حمل بار به امریکا

ایالات متحده با مساحتی بزرگ و جمعیتی چندصد میلیونی دارای تنوع فرهنگی و جغرافیایی زیادی است. اقتصاد ایالات متحده به عنوان یکی از بزرگترین و پیشرفته‌ترین اقتصادهای جهان تاثیرگذاری عظیمی بر تحولات تجاری جهان دارد.

هلدینگ بین المللی خادم لجستیک دارای دفاتر رسمی در ترکیه، امارات، کانادا، هند، چین، بلغارستان، قزاقستان می باشد. همچنین دارای ده ها نمایندگی معتبر در سطح قاره اروپا . قاره آمریکا میباشد. این شبکه وسیع حمل و نقل این امکان را به این مجموعه داده تا تمام محمولات هوایی، دریایی، ریلی و جاده ای را در سراسر دنیا حمل و نقل نماید. اما در حوزه صادرات و واردات به آمریکا تجربه هلدینگ خادم لجستیک فراتر از این است. برخی از تجربیات موفق هلدینگ خادم لجستیک :

  • بسته بندی و حمل و نقل لوازم منزل از تهران به بندر بالتیمور آمریکا
  • حمل دستگاه های صنعتی از تبریز به لس آنجلس
  • حمل و نقل ده ها کانتینر لوله های خاص به نیویورک
  • حمل و نقل صدها کانتینر از بنادر آمریکا به اروپا و ترکیه (تجارت فرا منطقه ای)
  • حمل سمپل های هوایی، نمونه بار، فریت مسافری، فرش و خرده بار به/از آمریکا

و صد ها پروژه موفق دیگر وارداتی و صادراتی به یا از این کشور که هلدینگ خادم لجستیک در آن موفق عمل کرده است. برخی از بنادر و نقاط مهم آمریکا که هلدینگ خادم لجستیک به یا از ان ها خدمات ارائه میدهد شامل: 

نیویورک و نیوجرسی، بندر لس آنجلس، بندر لانگ بیچ، بندر هوستون، بندر نیواورلاندو، بندر سانتا، بندر سان دیگو، بندر سیاتل، بندر پورتلند، بندر بالتیمور، بندر سان فرانسیسکو، بوستون، فیلادلفیا، دترویت، چیکاگو، و ده ها نقطه دیگر این کشور می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره و ایمیل زیر تماس حاصل فرمائید:

Email: Info@Khadem-Logistics.com

989120290677+ / 971565094923+

(آقای طالب-کارشناس ارشد حمل و نقل بین المللی)