جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل بار به خاورمیانه

حمل بار به خاورمیانه

  ارسال بار به خاورمیانه، حمل بار به خاورمیانه، باربری دریایی به خاورمیانه | 09120499750

 خاورمیانه به عنوان یکی از مناطق استراتژیک و مهم در جهان که کشورهایی مانند ایران، ترکیه، کویت، بحرین، امارت متحده عربی، عمان، لبنان، سوریه، عراق، عربستان صعودی، قطر، امارات متحده عربی و مصر در آن قرار دارد همراه با تاریخچه طولانی در عرصه‌های اقتصادی و تجاری که در توسعه تجارت بین‌المللی و تبادل کالا و خدمات دارای نقش بسیار مهمی است. حمل و نقل بین‌المللی در خاورمیانه،باربری بین المللی،ارسال بار در خاورمیانه تأثیر مهمی بر لجستیک و تجارت این کشورها دارد و شرکت‌های لجستیک مانند خادم لجستیک که یکی از بهترین شرکت های باربری بین المللی است با ارائه خدمات حمل و نقل متنوع بصورت ریلی، جاده‌ای، دریایی ،هوایی و ترکیبی به تجار،بازرگانان،صنعتگران و شرکت های تولیدی در راستای بهبود تجارت بین الملل خدمات رسانی می نماید.

کشور ایران یکی از کشورهای مهم خاورمیانه است. کشور ایران به عنوان پل ارتباطی مهمی بین خاورمیانه،اروپا و آسیای میانه شناخته می شود. بندر عباس،بندر خرمشهر،بندر چابهار،بندر آبادان،بندر ماهشهر،بندر امام خمینی ایران در خلیج فارس و دریای عمان نقش مهمی در تجارت دریایی،باربری دریایی،ارسال بار دریایی دارند. بندر عباس،بندر خرمشهر،بندر چابهار،بندر آبادان،بندر ماهشهر،بندر امام خمینی ایران به عنوان نقطه ورود و خروج،صادرات و واردات کالاهای بین‌المللی به خاورمیانه عمل می‌کنند. از طریق بندر عباس،بندر خرمشهر،بندر چابهار،بندر آبادان،بندر ماهشهر،بندر امام خمینی ایران ، کشورهای خاورمیانه به بازارهای جهانی متصل می‌شوند و کالاهای خود را صادر یا وارد می‌کنند. و شرکت خادم لجستیک ارائه دهنده خدمات با کیفیت با قیمت های رقابتی در حوزه خاور میانه است. طبق آمار منتشر شده از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران در ۷ ماه نخست سال ۱۴۰۰ در بخش صادرات غیر نفتی، ایران با صادرات ۴۲۷۵۰ هزار تن محصولات پتروشیمی و میعانات گازی ارزآوری به ارزش ۱۴۶۶۸ میلیون دلار داشته است. علاوه بر صادرات حوزه پتروشیمی معدن و صنایع معدنی، کشاورزی و صنایع غذایی، فرش و صنایع دستی و محصولات حوزه صنعت، عمده صادرات ایران را به خود اختصاص داده‌اند. به عنوان مثال در حوزه کالاهای صنعتی محصولات پلیمری، محصولات حوزه صنایع نساجی، مواد شیمیایی، ماشین سازی و تجهیزات، لوازم خانگی، محصولات صنایع برق و الکترونیک، محصولات سلولزی و ظروف یکبار مصرف، خودرو و نیرو محرکه، محصولات صنایع نوین، پیشرفته و دارو، بیشترین حجم صادرات به خود اختصاص داده اند. بیشتر واردات ایران از کشورهای چین، امارات، کره، ترکیه و آلمان است.

و از نمونه کالاهای وارداتی به ایران، تجارتی پرسود و کم ریسک میتوان به گوشی تلفن همراه،کامپیوتر و لبتاپ،لوازم جانبی موبایل،واردات لوازم آرایشی، مواد شیمیایی،ماشی آلات صنعتی مانند جرثقیل های برجی،قطعات ماشین حفر زمین،قطعات برای تولید وسایل حمل و نقل کالا،قطعات ماشین سازی،ماشین های بافندگی میباشد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس بابایی از طریق شماره 09120499750 در تماس باشید.

کشور ترکیه به عنوان یک کشور با جایگاه استراتژیک با تأثیر بر تجارت دریایی از طریق بندر مرسین،بندر استانبول، بندر ازمیر،بندر اسکندرون،بندر گملیک،بندر آمبارلی راه‌های ارتباطی خوبی را به خصوص برای اروپا بصورت باربری جاده ای و باربری دریایی دارد و شرکت خادم لجستیک که دارای دفتر فعال در کشور ترکیه است و خدمات باربری جاده ای،ارسال بار جاده ای،باربری ریلی،ارسال بار ریلی،باربری دریایی،ارسال بار دریایی،باربری هوایی،ارسال بار هوایی را با کیفیت با قیمت های رقابتی در حوزه خاور میانه از طریق کشور ترکیه ارائه می دهد. از نمونه محصولاتی که از ترکیه صادرات می شوند میتوان به انواع لباس، پارچه و مواد نساجی، مواد ساخت و روکش، مواد شوینده، وسایل خانگی، تجهیزات آشپزخانه و رستوران، محسسصولات نوزادی، مبلمان، مواد غذایی کنسرو شده ، انواع مغزهای خوراکی اشاره کرد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس بابایی از طریق شماره 09120499750 در تماس باشید.

کشورعربستان سعودی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نفت در جهان، در تجارت جهانی نفت تأثیرگذار است و نقش مهمی در حمل و نقل،باربری،ارسال بار و تجارت دارد شرکت خادم لجستیک خدمات باربری بین المللی، ارسال بار بین المللی از ریاض، جده،دمام و به ریاض،بندر جده و بندر دمام را با قیمت مناسب و در کوتاه ترین زمان ارائه می دهد. محصولاتی که از عربستان صادر می شوند، شامل نفت خام، گاز طبیعی، پتروشیمی، کودهای شیمیایی، ماشین‌آلات صنعتی، ادوات کشاورزی، خودرو، طلا و جواهر، تجهیزات الکترونیکی، مواد غذایی، پلاستیک و … است. در عین حال عربستان وارد کننده محصولاتی مانند مواد غذایی، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، ادوات کشاورزی، خودرو، الکترونیک، پوشاک، مواد اولیه صنعتی، آهن و فولاد، چوب و محصولات چوبی، داروها و تجهیزات پزشکی ، محصولات شیمیایی و… می‌باشد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس بابایی از طریق شماره 09120499750 در تماس باشید.

کشور امارات متحده عربی که بندر جبلعلی،بندر شارجه،بندر مینا رشید از بنادر مهم آن است و دبی شهر مهم امارات شناخته می شود. دبی و بندر جبلعلی به عنوان یکی از مناطق مهم تجاری و گمرکی در خاورمیانه شناخته می شود که با داشتن مهمترین بنادر ترانسشیپ و فرودگاه‌های بین‌المللی مانند قلب خاورمیانه نقش آفرینی می کنند. گفتنی است که شرکت خادم لجستیک در دبی دفتر فعال دارد و می تواند به عنوان یک همراه قدرتمند در کنار بازرگانان و صنعتگران برای باربری،ارسال بار دریایی از طریق بندر جبلعلی، بندر شارجه،بندر مینا رشید می باشد. عمده محصولاتی که امارات متحده عربی صادرات می کند شامل نفت خام، گاز طبیعی، پتروشیمی، طلا و جواهر، ماشین‌آلات صنعتی، الکترونیک، محصولات پزشکی، مواد غذایی، خودرو، محصولات معدنی، پتروشیمیایی، پوشاک، چوب و محصولات چوبی، و تجهیزات بناء می‌باشد. و محصولاتی مانند مواد غذایی، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، مواد اولیه صنعتی، خودرو، الکترونیک، پتروشیمیایی، محصولات کشاورزی، داروها و تجهیزات پزشکی، مصالح ساختمانی، چوب و محصولات چوبی، پوشاک، و محصولات شیمیایی از نمونه کالاهایی هستند که به امارات متحده عربی واردات می‌شوند.

کویت کشوری کوچک است . اقتصاد کویت بسیار وابسته به صادرات نفتی است و نفت اصلی محصول صادراتی آن محسوب می‌شود. کویت محصولاتی نظیر نفت خام، گاز مایع و محصولات نفتی را به جهان صادر می‌کند. به عنوان کشوری با درآمد نفتی قوی، کویت محصولات غذایی، ماشین‌آلات، لوازم الکترونیکی و خدمات مالی را وارد می‌کند تا نیازهای داخلی را تامین کند. بندر شویخ به عنوان بندر کانتینری کشور کویت شناخته می شود. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس بابایی از طریق شماره 09120499750 در تماس باشید. 

بحرین، یک کشور جزیره‌ای در خلیج فارس که دارای زیرساخت‌های لجستیکی پیشرفته است. بنادر مدرن و شبکه حمل‌ونقل توسعه یافته‌ای دارد. اقتصاد بحرین متنوع بوده و از صادرات نفت، پتروشیمی، آلومینیوم و محصولات متنوعی نظیر تولیدات مالیاتی و بانکی بهره می‌برد. محصولاتی چون نفت خام، آلومینیوم، محصولات پتروشیمی، جواهرات و لوازم الکترونیکی از بحرین به بازار جهانی صادر می‌شوند. این کشور محصولات غذایی، ماشین‌آلات، خودروها و لوازم خانگی را وارد می‌کند تا نیازهای داخلی را تأمین کند. نام بندر کشور بحرین بندر منامه می باشد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس بابایی از طریق شماره 09120499750 در تماس باشید. 

عمان، کشوری با زیرساخت‌های لجستیکی متقابل و بنادر مدرن است. اقتصاد کشور عمان متنوع بوده و از صادرات نفت، گاز طبیعی، مس، سنگ آهن و سیمان به بازار جهانی بهره می‌برد. همچنین، عمان محصولات سوزنی نظیر پارچه‌ها و نمد را صادر می‌کند. این کشور محصولات غذایی، ماشین‌آلات، لوازم الکترونیکی و خودروها را وارد می‌کند تا نیازهای داخلی را تأمین کند. با مکان‌آوری جغرافیایی مناسب و زیرساخت‌های حمل‌ونقل توسعه یافته، عمان یک مرکز تجاری مهم در خلیج فارس و منطقه است.بندر صحار،بندر صلاله از بنادر کانتینری کشور عمان هستند. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس بابایی از طریق شماره 09120499750 در تماس باشید. 

لبنان یکی از کشورهای خاورمیانه با جغرافیایی استراتژیک ولی با مشکلات لجستیکی است. بنادر و فرودگاه‌های مدرن در بیروت و سایر شهرها وجود دارند. صادرات عمده‌ای شامل محصولات زراعی نظیر نارگیل، میوه‌ها، و لوبیا، جواهرات، البسه و الکترونیک‌های تولید محلی می‌شود. لبنان محصولات غذایی، داروها، وسایل الکترونیکی و ماشین‌آلات را وارد می‌کند. خادم لجستیک برای باربری به بیروت به 3 روش باربری دریایی به صورت ترانسشیپ از طریق بندرعباس،باربری ترکیبی جاده ای و دریایی از طریق ترکیه و باربری جاده ای ارائه خدمات می کند. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس بابایی از طریق شماره 09120499750 در تماس باشید. 

سوریه کشوری در شرق خاورمیانه، با زیرساخت‌های لجستیکی متأثر از سال‌ها تحریم‌ و جنگ داخلی است. صادرات اصلی سوریه شامل محصولات کشاورزی نظیر گندم، پسته، و انواع میوه و محصولات نفتی است. این کشور معمولاً محصولات غذایی، ماشین‌آلات، واردات دارویی، و وسایل الکترونیکی را وارد می‌کند. نام بندر کشور سوریه بندر لاذقیه است و خادم لجستیک سرویس ترانسشیپ به این کشور را برای باربری دریایی و به صورت ترکیبی جاده ای و دریای خدمات باربری ارائه می دهد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس بابایی از طریق شماره 09120499750 در تماس باشید. 

عراق، کشوری در غرب خاورمیانه با زیرساخت‌های لجستیکی متأثر از سال‌ها نزاع‌ها و نهضت‌های سیاسی است. صادرات عراق شامل نفت خام، نفت پالایشی، املاک، و محصولات کشاورزی نظیر ارزنی، انگور، و ذرت می‌شود. مهمترین محصولات وارداتی شامل محصولات غذایی، ماشین‌آلات، داروها، و وسایل الکترونیکی هستند. از شهرهای مهم عراق میتوان به بغداد،کربلا،سامرا اشاره کرد و نام بندر کشور عراق ام القصر می باشد و خادم لجستیک خدمات باربری زمینی و دریایی به کشور عراق را ارائه می دهد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس بابایی از طریق شماره 09120499750 در تماس باشید. 

برای مشاوره رایگان با کارشناس-بابایی و اطلاع از هزینه ها از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی با شماره 09120499750 و از طریق ایمیل Cis@khadem-logistics.com در تماس باشید.

برای مشاوره و اطلاع از روش حمل ،مدت زمان حمل ،هزینه های حمل و سوالات زیر با کارشناس ما در ارتباط باشید.

09120499750

 • حمل بار دریایی به آذربایجان
 • حمل دریایی به پاکستان
 • حمل دریایی به امارات متحده عربی
 • حمل دریایی به ترکیه
 • ارسال بار دریایی به دبی
 • هزینه حمل بار با کشتی به عراق
 • مقصد نهایی در ارسال بار از ایران به امارات متحده عربی با کشتی به کدام شهر است
 • مدت زمان حمل بار با کشتی و کانتینر به امارات متحده عربی
 • هزینه ارسال بار دریایی به کویت
 • روش های حمل بار دریایی به امارات متحده عربی
 • انواع کانتینر و روش‌های حمل بار با کشتی به خاورمیانه
 • اطلاعات لازم برای حمل بار با کشتی به خاورمیانه
 • مراحل ارسال بار از ایران به کویت با کشتی
 • بسته‌بندی بار برای ارسال بار دریایی به کویت
 • عوامل مهم در هزینه حمل بار با کشتی به آذربایجان
 • برای حمل بار دریایی به عمان هزینه‌ها کانتینری چقدر است
 • مدارک لازم جهت ارسال بار به افغانستان
 • مراحل ارسال محصولات کشاورزی به عربستان از 0 تا 100
 • ارسال مواد غذایی به آذربایجان
 • انبار و انبارداری در ایران برای ارسال بار به عراق
 • مدارک لازم برای ارسال بار به آذربایجان با روش دریایی و هوایی
 • لیست کالا های ممنوعه به عراق
 • فریت بار به آذربایجان برای لوازم شخصی
 • ارسال تجهیزات پزشکی و موادشیمیایی از طریق حمل بار با کشتی با سرویس کانتینر دربست یا خرده باربه عربستان
 • ارسال بار از پاکستان به ایران
 • قیمت و هزینه فریت بار به کویت
 • مدت زمان حمل بار به عربستان با هواپیما
 • مراحل حمل بار به عراق
 • روش های حمل بار به آذربایجان
 • پرسش های متداول در مورد حمل بار به :
 • من ایران هستم و میخواهم به لبنان بار ارسال کنم
 • قوانین گمرکی در ارسال کالا و یا مواد پتروشیمی به کویت
 • وزن و حجمی قابل ارسال بار به صورت مسافری از فرودگاه امام به دبی
 • روش حمل وسایل با ارزش یا شکستنی به آذربایجان
 • حمل و نقل دریایی به دبی
 • کارگو از ایران به لبنان از مسیر دریایی
 • حمل و نقل هوایی به لبنان
 • کارگو از ایران به پاکستان از مسیر هوایی
 • هزینه کارگو از ایران به آذربایجان
 • قیمت کارگو از ایران به عربستان
 • شرایط ترخیص کالا از گمرک وارداتی عراق
 • بندرهای مخصوص کارگو بار به عربستان
 • فرودگاه های مخصوص برای کارگو بار به عربستان
 • مراحل تحویل بار جهت فریت هوایی به دبی
 • نحوه محاسبه وزن بار حجمی در حمل هوایی به کویت
 • کالاها و اقلام وارداتی ایران از امارات متحده عربی
 • کالا ها و اقلام صادراتی ایران به امارات متحده عربی
 • هزینه ارسال بار به لبنان
 • ارسال مصالح ساختمانی به امارات متحده عربی
 • ارسال مواد غذایی به کویت

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید