حمل جاده‌ای هلدینگ خادم لجستیک – شرکت بارمان ترابر

خدمات حمل و نقل جاده ای

هلدینگ خادم لجستیک

بارمان ترابر تحت پوشش گروه بزرگ خادم لجستیک از پیشگامان صنعت حمل و نقل و یکی از بزرگترین شرکت‌های حمل و نقل بین المللی در ایران می‌باشد. این شرکت با فعالیت در شرق و غرب کشور توانسته خدمات متنوع را به مشتریان عزیز خود ارائه نماید.
فعالیت حمل و نقل بار جاده ای ما در کشورهای شرق ایران (افغانستان، روسیه، پاکستان، کشورهای خاور دور، کشورهای CIS و …) کشورهای غرب ایران (عراق، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، کشورهای اروپایی و …) می باشد. ما به پشتیوانه دانش، تخصص و تجربه خویش توانستیم خدمات حمل جاده ای را به صورت حرفه ای در تمام مسیرها به انجام رسانیم. پروژه ها و مشتریان ما گواه این مدعی می‌باشند.

ترانزیت

ترانزیت

23

خرده بار

28

صادرات

27

واردات

سرویس های جاده ای

  • مشهد، تهران، اصفهان، کرمان، شیراز، بندر امام خمینی، تبریز به اروپا بلغارستان، رومانی، بلاروس، آلمان، ایتالیا، انگلیس، فرانسه ، هلند، لهستان، لیتوانی، اسپانیا
  • مشهد، تهران، اصفهان، کرمان، شیراز، بندر امام خمینی، تبریز به روسیه مسکو، کازان، کراسنودار، ماخاچ کالا، سامارا، سوچی، یکاترینبورگ
  • مشهد، تهران، اصفهان، کرمان، شیراز، بندر امام خمینی، تبریز به سایر کشورهای آسیای میانه ( ترکمنستان، ازبکستان، آذربایجان، قرقیزستان، قزاقستان، مولداوی )
  • حمل و نقل جاده‌ای کالای خطرناک
  • حمل و نقل جاده‌ای مواد فاسد شدنی با کامیون‌های یخچالی
  • حمل و نقل جاده‌ای محموله‌های ترافیکی
  • حمل و نقل جاده‌ای ترکیبی، حمل و نقل جاده‌ای کانتینری
  • حمل و نقل جاده‌ای حیوانات زنده
  • حمل و نقل RORO
بسته‌های تحویل شده
کیلومتر در ماه
تُن کالا
مشتری راضی
حمل و نقل جاده ای چیست

حمل و نقل جاده‌ای چیست؟

استفاده از ناوگان حمل جاده‌ای مانند تریلی چادری، کامیون و کشنده برای محموله‌های عادی و تریلی‌های چند محور به منظور حمل محموله‌های ترافیکی توسط کریراصیل یا بعضا بواسطه فورواردرها به منظور حمل و نقل از مبدأ یک کشور به مقصد کشور دیگر که با صدور راهنامه (سی ام ار) و در مواردی کارنه تیر صورت می پذیرد.

اطلاعات بیشتر

حمل و نقل زمینی از چه طریقی انجام میشود؟

با پیشرفت صنایع امروزه حمل و نقل زمینی وجهه دیگری به خود گرفته و از گستردگی بیشتری داراست. حمل جاده ای عموماّ از طریق مبادی مرزی و زمینی صورت می پذیرد و لیکن در مسیرهایی که امکان حمل از طریق جاده نباشد استفاده از سرویس‌های RORO جایگزین مناسبی خواهد بود. بدین معنی که وسیله نقلیه بدون تخلیه بارگیری محموله از طریق دریایی حمل شده و در بندر مقصد از طریق جاده‌ای ادامه مسیر می دهد.

اطلاعات بیشتر
حمل و نقل زمینی

مزایا حمل بار جاده ای

باربری جاده ای به وسیله کامیون‌های استاندارد و ایمن کم ترین لرزش و نوسان را به محموله وارد می‌نماید. از این رو برای کالاهایی که آسیب پذیری و حساسیت بالایی دارند بسیار مناسب می‌باشد. از طرفی سرعت ارسال کالا در این نوع حمل و نقل بار از چشم گیری خاص خود برخوردار است.

از مزایای این نوع ارسال میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

معایب حمل بار جاده‌ای

هر چیزی یک طرف دیگر دارد. این قانون جهان هستی است. از این رو با وجود مزایای بیشمار، حمل جاده ای دارای محدودیت‌ها و معایب جدی است:

هلدینگ خادم لجستیک ناوگان کامیون و تریلر متعلق به این شرکت دارد و مجهز به آخرین فن آوری های سیستم ردیابی است.

GPS خادم لجستیک خدمات انعطاف پذیر، قابل اعتماد و موثر از جمله خدمات چند وجهی را هنگام ادغام بیش از یک روش حمل و نقل جهت پاسخگویی به خواسته های مشتریان و کاهش هزینه ها و ایجاد مطابق انتظارات خود ارائه می دهد، همانطور که در استفاده از حمل و نقل زمینی، ریلی و حمل و نقل دریایی وجود دارد.

 

در یک محموله شرکت ما خدمات حمل و نقل جاده ای و پشتیبانی لجستیکی را در اروپا، آفریقای شمالی، کشورهای مشترک المنافع، کشور های مستقل، خاورمیانه و سراسر جهان از طریق گزینه های مستقیم / غیر مستقیم کامیون ارائه می دهد، یعنی با استفاده از قلمرو یک کشور ثالث برای ترانزیت خارجی.

 

محموله های شما در کمترین زمان تحویل با هزینه کمتر با گزینه های مستقیم کامیون یا گزینه ارسال مجدد از / به کشورهای اروپایی به / از عراق، ایران، جمهوری آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، ترکمنستان، ازبکستان، قرقیزستان، افغانستان، تاجیکستان و قزاقستان به سایر کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه تحویل داده می شوند.

بخش حمل و نقل زمینی خادم لجستیک خدمات زیر را ارائه می دهد:

از دیگر خدمات هلدینگ خادم لجستیک علاوه بر حمل و نقل زمینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

حمل دریایی

حمل و نقل ریلی

حمل هوایی

 

سعی ما بر آن است تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم.