چین

هلدینگ خادم لجستیک قادر به ارائه خدمات دریایی و هوایی به تمامی بنادر و شهر های چین می باشد.

این کشور با جمعیتی بیش از 1.4 میلیارد نفر پرجمعیت ترین کشور جهان است، ، و از طریق زمینی با چهارده کشور هم مرز است. چین با حدود ۹٫۶ میلیون کیلومتر مربع چهارمین کشور وسیع دنیا و دومین کشور بزرگ دنیا از نظر وسعت خاکی (بدون احتساب آب‌های داخلی) است.

این کشور که در شرق قاره آسیا واقع شده دارای ۲۲ استان، ۵ منطقه خودمختار، ۴ شهر با مدیریت مستقیم (پکن، تیانجین، شانگهای و چونگ‌کینگ) و ۲ منطقه اداری ویژه بسیار خودمختار ِ هنگ کنگ و ماکائو. چین با بیش از 14 کشور همسایه همکاری دارد. برخی از این کشورها عبارتند از: روسیه، هند، پاکستان، مغولستان، افغانستان، کره شمالی، کره جنوبی، ویتنام، نپال و بنگلادش.

این کشور یکی از بزرگترین کشورهای صادرکننده جهان است. محصولات صادراتی اصلی چین شامل کالاهای الکترونیکی، ماشین‌آلات، پوشاک، محصولات نساجی، کالاهای پلاستیکی، و محصولات‌های فلزی می‌شود. از جمله محصولات وارداتی چین می‌توان به نفت خام، گاز طبیعی، مواد خام صنعتی، و محصولات کشاورزی اشاره کرد.

چین برخی از بنادر کانتینری دریایی مهمی دارد که نقش مهمی در حمل و نقل بین‌المللی دارند. بنادری مانند شانگهای، نینگبو، شنزن، گوانگژو و هونگ کونگ از جمله بنادر مهم دریایی چین به شمار می‌آیند.

پایتخت کشور چین پکن است. پکن در شمال شرقی چین واقع شده است و به عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای این کشور، در مسیر جاده ابریشم و کشورهای آسیای مرکزی قرار دارد.

این شهر  با مساحت حدود 16,410 کیلومتر مربع یکی از شهرهای بزرگ این کشور است. شهر پکن با جمعیت حدود 21 میلیون نفر پرجمعیت ترین شهر جهان پس از شانگهای به شمار می رود.

هلدینگ خادم لجستیک قادر است از بنادر ایران مانند بندرعباس به بنادر چین مانند شانگهای خدمات ارائه دهد.شانگهای یکی از شهر های بزرگ چین به مساحت 6340 کیلومتر مربع و جمعیت بالغ بر 27  میلیون نفر است. شانگهای در جنوب شرقی چین واقع شده است و به عنوان یکی از شهرهای ساحلی، با کشورهای همسایه‌ای مانند چین جنوبی، ژجیانگ، چجیانگسو و چجی ارتباط بسیار نزدیک دارد.شانگهای به عنوان یکی از بزرگترین بنادر کانتینری دریایی جهان شناخته می‌شود. بنادری مانند بندر شانگهای (Shanghai Port) و ونگو (Wusong) از جمله بنادر مهم کانتینری دریایی شانگهای هستند که نقش مهمی در حمل و نقل بین‌المللی دارند.

از دیگر بنادر چین که هلدینگ خادم لجستیک به آن سرویس دارد، بندر نینگبو می باشد.

نینگبو (به انگلیسی: Ningbo) یکی از شهرهای مهم در استان ژجیانگ چین، واقع در ساحل شرقی کشور است. این شهر یکی از بنادر اصلی چین به شمار می‌آید و نقش مهمی در حمل و نقل و تجارت بین‌المللی دارد. مساحت شهر نینگبو حدود 9,816 کیلومتر مربع است و جمعیت آن حدود 7 میلیون نفر بوده است.این شهربا شهر هایی مانند شانگهای، هانگژو، و چجیانگسو همسایه است.

نینگبو به عنوان یکی از بزرگترین بنادر کانتینری دریایی چین شناخته می‌شود. بنادری مانند Ningbo-Zhoushan Port (پورت نینگبو-ژوشن) از جمله بنادر مهم کانتینری دریایی نینگبو هستند که تجارت بین‌المللی را تسهیل می‌کنند.

هلدینگ خادم لجستیک به بندر شنزن چین به صورت کانتینری سرویس دارد.

شنزن (به انگلیسی: Shenzhen) یکی از شهرهای بزرگ و پیشرفته در جنوب چین واقع شده است. این شهر در استان گوانگدونگ و در نزدیکی هنگ کونگ قرار دارد. شنزن سومین شهر بزرگ چین به مساحت حدود 2,020 کیلومتر مربع وجمعیت شنزن حدود 13 میلیون نفر بوده است.

شنزن در جنوب چین و نزدیکی هنگ کونگ واقع شده و با کشور های  هنگ کونگ و ماکائوهمسایه است.شنزن به عنوان یکی از بزرگترین بنادر کانتینری دریایی چین شناخته می‌شود. بنادری مانند بندر شنزن (Shenzhen Port) و یانتیانگ (Yantian) از جمله بنادر مهم کانتینری دریایی شنزن هستند که تجارت بین‌المللی را تسهیل می‌کنند.

از دیگر بنادری که هلدینگ خادم لجستیک می تواند به شما مشتریان عزیز سرویس دهد، بندر گوانگژو می باشد.

گوانگژو (به انگلیسی: Guangzhou) یکی از بزرگترین شهرها و مراکز اقتصادی و صنعتی در جنوب چین است. این شهر مرکز استان گوانگدونگ و با وسعتی بیش از 7,000 کیلومتر مربع و جمعیتی بیش از 14 میلیون نفر، یکی از شهرهای پرجمعیت چین محسوب می‌شود

گوانگجو در جنوب چین واقع شده است وکشورهای همسایه گوانگجو عبارتند از: هنگ کونگ و ماکائو.

بنادری مانند بندر گوانگجو (Guangzhou Port) و نانشا (Nansha) از جمله بنادر مهم کانتینری دریایی گوانگجو هستند که تجارت بین‌المللی را تسهیل می‌کنند.

هنگ کنگ (به انگلیسی: Hong Kong) یک منطقه اداری خاص و خودمختار در جنوب چین است که از یک سو به دریای چین جنوبی و از سوی دیگر به پایتخت چین، پکن، مجاورت دارد.

مساحت هنگ کنگ حدود 1,108 کیلومتر مربع است و جمعیت آن حدود 7.5 میلیون نفر بوده است.

هنگ کنگ در جنوب چین و مجاورت دارای پکن، شانگهای، گوانگجو و شنزن واقع شده است.

این شهر به عنوان یکی از بزرگترین بنادر کانتینری دریایی جهان شناخته می‌شود. بنادری مانند پورت هنگ کنگ (Port of Hong Kong) و چئونگ پیک (Chung Pei) از جمله بنادر مهم کانتینری دریایی هنگ کنگ هستند که تجارت بین‌المللی را تسهیل می‌کنند.

هلدینگ خادم لجستیک حمل و نقل هوایی از فرودگاه های ایران به فرودگاه بین المللی چین مانند پکن، شانگهای، گوانگژو و غیره دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09127383349  در ارتباط باشید.

ژاپن

هلدینگ خادم لجستیک قادر به ارائه خدمات دریایی و هوایی به تمامی بنادر و شهر های ژاپن می باشد.

ژاپن یک کشور جزیره‌ای در شرق آسیا است و موقعیت جغرافیایی آن بین اقیانوس آرام و دریای ژاپن قرار دارد. این کشوریکی از پیشرفته‌ترین و پرجمعیت‌ترین کشورها در جهان محسوب می‌شود.

مساحت ژاپن حدود 377,975 کیلومتر مربع و جمعیت برآورد شده حدود 125 میلیون نفر است.

. ژاپن از شمال با روسیه، از غرب با دریای ژاپن، چین، کره شمالی و کره جنوبی مرز آبی دارد

پایتخت ژاپن توکیو است. این شهر با جمعیت بالغ بر ۳۷ میلیون نفر در ناحیه شهری توکیو (متروپلیس توکیو)، به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق شهری جهان شناخته می‌شود و مساحت آن حدود 2,194 km²  است.

هلدینگ خادم لجستیک قادر است به صورت دریایی از بنادر مختلف ایران به بنادر کره جنوبی سرویس کانتینری ارائه دهد.

بنادر یوکوهاما و ناگویا از سری بنادری است که هلدینگ خادم لجستیک به ان ها سرویس دارد.

یوکوهاما مرکز استان کاناگاوا می‌باشد. این شهر با جمعیت ۳٫۶ میلیون نفری خود پرجمعیت‌ترین شهر ژاپن پس از توکیو می‌باشد و بزرگترین بندر در ژاپن و یکی از پرتراکم‌ترین بنادر کانتینری جهان است.

ناگویا چهارمین شهر بزرگ ژاپن است. این شهر در کرانه اقیانوس آرام واقع شده‌است. ناگویا مرکز استان آیچی و یکی از بزرگ‌ترین بندرگاه‌های ژاپن است. مساحت آن ۳۲۶٫۴۳ کیلومتر مربع و جمعیت ۹٬۱۰۷٬۴۱۴ است و بندر ناگویا که یکی دیگر از بنادر مهم ژاپن است در شهر قرار دارد.

هلدینگ خادم لجستیک حمل و نقل هوایی از فرودگاه های ایران به فرودگاه بین المللی ژاپن  مانند فرودگاه توکیو دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09127383349  در ارتباط باشید.

کره جنوبی

هلدینگ خادم لجستیک قادر به ارائه خدمات دریایی و هوایی به تمامی بنادر و شهر های کره می باشد.

کره‌جنوبی، کشوری در آسیای شرقی است که با ۱۰۰٬۲۲۲ کیلومتر مربع وسعت (صد و سومین کشور جهان) در نیمکره شمالی، نیمکره شرقی، در شرق قاره آسیا، در کنار دریای زرد (در غرب) و ژاپن (در شرق) و چین شرقی (در جنوب)، و در همسایگی کشور کره شمالی (در شمال) واقع شده‌است که جمعیت برآورد شده آن در حدود ۵۱ میلیون نفر است.

 پایتخت آن شهرسئول است. مساحت این شهر حدود ۶۰۰ کیلومتر مربع است، که آن را به یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت در جهان تبدیل کرده است.این شهر در ناحیه مرکزی کره جنوبی قراردارد.

هلدینگ خادم لجستیک قادر است به صورت دریایی از بنادر مختلف ایران به بنادر کره جنوبی سرویس کانتینری ارائه دهد.

از جمله بنادری که هلدینگ خادم لجستیک قادر به ارائه سرویس می باشد بندر بوسان کره جنوبی می باشد.

شهر بوسان در جنوب شرق کره‌جنوبی قرار گرفته است و به دریای ژاپن محدود می‌شود. مساحت شهر بوسان حدود ۷۷۸ کیلومتر مربع است و جمعیت این شهر حدود ۳.۴ میلیون نفر باشد.

 بندر بوسان، بندر اصلی کره است که یکی از پرترددترین بنادر جهان است و نقطه مهمی برای حمل‌ونقل کانتینری است.

از دیگر بنادر کره جنوبی که هلدینگ خادم لجستیک به آ ن سرویس دارد می توان بندر اینچئون

را نام برد.این بندر دومین بندر بزرگ کره جنوبی و بندر حیاتی این کشور برای صادرات و واردات است.

هلدینگ خادم لجستیک حمل و نقل هوایی از فرودگاه های ایران به فرودگاه بین المللی کره جنوبی  مانند فرودگاه بوسان دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09127383349  در ارتباط باشید.