باربری ترکیه | حمل بار به ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای حوزه اوراسیا می باشد و در سال  های اخیر به دلیل رشد اقتصادی و شرایط تحصیل و زندگی مقصد بسیاری از ایرانیان شده است.

بعد از توافق نامه ای که بین ترکیه و اتحادیه اروپا امضا شد، ترکیه در بخش صنعتی پیشرفت بسیار چشمگیری داشت و سهم ترکیه در بازارهای اروپا افزایش  یافت.

از این رو حمل و نقل کالا به ترکیه و از این کشور به سایر کشورها افزایش پیدا کرد.

به طوریکه موقعیت جغرافیایی ترکیه شرایط همکاری کشورمان با ترکیه را مهم و استراتژیکی می نماید.

موقعیت جغرافیایی ترکیه

کشورهای ایران، نخجوان، ارمنستان و گرجستان همسایه های شرقی ترکیه و کشورهای عراق و سوریه همسایه های جنوب شرقی ترکیه و کشورهای بلغارستان ویونان همسایه های شمال غربی کشور ترکیه هستند.

علاوه بر این ترکیه از شمال کشور با دریای سیاه و از جنوب غربی با دریای مدیترانه  و از سمت غرب با دریای مرمره و اژه مرز آبی دارد.

همچنین ترکیه شاهراه ورود ایران به اروپا می باشد و لازم به ذکر است ایران نیز دروازه ورود تجاری و کالای ترکیه به افغانستان و آسیای میانه می باشد.

باربری ترکیه

بنابراین برای ترکیه مسیرهای حمل ونقل مختلفی وجود دارد که با توجه به نوع بار می توان یکی از مسیرها را به دلخواه انتخاب کرد.

هلدینگ خادم لجستیک از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل بین المللی است که بیش از ۳۰ سال در ایم زمینه سابقه فعالیت دارد.

هلدینگ خادم لجستیک با داشتن چندین مجموعه فعال از جمله پنج شرکت اصلی در بخش های؛ حمل و نقل هوایی، حمل دریایی، حمل جاده ای، حمل ریلی و خدمات گمرکی توانسته است خدمات گسترده ای را در حمل و نقل بین المللی در اختیار مشتریان خود قرار دهد و رضایت آن ها را به دست آورد.حمل بار به اروپا | باربری اروپا

فریت بار به ترکیه

یکی از سرویس های هوایی هلدینگ خادم لجستیک ، فریت بار به ترکیه است. بهترین روش حمل اضافه بار مسافران و دانشجویانی که قصد دارند به ترکیه سفر کنند، حمل به صورت فریت بار است. 

در این روش حمل ، کالای مسافر به صورت امن و با بارنامه بین المللی حمل می شود. هزینه این روش نسبت به حمل به صورت اضافه بار بسیار مقرون به صرفه تر است. 

علاوه بر این از آنجایی که در اکثر شهرهای ترکیه فرودگاه های بزرگ وجود دارد، فریت بار به استانبول ، فریت بار به آنکارا ، فریت بار با انتالیا و سایر شهرهای مهم و بزرگ ترکیه نیز امکان پذیر است.

هلدینگ خادم لجستیک ، تمام خدمات بسته بندی ، مشاوره ، حمل هوایی را برای شهرهای مهم ترکیه را به مشتریان خود ارائه می دهد.

حمل بار به استانبول

استانبول مقصد گردشگران و مسافران زیادی است که هر ساله به این شهر سفر می کنند. استانبول از شهرهای زیبای ترکیه است. روابط اقتصادی و تجاری بین کشور ایران و ترکیه از موقعیت خوبی برخوردار است. 

از آنجا که نرکیه یک کشور اوراسیایی است شهر استانبول شامل دو بخش استانبول آسیایی و استانبول اروپایی می شود. شرکت حمل  و نقل بین المللی خادم لجستیک با داشتن بهترین سرویس های حمل و نقل تمام خدمات مربوط به حمل بار به استانبول را به مشتریان خود ارائه می دهد.

برای استعلام قیمت و مشاوره با کارشناسان ما می توانید با شماره ۰۵۱۳۱۷۳۱ در تماس باشید

حمل بار به آنتالیا | حمل بار به آنکارا

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است و یکی از بزرگترین قطب های تجاری و اقتصادی ترکیه است که هر ساله با جذب توریست و صادرات و واردات کالا بخش عظیمی از اقتصاد ترکیه را مدیریت می کند.

حمل زعفران به ترکیه ، حمل اثاثیه منزل به ترکیه ، حمل زعفران به آنکارا و آنتالیا و … به صورت زمینی ، ریلی ، هوایی از خدمات هلدینگ خادم لجستیک  است. این شرکت حمل و نقل با داشتن بیش از ۳۰ سال سابقه در صنعت حمل و نقل تا کنون پروژه های موفق زیادی با در زمینه حمل و نقل با ترکیه داشته است.

 

مسیر های حمل بار به ترکیه

برای حمل بار ، کارشناسان هلدینگ خادم لجستیک به صورت کاملا حرفه ای و تجربه کافی در این زمینه به مشتریان مشاوره های لازم را ارائه می دهند تا بهترین مسیر انتخاب شود.

برای استعلام قیمت ارسال بار می توانید با شماره تماس ۰۵۱۳۱۷۳۱ با کارشناسان مربوط در ارتباط باشید.

 

مسیرهای زمینی

  • از مسیر مرز بازرگان، مرز سرو

 

مسیرهای دریایی

  • از بندر عباس

 

مسیرهای هوایی

  • از مسیر فرودگاه های بین المللی هوایی مشهد، تهران، شیراز و …

 

مسیرهای ریلی

  • از مسیر مرزهای رازی

 

 

 

حمل به ترکیه با قطار – حمل بار هوایی به ترکیه – حمل خرده بار به ترکیه – قیمت حمل بار به ترکیه – نرخ حمل بار به ترکیه – حمل اثاثیه منزل به ترکیه