جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل هوایی│خدمات حمل و نقل هوایی

باربری هوایی کالا به دو شکل کارگو و فریت بار انجام می‌شود. کارگو مربوط به حمل کالاهای تجاری و فریت بار مربوط به حمل کالاهایی است که مربوط به مسافران می باشد. برای باربری هوایی کالا از هواپیماهای مخصوصی همچون بلوگا و یا آنتونف ۲۲۵ استفاده می شود و با استفاده از آن ها کالا از کشوری به کشور دیگر و یا داخل همان کشور ارسال می شود. اما این نوع از ارسال معمولا برای ارسال کالا و باربری هوایی بین دو کشور مختلف به کار گرفته می شود. 

فریت بار در واقع متعلق به بار مسافرانی است که به مدت طولانی قصد سفر دارند و باید لوازم شخصی و مورد احتیاج خود را حمل نمایند و ماهیت تجاری ندارند. اما کالاهای تجاری که ممکن است برای ارسال بین کشورهای مختلف صورت بگیرد کارگو نام دارد و با هواپیماهای اختصاصی باربری آن را حمل می‌کنند. اگر از حمل و نقل هوایی جهت جا به جا کردن بار استفاده شود به ازای هر یک کیلوگرم تا سقف ۲۰ دلار بیمه خواهد شد و اگر این میزان کافی نباشد با توجه به ارزش کالا، بیمه به صورت جداگانه خریداری می‌شود، در صورت رعایت تمام استانداردهای لازم خسارت به صاحب آن پرداخت خواهد شد.

در حالت کلی کالاها برای حمل با هواپیما به دسته‌های زیر تقسیم بندی می شوند:

حمل و نقل بارهای معمولی

حمل و نقل بارهای فاسدشدنی

بارهای حجمی و سبک

حمل و نقل بارهای خطرناک

حمل و نقل اجساد

حمل و نقل حیوانات زنده

ارسال کالا به 2 صورت لوازم شخصی و کالاهای تجاری انجام می‌گیرد.

لوازم شخصی

برای ارسال لوازم شخصی بایستی عکس پاسپورت فرستنده و گیرنده ، بلیط و لیست وسایل به صورت واضح به شرکت حمل بار هوایی اعلام گردد

کالاهای تجاری

برای ارسال کالاهای تجاری بایستی مشخص باشد که کالا ساخت ایران است یا خیر. در صورتیکه کالا ساخت ایران باشد : پروانه بهره برداری کالا، استاندارد و فاکتور فروشنده و اینویس و پکینگ کالا برای انجام امور گمرکی و همچنین صدور بارنامه مورد نیاز می‌باشد.

خادم لجستیک، خدمات باربری هوایی و خدمات حمل و نقل بین المللی و داخلی هوایی را از فرودگاه‌های: مشهد، تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، اهواز و آبادان به سایر نقاط ایران و همچنین فرودگاه‌های مختلف جهان خدمات پست هوایی و پست سریع بین المللی هوایی برای محصولات مختلف فریت و کارگو را به انجام می‌رساند.

شرکت های طرف قرارداد به شرح زیر میباشند:
لیست فرودگاه های بین المللی

و بسیاری از فرودگاه‌های دیگر جهانی که در آن کار می‌کنیم.

در محاسبه هزینه حمل بار هوایی، عوامل مختلفی تاثیر گذار است. بسته بندی کالا، وزن بار یا وزن حجمی بار، انبار داری، سایر خدماتی  که صاحب بار از شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل انتظار دارد تاثیر گذار است. به طور کلی موارد موثر در هزینه حمل بار هوایی به شرح زیر است:

پست سریع هوایی و ارسال کالا به وسیله باربری هوایی یکی از خدمات شرکت ما به مشتریان عزیز است. شما می توانید برای محاسبه هزینه بار هوایی و یا هزینه فریت بار با بخش مربوطه تماس حاصل فرمایید. خدمات حمل و نقل هوایی ما شامل پست هوایی داخلی و پست هوایی خارجی می‌شود.

کالاهای خطرناک برای حمل و نقل هوایی به اقلام و موادی گفته می‌شود، که سلامتی هواپیما را به مخاطره می‌اندازد. حمل اینگونه اقلام با توجه به دستورالعملهای سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO) و انجمن شرکت های هواپیمایی (یاتا) می باشد.

مواد و کالاهای خطرناک در باربری هوایی بایستی بر اساس شرایط و ضوابط خاص و بین المللی حمل هوایی، بسته بندی شده باشد و این بسته بندی می بایست با کیفیت بالا و با ساختار مطمئن و به منظور جلوگیری از نشط و تراوش در شرایط تغییرات دمایی و رطوبت، فشار و ارتعاش انجام گرفته باشد. هر بسته کالا بایستی برچسب مناسب به خود را داشته، و دارای آرم و شکلی مناسب باشد. کالای خطرناک باید علایمی مانند شماره بین المللی برای مواد خطرناک UN number نیز داشته باشد.

تجاری که درخواست حمل هوایی کالای خطرناک و DGR که شرکت های هواپیمایی در مبدا برای حمل ‌آنها امتناع خواهند کرد، بایستی به شیوه زیر اقدام کنند.

تاجر جهت حمل و نقل هوایی کالای خطرناک موظف به ارائه مدارک بین المللی ذیل می‌باشد:

Certificate For Safe Transport of Goods
Certificate of Origin
Material Safety Data Sheet

Air Freight

Providing an independent advice and identifying the right fit for you, lorem ipsum sit dolor.

Warehousing

Providing an independent advice and identifying the right fit for you, lorem ipsum sit dolor.

Ocean Freight

Providing an independent advice and identifying the right fit for you, lorem ipsum sit dolor.

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید