جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

ترکیه، بلغارستان

ترکیه در نقطه اتصال آسیا و اروپا قرارداد و کشورهای هم مرز با آن گرجستان، آذرباییجان (نخجوان)، ارمنستان، ایران، عراق، یونان و بلغارستان میباشد. همچنین از طریق دریای شمالی خود (دریای سیاه) با کشور روسیه ، اکراین و رومانی نیز دارای مرز آبی میباشد.

انتخاب شرکت حمل و نقل بین المللی ریلی و چگونگی حمل بار و تجارت به ترکیه و بلغارستان

 (کارشناس علینژاد 989143339197+)

ترکیه در نقطه اتصال آسیا و اروپا قرارداد و کشورهای هم مرز با آن گرجستان، آذرباییجان (نخجوان)، ارمنستان، ایران، عراق، یونان و بلغارستان میباشد. همچنین از طریق دریای شمالی خود (دریای سیاه) با کشور روسیه ، اکراین و رومانی نیز دارای مرز آبی میباشد.

شهرهای مهم : پایتخت ترکیه آنکارا میباشد و شهرهای مهم آن استانبول، ازمیر، آنتالیا، بورسا، اسکی شهیر، قونیه، کایسری، آدانا، قاضی انتپ، دیاربکیر و … میباشد.

واردات و صادرات : کشور ترکیه وسایل نقلیه، قطعات و ماشین آلات ، مواد معدنی، پوشاک و پارچه ، پلاستیک و فلزیجات، محصولات کشاورزی و صیفی جات، مواد غذایی مثل شکلات و روغن زیتون ، مبلمان و لوازم خانگی برقی و … به کشورهای دیگر صادرات میکند و از سایر کشورها به ترکیه مواد پتروشیمی و شیمیایی، فولاد، سنگ ، دانه های روغنی، نخ و پنبه ، غلات، دارو وتجهیزات پزشکی وارد میکند.

مناطق آزاد تجاری ترکیه :

برخی ازمناطق آزاد ترکیه شامل غازی انتب ، بورسا، مرسین، کوجاعلی، کایسری، ریزه، سامسون، ترابزون، دنیزلی،

انتالیا، استانبول ، تراکیا، ماردین و … میباشد.

بنادر ترکیه : بندر استانبول، ازمیر، مرسین، اسکندرون، سامسون، گملیک، باندیرما، تکیرداغ ، گبضه، آمبارلی، ازمیت، علی اقا از بنادر مهم و بزرگ ترکیه میباشند.

فرودگاههای کشور ترکیه : فرودگاه بین المللی استانبول (بخش اروپایی)، فرودگاه صبیحا گوکچن (بخش آسیایی)، فرودگاه اسنبوعا (آنکارا)، فرودگاه بین المللی ازمیر

صنایع و شهرهای صنعتی ترکیه: قبضه، بورسا، تکیرداغ ، ازمیت ، افیون، قهرمان ماراش، آدانا، قاضی انتپ ، کایسری، دنیزلی و چروم  میباشد.

شرکای تجاری ترکیه : ترکیه روابط تجاری بسیار خوبی با انگلستان، آلمان، ایتالیا، عراق، چین، روسیه و ایران دارد.

حمل و نقل ریلی چیست :

به فرآیند حمل و نقل بار که از طریق واگن بر روی ریل های آهنی انجام می شود حمل و نقل ریلی گفته میشود. از این روش حمل در مسیرهایی که دارای زیر ساخت های راه آهن میباشد استفاده میشود. انواع مختلفی واگن وجود دارد که باتوجه به نوع و ماهیت بار و یا کالای ارسالی واگن مربوط انتخاب میشود.

مسیر های ریلی کشور ترکیه : کشور ترکیه با کشورهای هم مرز خود دارای خط مستقیم ریلی میباشد که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد:

از گرجستان گذرگاه و مسیر ریلی به ترکیه AKTASH _ AHALKALIK

از ارمنستان گذرگاه و مسیر ریلی به ترکیه (درحال حاضر فعال نیست)

از ایران گذرگاه و مسیر ریلی به ترکیه KAPIKOY_RAZI

از عراق گذرگاه و مسیر ریلی به ترکیه (درحال حاضر فعال نیست)

از سوریه گذرگاه و مسیر ریلی به ترکیه (درحال حاضر فعال نیست)

از بلغارستان گذرکاه و مسیر ریلی به ترکیه KAPIKULE_SVILENGRAD

از یونان گذرگاه و مسیر ریلی به ترکیه (درحال حاضر فعال نیست)

انواع واگن حمل ، ابعاد و حداکثر وزن قابل حمل : واگن های اروپایی که در مسیر ایران و ترکیه مشغول به ارائه خدمات هستند شامل واگن ریلنز با طول 19 متر و عرض 2.100 میباشد که دارای ظرفیت 52 تن جهت بارگیری میباشد.

مزایا و معایب حمل و نقل ریلی : از مزایای روش حمل ریلی علاوه بر سازگاری این نوع حمل با طبیعت و انتشار کمتر آلاینده ها ، میتوان به حمل حجم و وزن زیادی از بار در یک زمان ، هزینه های اقتصادی این نوع روش حمل نسبت به سایر روش ها و امنیت آن اشاره کرد. و از معایب حمل ریلی به طولانی بودن مدت زمان حمل نسبت به روش حمل جاده ای و هوایی میتوان اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت حمل با کارشناس بخش ریلی ارتباط حاصل فرمایید.

انتخاب شرکت حمل و نقل بین المللی ریلی و چگونگی حمل بار و تجارت به بلغارستان

  (کارشناس علینژاد 989143339197+)

بلغارستان و کشورهای هم مرز آن

بلغارستان  کشوری واقع در حوزه بالکان است که شانزدهمین کشور بزرگ اروپا محسوب میشود و با  کشورهای صربستان، مقدونیه، رومانی، یونان، ترکیه و دریای سیاه هم مرز میباشد.

شهرهای مهم کشور بلغاستان: پایتخت و قلب اقتصادی بلغارستان شهر صوفیه   Sofiaمیباشد و  دیگر شهرهای مهم آن وارنا Varna، پلوودیوPlovdiv ، بورگاس   Bourgasو روسه  Ruseمیباشد.

واردات و صادرات کشور بلغارستان : تجارت بلغارستان شامل واردات کالاها و اقلامی چون محصولات معدنی، ماشین آلات و تجهیزات، وسایل نقلیه و لوازم جانبی خودرو، لاستیک و پلاستیک، منسوجات و محصولات شیمیایی مختلف است که بیشتر از کشورهای روسیه، ترکیه، آلمان، چین، ایتالیا، رومانی و یونان صورت میگیرد و با توجه به اینکه بلغارستان تولید کننده مس ، روی و سرب در اروپاست و 10 درصد ماشین های هیدرولیک جهان را تولید میکند. بیشترین کالاها و اقلام صادراتی این کشور مس فراوری شده، دارو، ماشین آلات ، سود سوز آور، محصولات کشاورزی ، دانه های روغنی و اسانس های روغنی ، مواد غذایی و مواد پتروشیمی میباشد.

مناطق آزاد تجاری کشور بلغارستان :  منطقه آزاد بورگاس Bourgas ، منطقه آزاد روسه Rousse، منطقه آزاد پلوودیو Plovdiv، منطقه آزاد ویدین Vidin، منطقه آزاد اسویلنگراد Svilengrad مناطق اقتصادی و آزاد کشور بلغارستان میباشند.

فرودگاههای کشور بلغارستان : فرودگاه بین المللی صوفیه (Sofia International Airport) ، فرودگاه وارنا (Sofia International Airport) دو فرودگاه بین المللی و بزرگ کشور بلغارستان هستند که جهت فریت بار مسافری و ارسال کارگو و حمل هوایی بار امکان ارائه سرویس وجود دارد.

صنایع و شهرهای صنعتی بلغارستان: معادن و مواد خام در اقتصاد کشور بلغارستان ننقش مهمی دارند از جمله مهم ترین معادن و مواد خامی که در این کشور وجود دار و به سایر کشورهای جهان نیز صادر می شود می توان به سنگ بوکسیت، مس ، سرب و زغال سنگ اشاره کرد و دیگر صنایع پیشرو در بلغارستان کشاورزی، داروسازی ، ماشین آلات، فلزات ، نساجی و … میباشد. کشور بلغارستان بزرگترین صادر کننده آهن پیریت بوده و بزرگترین شهرهای صنعتی بلغارستان شهر صوفیه، پلوودیو، روسه، اسلیون میباشد.

شرکای تجاری بلغارستان : شرکای تجاری اصلی بلغارستان و متحدان اصلی بلغارستان یونان و رومانی و ترکیه هستند و روابط خوبی با صربستان و بقیه کشورهای حوزه بالکان دارد.

مسیرهای ریلی کشور بلغارستان : کشور بلغارستان با کشورهای هم مرز خود دارای خط مستقیم ریلی میباشد که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد:

از ترکیه گذرگاه و مسیر ریلی به بلغارستان (فعال)

از یونان گذرگاه و مسیر ریلی به بلغارستان (فعال)

از رومانی گذرگاه و مسیر ریلی به بلغارستان (فعال)

از صربستان گذرگاه و مسیر ریلی به بلغارستان (فعال)

انواع واگن حمل ، ابعاد و حداکثر وزن قابل حمل : واگن هایی که در مسیر ایران و بلغارستان استفاده میشوند شامل انواع واگن های اروپایی مسقف، لبه بلند، پلت فرم هستند که به صورت بلوک از طریق ترکیه به بلغارستان و بلعکس در حرکت هستند در این روش حمل بار از ایستگاهی که بارگیری می شوند تا ایستگاهی که به آنجا می رسند بدون تغییر لکوموتیو یا واگن حمل می شود در این روش حمل تعرفه های قیمت حمل و نقل قطار بلوک بسته به عوامل مختلف متفاوت است. تعرفه های قیمت حمل و نقل قطار بلوکی بسته به عوامل مختلف متفاوت است. فاکتورهای اصلی مسافتی که باید طی شود، میزان بار و نوع کالای مورد حمل است. با افزایش مسافت طی شده با قطار، تعرفه قیمتی که اعمال می شود نیز تغییر خواهد کرد.

شرکت حمل و نقل بین المللی ریلی خادم لجستیک (کارشناس علینژاد 989143339197+)

Eu@khadem-logistics.com

-حمل دریایی به استانبول
-حمل هوایی به استانبول
-ارسال بار دریایی به استانبول
-هزینه حمل بار با کشتی به استانبول
-مقصد نهایی در ارسال بار از ایران به استانبول با کشتی به کدام شهر است
-مدت زمان حمل بار با کشتی و کانتینر به استانبول
-هزینه ارسال بار دریایی به بلغارستان
-روش های حمل بار دریایی به بلغارستان
-انواع کانتینر و روش‌های حمل بار با کشتی به بلغارستان
-اطلاعات لازم برای حمل بار با کشتی به بلغارستان
-مراحل ارسال بار از ایران به گرجستانبا کشتی
-بسته‌بندی بار برای ارسال بار دریایی به گرجستان
-عوامل مهم در هزینه حمل بار با کشتی به گرجستان
-برای حمل بار دریایی به ترکمنستان هزینه‌ها کانتینری چقدر است

-مدارک لازم جهت ارسال بار به صربستان
-مراحل ارسال وسایل منزل به صربستان از 0 تا 100
-ارسال مواد غذایی به صربستان
-انبار و انبارداری در ایران برای ارسال بار به صربستان
-مدارک لازم برای ارسال بار به گرجستان با روش دریایی و هوایی
-لیست کالا های ممنوعه به گرجستان

-فریت بار به ترکیه مرسین برای لوازم شخصی
-ارسال مبلمان و لوازم منزل از طریق حمل بار با کشتی با سرویس کانتینر دربست یا خرده باربه تاجیکستان
-ارسال بار از تاجیکستان به ایران
-قیمت و هزینه فریت بار به تاجیکستان
– مدت زمان حمل بار به تاجیکستان با هواپیما

-مراحل حمل بار به تاجیکستان
– روش های حمل بار به ازبکستان
سوالات :
-من ایران هستم و میخواهم به ازبکستان بار ارسال کنم
-قوانین گمرکی در ارسال کالا و یا مبلمان به ازبکستان
-وزن و حجمی قابل ارسال بار به صورت مسافری از فرودگاه امام به ازبکستان
-چندتا فرش میشه برد به ازبکستان
-روش حمل وسایل با ارزش یا شکستنی به ازبکستان
-حمل و نقل دریایی به ازبکستان
– کارگو از ایران به ازبکستان از مسیر دریایی
-حمل و نقل هوایی به قرقیزستان
– کارگو از ایران به قرقیزستان از مسیر هوایی
-هزینه کارگو از ایران به ترکمنستان
-قیمت کارگو از ایران به ترکمنستان
-شرایط ترخیص کالا از گمرک وارداتی ترکمنستان
-بندرهای مخصوص کارگو بار به استانبول
-فرودگاه های مخصوص برای کارگو بار به ازمیر

-مراحل تحویل بار جهت فریت هوایی به آنکارا
-نحوه محاسبه وزن بار حجمی در حمل هوایی به استانبول
– کالاها و اقلام وارداتی ایران از استانبول
-کالا ها و اقلام صادراتی ایران به استانبول

-هزینه ارسال بار به ترکیه بلغارستان
-ارسال فرش به استانبول
– ارسال مبلمان به ترکیه وان

ارسال بار ریلی، حمل و نقل ریلی، حمل بار ریلی، باربری ریلی به / از ترکیه ( وان، استانبول، کشکوی، حالکالی، موراتلی، آنکارا، اونیه، ایسکی‌شهیر، ازمیت، قهرمان‌لاریش، ازمیر، اسکندرون، مرسین، سامسون، غازی‌انته، کایسری، آدانا، افیون، دوزجه، دنیزلی، ارزرون )

ارسال بار ریلی، حمل و نقل ریلی، حمل بار ریلی، باربری ریلی بلغارستان ( صوفیه، وارنا، پلوودیو )

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید