروه بزرگ خادم لجستیک مفتخر بوده با تکیه بر تجربه ۳۰ ساله خود در امر حمل و نقل دریایی در سطح بین المللی و کشتیرانی نقش بسزایی را در پروسه حمل دریایی ایفا نماید. اجاره کشتی و حمل بار دریایی یکی از سرویس های هلدینگ خادم لجستیک برای حمل کالای دریایی است.

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی بخش جدا نشدنی از تجارت است. خدمات کارآمد در این حوزه موجب تاثیر گذاری مثبت در امر تجارت بین المللی می شود. باربری دریایی بین المللی اگر به شکل درستی در ایران صورت پذیرد موجب افزایش تجارت بین و المللی ایران و افزایش حجم صادرات کالای دریایی خواهد شد. موضوع حمل و نقل دریایی بین المللی به دلیل تاثیر گذاری در قیمت تمام شده کالاهایی که از طزیق باربری دریایی منتقل می شوند و در تجارت آزاد و رقابتی از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو شرکت خادم لجستیک با کاهش هزینه های تمام شده باربری دریای بین المللی و عرضه قیمتی پایین در حمل و نقل دریایی در خدمت تجار گرامی است.

ما به دلیل روابط نزدیک با خطوط مختلف حمل و نقل دریایی از طریق شرکت Golden gate وابسته به هلدینگ خادم لجستیک انتخاب گسترده ای از خدمات حمل و نقل دریایی از انواع و اندازه را ارائه می دهیم، خواه برای حمل کامل کانتینر یا حمل کانتینر گروپاژ و یا حتی پروژه های بزرگ.
Golden gate راه حل های لجستیکی هوشمند را نه تنها در امارات، هند، چین، ترکیه و عراق بلکه همچنین بین سایر کشورها واقع در قاره های مختلف برای دستیابی و بر آوردن تمام نیازهای شما ارائه می دهد، بنابراین خدمات ما جامع هستند و محدود به یک کالای خاص یا محدود به بندر خاصی نیستند.
موقعیت مکانی ما در ایران، عمان، امارات و ترکیه که شرق را با غرب و قاره ها با یکدیگر متصل می کند، از این امکانات استفاده شده است تا در زمان و هزینه کمتری بتوانیم خدمات لازم را ارائه دهیم.

ویژگی های اصلی

 • تامین نیازهای شما از کانتینر های مخصوص با توجه به نوع کالای قابل بارگیری و آنچه در آن قرار دارد ( کانتینر های  ۲۰ فوت، ۴۰ فوت، های کیوب،یخچال دار، پلت فرم و مخزن دار )
 • امکان ترخیص گمرکی در کشور مقصد با فرم های مختلف INCOTERMS در خواست شما را برآورده می کند ( مانند DDP ، DAP ، DDU) حمل و نقل محموله ها را با استفاده از هلدینگ خادم لجستیک انجام دهید.
  بیمه حمل و نقل دریایی
  خدمات ذخیره سازی در مناطق آزاد
  نمای روشنی از سیستم حمل و نقل دریایی

گلدن گیت

شرکت حمل و نقل بین المللی دریایی

گروه بزرگ خادم لجستیک به صورت حرفه ای به عنوان مجموعه شرکت های کشتیرانی برای اجاره کشتی در ایران، سرویس های دریایی جهت حمل بار دریایی ، حمل بار با کشتی و باربری دریایی بین المللی با کیفیت، که در شرایط بازار امروز کار ساده ای نیست را به راحتی به انجام میرساند.

 

 

باربری دریایی بین المللی

حوزه فعالیت خادم لجستیک

حوزه فعالیت داخلی

 • بنادر جنوبی ایران
 • بنادر شمالی ایران

حوزه فعالیت خارجی

 • بنادر خلیج فارس
 • بنادر هند
 • بنادر چین
 • بنادر آبهای جنوب شرق آسیا
 • بنادر اروپایی
 • بنادر آمریکا شمالی
 • بنادر آمریکا جنوبی
 • بنادر آفریقا
 • بنادر اقیانوسیه

حمل کالای دریایی

مشتریان، ما را به عنوان ارائه دهنده سرویس های خوب و با کیفیت در حمل بار دریایی و اجاره کشتی با قیمت مناسب یاد می کنند.

 

ما مفتخر هستیم به:

 • پایینترین نرخ حمل بار دریایی
 • منظمترین سرویس های حمل دریایی

 

معتقدیم مشتریان ما لایق بهترین سرویس های حمل دریایی و باربری دریایی بین المللی مناسبترین قیمت های حمل بار دریایی هستند.

خادم لجستیک خدمات دریایی

حمل محموله فله باربری دریایی

حمل محموله های فله صادراتی و وارداتی با کشتی

حمل کانتینری با کشتی

حمل کانتینری محموله های صادراتی و وارداتی با کشتی

حمل انواع مایعات با کشتی

حمل انواع مایعات و سوخت ها با کشتی

حمل محموله های خاص با کشتی توسط اجاره کشتی

حمل محموله های خاص و ترافیکی با کشتی

هلدینگ خادم لجستیک کشتیرانی

کشتیرانی گلدن گیت تحت پوشش هلدینگ خادم لجستیک

حمل بار دریایی

از جمله سرویس های حمل کانتینر های موجود و قابل سرویس برای حمل بار دریایی:

 • کانتینر ۲۰ فوت
 • کانتینر ۴۰ فوت
 • کانتینر های کیوب
 • کانتینر یخچالی
 • کانتینر اپن تاپ
 • کانتینر فلت رک
 • کانتینر استاندارد

لجستیک و باربری دریایی

از دیر باز صنعت لجستیک، علی الخصوص شرکت کشتیرانی توانسته نقس بسیار مهمی در اقتصاد کشورها و همچنین صادرات آنها ایفا کند. در این میان، باربری دریایی یکی از روش های حمل و نقل دریایی است که به صورت وسیعی مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین از حمل بار دریایی میتوان به عنوان یک روش های حمل بار با کشتی مقرون به صرفه تر نسبت به دیگر رویه های حمل دانست.

 

جایگاه حمل بار با کشتی در ایران

ایران براساس جایگاه استراتژیک خود توانسته آمار حمل و نقل دریایی بین و المللی خود را بهبود بخشد و نه تنها در افزایش صادرات ایران بلکه واردات کمک فعال نماید.می توان گفت بخش عظیمی از صادرات ایران در حال حاضر توسط باربری دریایی انجام می پذیرد و آمار حمل و نقل دریایی نشان می دهد که بیشتر آنها از طریق بندر عباس و به صورت باربری دریایی بین المللی انجام می پذیرد. اگرچه که دیگر بنادر دریایی ایران هم نقش پررنگ خود را در این زمینه به همراه دارند. تعداد زیادی از خطوط کشتیرانی مانند IRISL فعالیت های گسترده ای در باربری دریایی بین المللی صورت می دهند.

 

 

حمل بار دریایی

نرخ حمل دریایی

علیرغم تحمیل تحریم بر جمهوری اسلامی ایران، آمار حمل و نقل دریایی کالاها نشان می دهد که صادرات ایران نسبت به واردات فزونی یافته است. در سال های نه چندان دور مبالغ حمل دریایی از هند و حمل دریایی از چین به مراتب پایین تر از حال حاضر بوده است اما این روزها با توجه به تحریم ها تجارت کردن با ایران مشکل شده است و این مسئله برنامه های مرتبطی برای باربری دریایی کالاها از طرف شرکت های لجستیک ترتیب اثر داده شده است.

برای مثال نرخ حمل دریایی کالای صادراتی به بنادر هند پیشتر مبلغی حدود ۵۰ $ هر TEU بوده است.

در حالیکه در سال ۲۰۱۹ رقم باربری دریایی افزایش چشم گیری شبیه به ۱۵ برابر شدن را داشته است. بسیاری از سرویس های حمل که در سال های گذشته انجام می شد متوقف گردیده است. متاَسفانه نرخ حمل دریایی نیز افزایش داشته است و در این شرایط همچنان تجار بسیاری به دنبال راهکاری برای کاهش قیمت باربری دریایی و حل مسئله تجارت با ایران هستند.

 

صادرات و واردات و باربری دریایی

کشتیرانی گلدن گیت برای حل مشکل باربری دریایی بین المللی و کمک به افزایش صادرات از ایران و واردات به ایران راهکارهای دقیق و کارامدی را ارائه داده است که در همین راستا معاملات با نرخ حمل دریایی پایین تری انجام می پذیرد و در عین حال مدت زمان سفرهای دریایی نیز کوتاه تر شده است.

 

باربری دریایی بین المللی

روش های کاربردی گروه خادم لجستیک باعث افزایش میزان صادرات محموله های متعدد و باربری دریایی بین المللی بیشتر نسبت به قبلتر را داشته است و خوشبختانه روزانه نیز شاهد افزایش این تعداد هستیم و این نتیجه ، نشانه مشخص و بارزی از حسن انتخاب و اعتماد مشتریان داخلی و خارجی به خدمات باربری دریایی شرکت خادم لجستیک  است.

گروه بزرگ خادم لجستیک با بیش از ۱۵ زیر مجموعه و ۲۵۶ نماینده در اقصی نقاط جهان نقش به سزایی در صادرات ایران داشته است. برنامه زمانی دقیق سفرهای کشتی نرخ های دریایی مناسب، اجاره کشتی های فله بر ، تعداد بالای مشتریان چه تامین کنندگان و چه تجار که روزانه تعداد آنها افزوده می شود. همه و همه نشانگر موفقیت های گروه خادم لجستیک در لجستیک باربری دریایی بین المللی و در میان شرکت های فورواردر و خطوط کشتیرانی می باشد.

 

سرویس حمل بار دریایی

شرکت گلدن گیت ارائه دهنده سرویس های حمل دریایی به اقصی نقاط جهان و حتی آمریکا می باشد.

از نمونه دلایل افزایش تعداد مشتریان گروه خادم لجستیک:

 • نرخ های باربری دریایی پایین تر
 • مدت زمان سفر دقیق

 

سرویس های باربری دریایی

 

 • تحمل کانتینری
 • چارترینگ کشتی ( اجاره کشتی )
 • حمل محموله های خرده بار بازرگانی
 • انجام امور گمرکی
 • کراس استاف
 • تغییر اسناد بارنامه

روش های دیگر حمل و نقل:

شرکت حمل و نقل بین المللی دریایی
شرکت حمل و نقل بین المللی حمل کالای دریایی، حمل و نقل بین المللی دریایی، کشتیرانی آژانس بار هوایی، حمل و نقل بین المللی کانتینری، حمل بین المللی دریایی، حمل و نقل جاده ای ،حمل کالاهای دریایی

شرکت حمل و نقل بین المللی در مشهد، شرکت حمل بار دریایی ، شرکت حمل بار زمینی ،شرکت کشتیرانی شرکت حمل بار جاده ای ، شرکت کشتیرانی شرکت حمل بار ریلی ،شرکت کشتیرانی

گمرک سایت کشتی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شرکت حمل بار هوایی ، شرکت باربری هوایی ، شرکت باربری زمینی ، شرکت باربری دریایی ، شرکت باربری ریلی ، شرکت باربری جاده ای ، شرکت ترانزیت کالا ، شرکت فورواردر کالا ،

 حمل بار با کشتی ، حمل بار با قطار ، حمل بار با واگن ، حمل بار با تریلی ، حمل بار با کامیون ، حمل بار با هواپیما ، شرکت حمل و نقل دریایی ، حمل و نقل دریایی انواع بار ، شرکت حمل و نقل دریایی ، حمل و نقل دریایی 

درخواست حمل

Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

شرکت کشتیرانی و حمل و نقل دریایی