حمل بار به اسپانیا ، پرتغال

حمل بار به اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای مستقل و اتحادیه اروپا و از اعضای اتحادیه اروپا است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد. همسایه شمالی و شمال شرقی اسپانیا کشور فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای، همسایه جنوبی و شرقی آن دریای مدیترانه و جبل الطارق و همسایه غربی و شمال غربی آن پرتغال و اقیانوس اطلس است. طولانی ترین مرز اسپانیا با کشور پرتغال به طول ۱۲۱۴ کیلومتر است.

جزایر اسپانیا

جزایر اسپانیا شامل جزایر بالئاری در دریای مدیترانه و جزایر قناری در اقیانوس اطلس می‌باشد. علاوه بر این‌ها تعدادی جزیره غیر مسکونی دیگر شامل جزایر چافاریناس، آلهوسماس و جزیره کوچک پرخیل در سمت مدیترانه‌ای تنگه جبل‌الطارق نیز متعلق به اسپانیا است. جزیره آلبوران که بین اسپانیا و شمال آفریقا قرار دارد نیز تحت حاکمیت اسپانیا می‌باشد. جزیره کوچک فاسان که در رودخانه بیداسوآ قرار دارد تحت حاکمیت مشترک اسپانیا و فرانسه اداره می‌شود.

حمل و نقل به کشور اسپانیا

زیرساخت های حمل و نقل در کشور اسپانیا بسیار مدرن و توسعه یافته است. مسیرهای جاده ای و زمینی به کشور اسپانیا از سراسر دنیا امکان پذیر است. از نر حمل و نقل ریلی کشور اسپانیا یکی از بهترین کشورهای جهان در این زمینه است. همچنین دارای ۵۲ فرودگاه در شهرهای مختلف آن است و بنادر مهمی مانند بندر تجاری والنسیا دارد.

صادرات و واردات کشور اسپانیا

مهم ترین کالاهای صادراتی از اسپانیا: ماشین آلات، وسائل نقلیه موتوری، مواد غذایی، دارو، تجهیزات پزشکی، کالاهای مصرفی

شرکای اصلی صادرات: فرانسه، آلمان، ایتالیا، انگلستان، پرتغال، آمریکا

مهم ترین کالاهای وارداتی به اسپانیا: تجهیزات و ماشین آلات، سوخت، مواد شیمیایی، کالاهای نیمه فرآوری شده، مواد غذایی، کالاهای مصرفی، تجهیزات پزشکی، ابزار آلات

شرکای اصلی واردات: آلمان، فرانسه، چین، ایتالیا، هلند، انگلستان

مسیرهای حمل بار به اسپانیا

هلدینگ خادم لجستیک تمامی خدمات حمل و نقل به تمامی شهر های اسپانیا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار به اسپانیا، استعلام قیمت، امور مربوط به ترخیص و گمرک و  … می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

مسیر جاده ای

حمل جاده ای از مسیر ترکیه – بلغارستان- رومانی- مجارستان- اتریش – ایتالیا – اسپانیا

مسیر ریلی

مسیر ریلی از مسیر ترکیه که در حال حاضر مقرون به صرفه نمی باشد

مسیر هوایی

از طریق فرودگاه های بین المللی تهران IKA- مشهد- تبریز – تهران با ایرلاین های متعدد به کشور اسپانیا

مسیر دریایی

حمل از طریق ترکیه- اسپانیا / حمل از مسیر بندر عباس- امارات-  اسپانیا

حمل بار به پرتغال

پرتغال به پایتختی شهر لیبسون کشوری در جنوب غربی اروپا است و جزو کشورهای توسعه یافته به شمار می رود. غربی ترین کشور اروپا، پرتغال است که از سمت غرب با اقیانوس اطلس هم مرز است و پرتغال از مشرق و شمال به اسپانیا محدود است و دو مجمع الجزایر آزرو و مادیرا در اقیانوس اطلس جزء کشور پرتغال هستند.

پرتغال از جمله کشورهایی است که در آن اقتصاد و سیاست ثبات دارد و وضعیت زندگی در آن نبست به سایر کشورهای اروپایی برای مهاجرین مناسب تر است. به همین جهت مهاجران زیادی هر ساله این کشور را برای زندگی یا تحصیل خود انتخاب می کنند. یکی از دغدغه های مسافرین این کشور حمل بار و اثاثیه است.

هلدینگ خادم لجستیک با داشتن چندین زیر مجموعه شامل حمل دریایی، هوایی، جاده­ ای و ریلی تمامی خدمات مربوط به حمل بار به پرتغال، خدمات تخلیه و بارگیری و گمرک به تمام شهرهای پرتغال را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان و مشاوران خادم لجستیک در تماس باشید.

مسیرهای حمل بار به پرتغال

هلدینگ خادم لجستیک حمل بار به پرتغال از ۴ مسیر هوایی، دریایی، جاده ای و ریلی را به انجام می رساند.

مسیر هوایی

از اکثر فرودگاه های بین المللی نظیر IKA، تهران، تبریز، مشهد و …. به کشور اسپانیا

مسیر دریایی

با دو مسیر دریایی امکان پذیر است؛ از طریق ترکیه به اسپانیا / از بندر عباس – امارات – اسپانیا

مسیر جاده ای

حمل جاده ای از طریق مسیر ترکیه، بلغارستان، رومانی، مجارستان، اتریش، ایتالیا، اسپانیا

مسیر ریلی

مسیر ریلی حمل بار به اسپانیا در حال حاضر مقرون به صرفه نمی باشد.