جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

مشاوره

شما به عنوان مدیر عامل، تاجر و یا هر جایگاهی که در دنیای صادرات و واردات دارید، ممکن است برای صادرات و واردات محصولات خود و تجارت بین الملل به اطلاعات و مشاوره نیاز داشته باشید و این مسئله کاملا طبیعی است! شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک برای رفع نیاز های شما چه از لحاظ انجام حمل و نقل و چه از لحاظ امور پشتیبانی، به شما خدمات مشاوره ارائه می دهد.

اهمیت بهره گیری از مشاوره امور حمل و نقل بین الملل | 09127383349

مشاوره در امور باربری، حمل و نقل بین المللی، ارسال کالا و بار، لجستیک، حمل و نقل کشتیرانی، حمل ریلی، حمل هوایی، حمل جاده‌ای

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09127383349 در ارتباط باشید. 

شما به عنوان مدیر عامل، تاجر و یا هر جایگاهی که در دنیای صادرات و واردات دارید، ممکن است برای صادرات و واردات محصولات خود و تجارت بین الملل به اطلاعات و مشاوره نیاز داشته باشید و این مسئله کاملا طبیعی است! شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک برای رفع نیاز های شما چه از لحاظ انجام حمل و نقل و چه از لحاظ امور پشتیبانی، به شما خدمات مشاوره ارائه می دهد.

حال ممکن است این سوال پیش بیاید که وظیفه مشاورین امور حمل و نقل در این میان چیست؟ این مشاورین به منظور حمل صحیح و ایمن کالای مد نظر شما تمامی راه ها و روش های مختلف حمل و نقل را بررسی کرده و سپس به صرفه ترین مسیر از لحاظ نوع حمل، هزینه و زمان را با هم مقایسه کرده و در نهایت بهترین انتخاب ممکن را خدمت شما ارائه می دهد. شرکت حمل ونقل بین المللی خادم لجستیک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و کاربلد به تمام سوالات شما در زمینه حمل و نقل بین الملل  پاسخ خواهند داد.

چرا مشاوره امور حمل و نقل بین الملل را انتخاب کنیم؟

دریافت یک مشاوره خوب می تواند از بسیاری از هزینه های اضافی شما جلوگیری کند؛ چرا که مشاوران شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک با مقایسه تمامی روش های ممکن برای ارسال و یا دریافت کالا، مناسب ترین روش را پیدا خواهند کرد. اگر شما به عنوان گیرنده خدمات، یک مشاوره خوب دریافت کنید قطعا بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

هزینه حمل و نقل کالای خود را استعلام بگیرید!

مشاوران امور حمل و نقل بین الملل در تمامی مراحل حمل و ترخیص کالا شما را راهنمایی و پشتیبانی می کنند تا به نتیجه مطلوب برسید. شما می توانید مشخصات کالا و نیز اطلاعات مبدا و مقصد مد نظرتان را از طریق تماس یا واتساپ با شماره 09127383349 و یا آدرس ایمیل  sales@khadem-logistics.com  با کارشناسان ما در میان بگذارید تا باتوجه به نیاز شما مشاوره های لازم  ارائه شود.

انتخاب بهترین مسیر حمل ونقل

همانطور که در بالا اشاره شد ، چندین روش مختلف برای حمل کالا وجود دارد که در این میان با کمک مشاوران شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک بهترین مسیر انتخاب می شود اما منظور از بهترین مسیر چیست؟ مشاوران امور حمل و نقل بین الملل خادم لجستیک با تکیه بر اطلاعاتی از قبیل مبدا و مقصد، نوع کالا، وزن کالا، نوع بسته بندی ، زمان و نیز هزینه می تواند تشخیص دهد که کدام یک از روش ها بهتر و به صرفه تر خواهد بود.

خدمات ارائه شده در شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

هدف اول شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک ارائه مشاوره جامع و تاثیرگذار است تا مشتری خود توانایی تصمیم گیری بهتری پیدا کند، حال پس از تصمیم گیری و رسیدن به تفاهم میان طرفین، خدمات زیر نیز ارائه خواهد شد:

 • مشاوره و ارائه خدمات لجستیکی (صادرات ، واردات و ترانزیت کالا)
 • حمل ونقل بین المللی ریلی به وسیله واگن های مسقف ، لبه بلند ، لبه کوتاه ، پلت فرم
 • حمل و نقل بین المللی دریایی به صورت فله و کانتینری به وسیله کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت معمولی ، یخچالی ، Open Top, Flat Rack
 • حمل و نقل بین المللی هوایی
 • حمل و نقل بین المللی جاده ای به وسیله تریلی های چادری و یخچالی
 • مشاوره در امور حمل اثاثیه منزل
 • انجام بسته بندی های مطمئن به منظور حفظ امنیت کالا در طول مسیر حمل
 • حمل بار گروپاژ
 • حمل بار فله
 • مشاوره به منظور حمل اضافه بار
 • مشاوره جهت انتخاب مناسب ترین روش و نیز بهترین وسیله حمل و نقل کالا از لحاظ زمان و قیمت
 • مشاوره به منظور تهیه اسناد کالا بر حسب نوع کالا
 • مشاوره و انجام امورگمرکی
 • مشاوره های لازم جهت انجام ثبت سفارش، اظهارنامه، برآورد هزینه های ارسال کالا و کالاهای مرجوعی
 • مشاوره در خصوص بیمه حمل بار

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک با داشتن کادری مجرب، مشاوره رایگان در زمینه حمل و نقل بین المللی را برای تاجرانی که قصد دارند تجارت خود را در حاشیه امن انجام داده ارائه می دهد.  زیرا بر این باور هستیم که موفقیت شما در تجارت موفقیت ما در این حرفه را شکل می دهد.

فقط کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09127383349 و یا آدرس ایمیل Sales@khadem-logistics.com  در ارتباط باشید.

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید