باربری روسیه | حمل بار به روسیه

کشور روسیه، پهناورترین کشور جهان به شمار است که در شمال اوراسیا قرار دارد. از نظر جغرافیایی کشور روسیه با ۱۴ کشور اروپایی و آسیایی دارای مرز زمینی است و با کشورهای اطراف دریای ژاپن، دریای بیرینگ، دریای سیاه، دریای بالتیک و دریای خزر مرز آبی دارد.

در نتیجه در زمینه حمل و نقل بین المللی کشور روسیه دارای مسیرهای متنوع هوایی، زمینی، دریایی و ریلی است.

از مهم ترین شهرهای روسیه می توان به مسکو، ایرکوتسک، کازان، نیژنی نووگورود، سنت پترزبورگ، سوچی، ولادیوستوک، ولگوگراد و یکتاپرینبرگ نام برد.

در سال های اخیر همکاری ایران در زمینه صادرات و واردات به روسیه و شهرهای مختلف آن پیشرفت چشمگیری داشته است. بیشتر این صادرات و واردات شامل مرکبات، حبوبات، غلات، خشکبار، صنایع دستی، ماشین آلات صنعتی و کشاورزی و خودرو، خوراک دام و … است.

هلدینگ خادم لجستیک از فعال ترین مجموعه های حمل و نقل  بین المللی در دنیا است و با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت در این زمینه از اعتبار بالایی در بین مشتریان خود برخوردار است. هلدینگ خادم لجستیک دارای زیر مجموعه های حمل هوایی، حمل دریایی، حمل جاده ای، حمل ریلی و خدمات گمرکی واردات، صادرات و تامین کالا می باشد.

ارسال بار هوایی به روسیه

با توجه به روابط خوب اقتصادی و تجاری بین ایران و روسیه حمل و نقل بین المللی به ایران کشور در سال های اخیر رونق زیادی داشته است.

حمل بار به شهرهای مهم روسیه نظیر حمل بار به مسکو ، حمل بار به ایرکوتسک ، حمل بار به کازان ، حمل بار به نیژنی نووگورود ، حمل بار به سنت پترزبورگ ،  حمل بار به سوچی ، حمل بار به ولگوگراد و سایر شهرهای مهم روسیه توسط هلدینگ خادم لجستیک امکان پذیر است.

فریت بار هوایی به روسیه

بار مسافری و بار تجاری به روسیه را می توان به صورت هوایی نیز ارسال کرد. فریت بار یکی از روش های محبوب ارسال بار است.

اضافه بار مسافران و دانشجویان را می توان به صورت فریت بار ارسال کرد ، زیرا این کار هم مقرون به صرفه تر است و هم با یک بارنامه بین المللی با امنیت بالایی ارسال می شود.

حمل بار به روسیه | باربری روسیه

مسیر حمل بار به روسیه

مسیر روسیه با توجه به نوع بار می تواند متفاوت باشد. در ادامه مسیرهای مختلف ارسال کالا از ایران به روسیه یا بالعکس لیست شده است. برای اطلاعات بیشتر درباره مسیرهای حمل ونقل و استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ما در هلدینگ خادم لجستیک در ارتباط باشید.

مسیر زمینی

حمل جاده ای از طریق قزاقستان، آذربایجان، از طریق بازرگان

مسیر ریلی

حمل ریلی از طریق مرز ریلی سرخس، اینچه برون، آستارا

مسیر هوایی

حمل بار هوایی از طریق فرودگاه های بین المللی مشهد، تهران، فرودگاه های امام و …

مسیر دریایی

حمل از طریق بنادر شمالی امیرآباد، فریدون شهر،بندر انزلی، بندر نوشهر، بندر آستارا به بنادر آستاراخان، بنادر ماخاچ قلعه (ماخاچ کالا)

از بنادر جنوبی چابهار، بندر عباس، بندر بوشهر، بندر امام به بنادر سنت پترزبورگ، بندر نوروسیسک، وستوچنی

حمل اثاثیه منزل به روسیه – قیمت حمل بار به روسیه – حمل هوایی به روسیه – حمل زمینی به روسیه – حمل بار یخچالی به روسیه