ارسال بار و حمل و نقل بین المللی به کانادا​

کانادا یک کشور واقع در قاره آمریکای شمالی است. این کشور با مساحتی حدود 9.98 میلیون کیلومتر مربع یکی از بزرگ‌ترین کشورهای جهان به‌حساب می‌آید. پایتخت کانادا، شهر اتاوا است و شهرهای تورنتو، ونکوور و مونترال نیز از مهم‌ترین شهرهای این کشور به حساب می آیند. بنادر این کشور نقش پررنگی در تجارت جهانی دارند. این بنادر از طریق دریا با سایر نقاط جهان ارتباط برقرار کرده و از مهم‌ترین مراکز ترانزیت کالاها به و یا از کانادا هستند. در زیر به برخی از اصلی‌ترین بنادر حمل و نقل کالا در کانادا اشاره می‌کنیم:

بندر ونکوور (Port of Vancouver): بندر ونکوور، بزرگ‌ترین پورت کانادا و سومین پورت پرتردد باری در امریکای شمالی است. این پورت ورودی اصلی برای حمل و نقل کالاها به کشورهای اقیانوسیه، آسیای شرقی و اروپا است. بندر ونکوور از طریق جاده‌ها، ریل‌ها، و نیز از طریق خطوط لوله گازی و نفتی به سایر نقاط کانادا متصل است.

بندر مونترال (Port of Montreal): بندر مونترال، یکی دیگر از بزرگ‌ترین بنادر کانادا، در رود سن لورانس واقع شده است. این پورت در رابطه با حمل و نقل کالاها به سمت اروپا و مناطق شمال شرقی امریکا رویکرد استراتژیک دارد و برای حمل و نقل کالاهای جامد و مایع از طریق کشتی‌ها و نیز حمل و نقل کالاهای مایع از طریق خطوط لوله به کار می‌رود.

بندر هالیفکس (Port of Halifax): بندر هالیفکس، در شرق کانادا و در نزدیکی اقیانوس آتلانتیک قرار دارد. این پورت نقش حیاتی در حمل و نقل کالاها بین کانادا و اروپا ایفا می‌کند و از طریق جاده‌ها و راه‌آهن‌ها به باقی نقاط کانادا متصل است.

بندر پرنس روبرت (Port of Prince Rupert): بندر پرنس روبرت، یک پورت نسبتاً جدید در غرب کانادا است که در استان بریتیش کلمبیا قرار دارد. این پورت به عنوان یک مسیر کوتاه‌تر و تراز پذیرتر برای حمل و نقل کالاها بین کشورهای اقیانوس‌های آرام و اطلسی شناخته می‌شود.

بندر کالگری (Port of Calgary): بندر کالگری، یکی از بزرگ‌ترین بنادر داخلی (بندر خشک) در کانادا است که در غرب کشور و در نزدیکی کوه‌های راکی قرار دارد. این پورت از طریق راه‌آهن‌ها و جاده‌ها به سایر مناطق کانادا متصل است و در حمل و نقل کالاها از و به مناطق مختلف مؤثر است.

هلدینگ خادم لجستیک دارای دفاتر رسمی در ایران، امارات، ترکیه، چین و کانادا شهر تورنتو می باشد. این دفاتر رسمی به مثابه یک شبکه عظیم توانسته در لجستیک منطقه ای و فرامنطقه ای نقش بسزایی داشته باشد. بخشی از تجربیات موفق هلدینگ خادم لجستیک در رابطه با حمل و نقل به کانادا به قرار زیر است:

  • حمل هزاران کانتینر بیست /چهل فوتی از مبادی ایران به مونتریال/تورنتو/ونکوور از طریق امارات (دبی)- بندر جبلعلی
  • حمل هزاران کانتینر بیست /چهل فوتی از مبادی ایران به مونتریال/تورنتو/ونکوور از طریق بنادر مرسین، گملیک ترکیه، استانبول.
  • حمل صدها کانتینر به مبادی داخلی کشور کانادا همچون اتاوا، کالگری و …. صدها پروژه عملی دیگر که هلدینگ خادم لجستیک با تکیه بر تخصص و دانش عملی خود و با سبقه 32 سال تجربه توانسته آنها را با موفقیت انجام داده و رضایت مشتریان را فراهم آورد.

هلدینگ خادم لجستیک با تکیه بر دانش روز و مطالعه درباره گروه های کالایی مختلف میلیون ها تن کالا به سراسر دنیا حمل و نقل نموده است.  این مجموعه دارای تجربه در زمینه حمل (بسته بندی) لوازم منزل، پتروشیمی، مواد معدنی، مواد غذایی، مصالح ساختمانی، کالای خطرناک، خرده بار، فرش، مرسولات به صورت دریایی و هوایی ( با تکیه بر دفاتر مستقل هوایی خود و نمایندگی انحصاری ایرلاین های معتبر) داشته و قبل از اقدام به حمل یک کالا کلیه مسیرها و مزایای هر روش و مشاوره رایگان را به صاحب کالا می دهد تا ایشان بتوانند تصمیمی بگیرند که هم منافع ایشان را در بر داشته و هم قیمت بهای تمام شده کالا را کاهش دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09120290677 (واتساپ و تماس) تماس حاصل فرمائید و یا به ایمیل به نشانی :

Info@khadem-logistics.com / shipping@khadem-logistics.com

پیام ارسال نمائید.