جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل کالای خطرناک

کالای خطرناک هر نوع کالا یا ماده‌ای است که به دلیل ویژگی‌های خاص خود می‌تواند خطری برای انسان‌ها، محیط زیست یا حیوانات به وجود آورد. این نوع کالاها به علت ویژگی‌های فیزیکی، شیمیایی یا بهداشتی خاص خود نیاز به مدیریت و حفاظت ویژه دارند تا از وقوع حوادث و آسیب‌های جدی جلوگیری شود. کالاهای خطرناک معمولاً به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که براساس معیارهای مختلفی انجام می‌شود. عمده ترین دسته بندی که اولین بار توسط سازمان ملل انجام گرفت

حمل کالای خطرناک ( حمل بار خطرناک ) | 09120290677

989120290677+ / 971565094923 +

ارسال بار، ارسال کالا، باربری کالای خطرناک، حمل و نقل بین المللی بارهای خطرناک

(آقای طالب- کارشناس ارشد حمل و نقل بین المللی)

در این مقاله در رابطه با کالای خطرناک و حمل و نقل آن توسط هلدینگ بین المللی خادم لجستیک و نکات مربوطه می­پردازیم.

کالای خطرناک هر نوع کالا یا ماده‌ای است که به دلیل ویژگی‌های خاص خود می‌تواند خطری برای انسان‌ها، محیط زیست یا حیوانات به وجود آورد. این نوع کالاها به علت ویژگی‌های فیزیکی، شیمیایی یا بهداشتی خاص خود نیاز به مدیریت و حفاظت ویژه دارند تا از وقوع حوادث و آسیب‌های جدی جلوگیری شود. کالاهای خطرناک معمولاً به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که براساس معیارهای مختلفی انجام می‌شود. عمده ترین دسته بندی که اولین بار توسط سازمان ملل انجام گرفت عبارتند از:

کلاس 1: مواد و اشیاء منفجره: این کلاس شامل مواد و اشیاءی است که در شرایط خاصی منفجر می‌شوند.

کلاس 2: گازها: شامل گازهای فشرده، مایع و خنثی که تحت فشار در ظروف قرار دارند.

کلاس 3: مایعات قابل اشتعال: شامل مایعاتی که در دماهای عادی به راحتی اشتعال می‌شوند مانند بنزین.

کلاس 4: جامدات قابل اشتعال: شامل جامداتی که در تماس با آتش یا گرما به راحتی اشتعال می‌شوند.

کلاس 5: پراکسیدهای آلی و غیرآلی: شامل موادی که می‌توانند اکسیژن را آزاد کرده و همچنین موادی که ایجاد زنگ زدگی میکنند. مانند آب اکسیژنه.

کلاس 6: مواد سمی و عفونی یا مضر برای تماس با پوست یا بلع و تنفس: این کلاس شامل مواد سمی یا مضری است که با پوست در تماس یا تنفس آنها می‌تواند خطرناک باشد.

کلاس 7: مواد رادیواکتیو: شامل موادی است که پرتو‌زا هستند و به پرتو‌زایی واکنش نشان می‌دهند.

کلاس 8: اسیدها و خورنده ها: موادی که در اثر برخورد با پوست یا هر شی ایجاد خوردگی میکند.

کلاس 9: سایر موارد:  موادی که قابلیت طبقه بندی در کلاس های دیگر را نداشته و معمولا ترکیبات جدیدی دارند و اخیرا شناخته شده اند.

هلدینگ خادم لجستیک، به عنوان یکی از پیشروهای صنعت حمل و نقل کالای خطرناک ( باربری کالای خطرناک ) ، در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی کالای خطرناک پیشتاز بوده است. کارشناسان ارشد هلدینگ خادم لجستیک تمامی دوره های مربوط به حمل و نقل کالای خطرناک، شناخت کالای خطرناک، دستورالعمل های لازم جهت حمل و …. را گذرانده اند و میتوانند به صورت رایگان به شما در این رابطه مشاوره دهند. ما با سال‌ها تجربه در این زمینه، توانسته‌ایم به عنوان یک همکار قابل اعتماد و متخصص در این حوزه شناخته شویم. حمل و نقل هزاران تن کالای خطرناک از هندوستان به آسیای میانه و روسیه، حمل و نقل کالای خطرناک از ایران به کشورهای آسیایی و اروپایی، حمل و نقل کالای خطرناک از آسیای میانه به چین و هند به صورت ریلی و دریایی و ده ها تجربه عملی موفق دیگر هلدینگ خادم لجستیک نشان از تخصص و آگاهی ما در این زمینه است.

 

خدمات هلدینگ خادم لجستیک:

تامین کالاهای خطرناک طبق آنالیز شما: ما با ارتباطات بین‌المللی و شبکه تأمین گسترده خود، قادر به تامین محموله شما از سراسر جهان میباشیم.

حمل و نقل ایمن: ما از روش‌های حمل و نقل ایمن و تخصصی برای کالاهای خطرناک استفاده می‌کنیم. از حمل و نقل دریایی گرفته تا حمل و نقل جاده‌ای، هوایی و ریلی، همه و همه با رعایت کامل مقررات و استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود.

مدیریت زنجیره حمل: از بسته‌بندی مناسب گرفته تا نگهداری در انبارهای اختصاصی  تا حمل و نقل نهایی، کالاهای شما محافظت می‌شوند.

راهنمایی و مشاوره: تیم متخصص ما آماده ارائه راهنمایی و مشاوره به مشتریان در خصوص مقررات و اقدامات ایمنی مرتبط با حمل و نقل کالای خطرناک است.

هلدینگ بین المللی خادم لجستیک، با تجربه 30 سال فعالیت مستمر و موفق همیشه در تلاش بوده تا با تأمین خدمات بهتر و به روز، به کسب‌وکارها و مشتریان خود کمک کند تا در لجستیک کالای خطرناک و دیگر کالاها به بهترین شکل ممکن عمل کنند. با ما همکاری کنید و از تخصص و تجربه ما در این زمینه بهره‌مند شوید.

Email: Info@khadem-logistics.com

989120290677+ / 971565094923 +

(آقای طالب- کارشناس ارشد حمل و نقل بین المللی)

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید