حمل بار به استرالیا

کشور استرالیا کشوری در نیمکره جنوبی و ششمین کشور پهناور جهان می باشد. پایتخت آن شهر کانبرا است. این کشور از شرق با اقیانوس آرام، از جنوب با اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب با اقیانوس هند و از شمال با چندین دریا احاطه شده است. شهر های مهم آن کانبرا، سیدنی، ملبورن، آدلاید، پرت و بریزبین می باشد.

توسعه اقتصادی استرالیا بیشتر از کشورهای غربی است و سرانه تولید داخلی آن بیش از ایالات متحده، فرانسه، انگلیس و آلمان است و هزینه کمتری برای زندگی دارد. ارسال بار و حمل و نقل دریایی به استرالیا امکان دستیابی به بازار با قدرت خرید بالا را دارد که واردات سالانه آن بیش از ۲۵۰ میلیارد دلار شامل ماشین آلات، حمل و نقل، تحهیزات IT و ارتباطات از راه دور و فراورده های نفتی است.

رکورد اخیر به دور از مشکل واقعی، باعث تقویت مذاکره در مورد بسیاری از توافق های تجارت آزاد به ویژه با کشورهای آسیایی شده است. بنابراین، حمل و نقل دریایی به استرالیا برای همه افراد مایل به تنوع بخشیدن به تجارت خود در یک بازار تلفیقی که دائما در حال توسعه است، یک گزینه عالی است.

سرویس های خادم لجستیک برای ارسال بار و حمل و نقل از/به استرالیا

حمل و نقل پروژه ای:

شرکت خادم لجستیک قادر به ارائه خدمات حمل پروژه ای به مناطقی است که به دلیل موقعیت جغرافیایی دشوار نیاز به مهندسی دارند.

چارتر کشتی:

به لطف ردیابی بیش از ۲۲۰۰ کشتی، از موقعیت نزدیکترین کشتی باخبر می شویم.

حمل و نقل دریایی کانتینری:

خادم لجستیک به لطف شبکه گسترده ایجنتی خود، سولوشن هایی را جهت حمل کانتینر دریایی از بندر به بندر، درب به درب، درب به بندر به بسیاری از مناطق جهان از جمله استرالیا ارائه می دهد.

پیشنهاد خادم لجستیک برای بهترین انتخاب ارسال بار با کانتنیر LCL یا FCL

پیشنهاد می کنیم بین یک بار کامل FCL یا کمتر از یک بار کانتینر LCL حمل خود را به دقت انتخاب کنید.

LCL یا گروپاژ

به اشتراک گذاری یک کانتنیر با محموله سایر معامله گران اجازه می دهد شما صرفا برای فضای مورد استفاده محموله خود هزینه را پرداخت نمایید و برای شما صرفه اقتصادی دارد.

FCL

برای صادر کنندگانی است که حجم محموله آنها ۱۰ یا ۲۱ پالت استاندارد است. استفاده از یک کانتنیر استاندارد ۲۰ فوت یا ۴۰ فوت به شما امکان می دهد هنگام ارسال محموله FCL به استرالیا که به ویژه مقرون به صرفه است، بین ۲۲ تا ۲۷ تن را حمل کنید. علاوه بر این، اگر به هر دلیلی نمی خواهید کالاهای شما در کنار کالاهای متعلق به سایر بازرگانان قرار بگیرد، FCL  انتخاب بهتری برای شما است. همچنین در نظر داشته باشد که وقتی می توانید بیش از نیمی از کانتینر را پر کنید، حمل و نقل FCL  یک راه حل بهتر است.

بنادر قابل سرویس دریایی و ارسال بار توسط خادم لجستیک

علیرغم بحران مالی، میزان واردات استرالیا طی سه سال گذشته ۵٫۵ درصد رشد داشته است. بنادر سیدنی، ملبورن، آدلاید، بریزبن، داروین، فرمنتل، هوبارت و پرت از مهم ترین بنادر استرالیا می باشند. این بنادر به دلیل تجارت خارجی قادر به مدیریت سالانه بیش از ۲ میلیون  TEU هستند.

بندر سیدنی یکی از زیباترین بنادر تجاری جهان به حساب می آید و خدمات بندر باری خود را با ۲ پایانه مسافری ترکیبی می کند.

بندر ملبورن بدون شک مهمترین قطب دریایی استرالیا است که سالانه ۲٫۵ میلیون کانتینر در آن حمل می شود و ۳۶ درصد از کل تجارت تجاری استرالیا را نمایندگی می کند. طول اسکله آن ۷۰۰۰ متر است و دارای ۳۴ اسکله است.

خادم لجستیک که از معتبرترین برندهای حمل و نقل بین المللی چندوجهی و لجستیک است، استعلام نرخ بارهای وارداتی و صادراتی شما را در سراسر دنیا با جذاب ترین قیمت های ممکن انجام داده و سولوشن های لجستیکی را ارائه می دهد که می توانید با اطمینان، از آنها در محدوده خدمات حمل و نقلی به استرالیا استفاده کنید.

ما محموله های وارداتی و صادراتی شما را با کشتیرانی و حمل بین المللی کانتینری، بخصوص حمل و نقل دریایی، به استرالیا تحویل می دهیم و محموله های وارداتی شما را در زمان معینی که می خواهید بدون تاخیر واردات می کنیم.
شما می توانید از خدمات گروه خادم لجستیک جهت حمل و نقل به/از استرالیا از قبیل خدمات درب به درب، از بندر به بندر و بندر به درب استفاده کنید.
تیم خادم لجستیک سولوشن های لجستیک و بین المللی جامع و قابل توجهی را ارائه می دهد. با استفاده از این سولوشن ها می توانید محموله های وارداتی و صادراتی خود را که در محدوده بارهای سنگین بدون هیچ مشکلی درج شده اند، حمل کنید. شما همچنین می توانید سولوشن های معتبر و مقرون به صرفه ای را جهت خدمات حمل و نقلی و ارسال بار به استرالیا انتخاب کنید.
هلدینگ خادم در حمل کانتینری می تواند سولوشن های ویژه ای را به شما پیشنهاد داده و تحویل دقیق و بدون اختلالی را برای بارهای شما امکانپذیر سازد، همچنین تیم باتجربه خادم لجستیک، روند ارسال بار شما مشتریان عزیز را مطابق با خواسته های شما و نیز ویژگی های بار برنامه ریزی می کند.
شما می توانید از خدمات حمل و نقل به استرالیا استفاده کنید، بدون آنکه روزها در گمرک صبر کنید و بدون آنکه در مراحل گمرکی و مراحل قانونی کار گیر بیفتید با گزینه های حمل و نقل بین المللی، می توانید محموله واردات و صادرات خود را با اطمینان از بیمه حمل کنید.
تجربه خادم لجستیک در مورد واردات و صادرات کالا، به مشتریان عزیز این امکان را می دهد که در تدارکات حمل و نقلی به استرالیا بدون توجه به تاخیر در لاین حمل از طریق امارات، ترکیه، نیازی به نگرانی در مورد سایز و وزن بار نخواهید داشت و گزینه های مناسب نرخ برای مشتریان گرانقدر در بخش صنعت ارائه گردد.
شما می توانید جهت استفاده از خدمات حملی گروه خادم لجستیک به/ از استرالیا از طریق تلفن با تیم با تجربه ما تماس بگیرید.
برای گرفتن پاسخ کلیه سوالات خود در مورد خدمات حمل و نقل بین المللی و لجستیک و برای کسب اطلاعات دقیق تر و استعلام آفرهای ویژه برای تجارت خود، تمام کاری که باید انجام دهید این است که با ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

حمل اثاثیه منزل به استرالیا – قیمت حمل بار به استرالیا – حمل دریایی به استرالیا