جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

Khadem KZ

شرکت خادم قزاق:

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان هلدینگ خادم لجستیک در ارتباط باشید: 09108062417 خانم جهان

قزاقستان یک کشور وسیع با مساحتی بیش از 2.7 میلیون کیلومتر مربع در قسمت مرکزی آسیا است که از نظر جغرافیایی در قسمت شمالی قاره اوراسیا قرار دارد. این کشور از شمال به روسیه، از شرق به چین، از جنوب به قرقیزستان، از جنوب غربی به ازبکستان و از غرب به ترکمنستان و دریای خزر منتهی می‌شود.

 پایتخت قزاقستان، نورسلطان (پیشتر آستانه) نام دارد. این شهر به عنوان مرکز اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور عمل می‌کند.

قزاقستان به دلیل منابع طبیعی غنی‌ای نظیر نفت، گاز طبیعی، معادن مختلف (از جمله مس، زغال‌سنگ، آهن و طلا) و مناطق کشاورزی متنوع از نظر اقتصادی اهمیت دارد. صنعت معدنی و انرژی‌های تولیدی در اقتصاد این کشور نقش مهمی دارد.

آشنایی با قزاقستان و شرایط تجارتی

قزاقستان در میان جمهوری‌های جدیداً استقلال یافته، در زمینه صادرات به رتبه پنجم دست یافته است. این کشور با بیش از 80 کشور در سراسر جهان معاملات تجاری دارد و اقتصاد آن بیشتر به کشاورزی و منابع معدنی وابسته است. همچنین، قزاقستان منابع غنی نفت، گاز، مواد معدنی و عناصر مهمی نظیر اورانیوم، مس و سرب را داراست. این ویژگی‌ها باعث شده که اقتصاد این کشور در سال‌های آینده بهبود یابد و تجارت با ایران نیز در حال افزایش است.

وضعیت تجاری ایران و قزاقستان

تجارت بین ایران و قزاقستان اخیراً رشد قابل توجهی داشته است. صادرات کالاهای کشاورزی، معدنی و نفت از عوامل مهم این رشد محسوب می‌شوند. در عین حال، قزاقستان نیازمندی‌های وارداتی خود را از طریق تجارت با کشورهای همسایه و دیگر نقاط جهان تامین می‌کند. عضویت قزاقستان در اتحادیه اقتصادی اوراسیا و اتحادیه روسیه-بلاروس-قزاقستان نیز مزایای تجاری منحصر به فردی را برای تجار ایرانی به ارمغان آورده است.

محصولات صادراتی به قزاقستان

محصولات صادراتی به قزاقستان شامل انواع کالاهایی مانند میوه و خشکبار، مواد و محصولات معدنی، محصولات پلاستیکی، ماشین‌آلات صنعتی، محصولات شیشه‌ای و مصالح ساختمانی می‌شود. همچنین، محصولات کشاورزی و غذایی مانند سبزیجات، میوه، لبنیات و محصولات مشتق از گندم نیز به عنوان کالاهای مورد تقاضا در بازار قزاقستان تلقی می‌شوند.

اهمیت توسعه تجارت با قزاقستان

توسعه تجارت با قزاقستان از جمله فرصت‌های مهمی است که تجار ایرانی می‌توانند بهره ببرند. این کشور به عنوان یک دروازه تجاری مهم به بازارهای اروپایی و آسیای مرکزی عمل می‌کند و ارتقاء تجارت با آن می‌تواند به توسعه اقتصادی کشورهای دوجانبه کمک کند. همچنین، عضویت قزاقستان در اتحادیه‌های اقتصادی منطقه‌ای نیز به تسهیل تجارت و سرمایه‌گذاری کمک می‌کند.

شعبه خادم لجستیک در قزاقستان واقع در شهر شیمکنت، آماده ارائه خدمات مختلف حمل و نقل به مشتریان خود می باشد.

شرکت خادم قزاق خدمات حمل ریلی، جاده ای، دریایی و هوایی به قزاقستان را فراهم می آورد.

حمل ریلی به قزاقستان از ایران، از طریق مرز سرخس و مرز اینچه برون انجام می شود. حمل ریلی به قزاقستان از دو مسیر صورت می گیرد، مسیر اول: ترکمنستان-ازبکستان-قزاقستان و مسیر دوم: ترکمنستان-قزاقستان. شرکت خادم قزاق با در دست داشتن انواع واگن های مسقف،لبه بلند، پلتفرم، یخچالی و… آماده حمل بارهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی مشتریان خود به قزاقستان می باشد.

حمل دریایی به قزاقستان از طریق بنادر شمالی ایران همچون بندر انزلی، امیر آباد و آستارا به بندر آکتائو قزاقستان، هم بصورت کانتینری با انواع کانتینر 20 فوت، 40 فوت، 40 فوت های کیوب و یخچالی، و هم بصورت حمل فله انجام می پذیرد.

شرکت خادم قزاق با دارا بودن ناوگان حمل جاده ای (کامیون های چادری، کفی و یخچالی) در مرزهای سرخس و لطف آباد، آماده حمل انواع  محموله های معمولی، خطرناک و ترافیکی به مقصد قزاقستان می باشد.

از دیگر خدمات شرکت خادم قزاق تامین کالا از کشور قزاقستان می باشد.

امکان تامین کالاهای همچون گندم، جو، حبوبات، آرد، خوراک دام، کلزاو دانه های روغنی و…. از طریق این شرکت برای مقاصد مختلف موجود می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به خدمات شرکت خادم قزاق و استعلام نرخ حمل، با کارشناسان هلدینگ خادم لجستیک در ارتباط باشید: 09108062417 خانم جهان

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید