حمل و نقل جاده ای

هلدینگ بین و المللی خادم لجستیک با تجربه و تخصص بیش از 30 سال در زمینه حمل و نقل جاده ای به سراسر جهان و با برخورداری از به روزترین ناوگان حمل جاده ای و نیروی متخصص با تمرکز بر کیفیت ، امنیت  و کاهش زمان تحویل بار امکان تجارت بین المللی را تسهیل و موقعیت موفقی در بازارهای رقابتی را فراهم میسازد. این شرکت امکان ارسال بار به صورت جاده ای و حمل ترکیبی (جاده ای _دریایی)، (جاده ای_ریلی) و (جاده ای_هوایی) را بدون محدودیت حمل به 5 قاره از جهان فراهم میکند.

لجستیک خادم حمل تخصصی انواع کالاهای خطرناک ، ترافیکی ، معمولی ، یخچالی ، کانتینری و … با انواع کامیون های مرتبط با کالاهای شما را با نظارت مستقیم نمایندگان و پرسنل حرفه ای این مجموعه در سراسر مبادی جهان را تضمین مینماید و حامی توسعه تجارت و کسب و کار شما مشتریان عزیز می باشد.با هلدینگ خادم میتوانید از امکان ردیابی محمولات خود برخوردار شوید .

 

چرا حمل و نقل جاده ای ؟

در حمل و جاده ای مکان هایی که امکان ارسال بار از طریق حمل ریلی ، دریایی و هوایی به علت دسترسی دشوارتر و پرهزینه تر بودن نوع حمل توجیح اقتصادی ندارد را به شکل حمل جاده ای فراهم میکند و علاوه بر این، حمل و نقل زمینی در مقایسه با سایر روش های حمل زمان کمتری برای ترانزیت نیاز دارد و اقتصادی تر است. برای حمل بار نیازی به سازه هایی مانند بندر، فرودگاه یا ایستگاه قطار نیست. محموله را می توان مستقیماً از انبار، کارخانه  فرستنده به انبار گیرنده حمل کرد.

 

لجستیک خادم خدمات حمل و نقل زمینی به صورت فول تراک و حجم کمتر از 1 کامیون در مسیرهای اروپا، آسیا و خاورمیانه را پوشش میدهد بخش های اصلی خدمات شرکت ما که هدف آن افزایش تنوع در خدمات حمل و نقل جاده ای است، به شرح زیر میباشد:

حمل و نقل بار کامل استاندارد (FTL)

حمل و نقل بار خرده بار (LTL)

حمل و نقل بارهای پروژه ای

حمل و نقل بارهای نمایشگاهی

حمل و نقل بارهای کانتینری

حمل و نقل مواد فاسد شدنی (یخچالی)

 

جهت سفارش حمل و استعلام قیمت با همکاران ما ارتباط حاصل نمایید.

00989143339197

EMAIL : EU@KHADEM-LOGISTICS.COM