جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل بار به اسپانیا، پرتغال

اسپانیا یکی از کشورهای مستقل و اتحادیه اروپا و از اعضای اتحادیه اروپا است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد. همسایه شمالی و شمال شرقی اسپانیا کشور فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای، همسایه جنوبی و شرقی آن دریای مدیترانه و جبل الطارق و همسایه غربی و شمال غربی آن پرتغال و اقیانوس اطلس است. طولانی ترین مرز اسپانیا با کشور پرتغال به طول ۱۲۱۴ کیلومتر است.

حمل بار به اسپانیا

جزایر اسپانیا

جزایر اسپانیا شامل جزایر بالئاری در دریای مدیترانه و جزایر قناری در اقیانوس اطلس می‌باشد. علاوه بر این‌ها تعدادی جزیره غیر مسکونی دیگر شامل جزایر چافاریناس، آلهوسماس و جزیره کوچک پرخیل در سمت مدیترانه‌ای تنگه جبل‌الطارق نیز متعلق به اسپانیا است. جزیره آلبوران که بین اسپانیا و شمال آفریقا قرار دارد نیز تحت حاکمیت اسپانیا می‌باشد. جزیره کوچک فاسان که در رودخانه بیداسوآ قرار دارد تحت حاکمیت مشترک اسپانیا و فرانسه اداره می‌شود.

حمل و نقل به کشور اسپانیا

زیرساخت های حمل و نقل در کشور اسپانیا بسیار مدرن و توسعه یافته است. مسیرهای جاده‌ای و زمینی به کشور اسپانیا از سراسر دنیا امکان پذیر است. از نظر حمل و نقل ریلی کشور اسپانیا یکی از بهترین کشورهای جهان در این زمینه است. همچنین دارای ۵۲ فرودگاه در شهرهای مختلف آن است و بنادر مهمی مانند بندر تجاری والنسیا دارد.

مهم ترین کالاهای صادراتی از اسپانیا

شرکای اصلی صادرات

مهم ترین کالاهای وارداتی به اسپانیا

شرکای اصلی واردات

هلدینگ خادم لجستیک تمامی خدمات حمل و نقل به تمامی شهرهای اسپانیا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار به اسپانیا، استعلام قیمت، امور مربوط به ترخیص و گمرک و  … می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پرتغال به پایتختی شهر لیبسون کشوری در جنوب غربی اروپا است و جزو کشورهای توسعه یافته به شمار می رود. غربی ترین کشور اروپا، پرتغال است که از سمت غرب با اقیانوس اطلس هم مرز است و پرتغال از مشرق و شمال به اسپانیا محدود است و دو مجمع الجزایر آزرو و مادیرا در اقیانوس اطلس جزء کشور پرتغال هستند.

پرتغال از جمله کشورهایی است که در آن اقتصاد و سیاست ثبات دارد و وضعیت زندگی در آن نبست به سایر کشورهای اروپایی برای مهاجرین مناسب تر است. به همین جهت مهاجران زیادی هر ساله این کشور را برای زندگی یا تحصیل خود انتخاب می‌کنند. یکی از دغدغه های مسافرین این کشور حمل بار و اثاثیه است.

حمل بار به پرتغال

هلدینگ خادم لجستیک با داشتن چندین زیر مجموعه شامل حمل دریایی، هوایی، جاده­ ای و ریلی تمامی خدمات مربوط به حمل بار به پرتغال، خدمات تخلیه و بارگیری و گمرک به تمام شهرهای پرتغال را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان و مشاوران خادم لجستیک در تماس باشید.

هلدینگ خادم لجستیک حمل بار به پرتغال از ۴ مسیر هوایی، دریایی، جاده ای و ریلی را به انجام می‌رساند.

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید