حمل و نقل جاده ای هلدینگ خادم لجستیک

عملیات حمل و نقل به صورت جاده ای ، با انواع کامیون از سراسر ایران به تمام نقاط دنیا و بلعکس از طریق شرکت بارمان ترابر که یکی از شرکت های تابعه هلدینگ خادم لجستیک می باشد، انجام می شود.

بارمان ترابر

شرکت بین المللی حمل بار جاده ای

بارمان ترابر تحت پوشش گروه بزرگ خادم لجستیک از پیشگامان صنعت حمل و نقل و یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل بین المللی در ایران می باشد. این شرکت با فعالیت در شرق و غرب کشور توانسته خدمات متنوع حمل و نقل بین المللی را به مشتریان عزیز خود ارائه نماید.

فعالیت حمل و نقل بار جاده ای ما در کشورهای شرق ایران (افغانستان، روسیه، پاکستان، کشورهای خاور دور، کشورهای CIS و …) کشورهای غرب ایران (عراق، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، کشورهای اروپایی و …) می باشد. ما به پشتیوانه دانش، تخصص و تجربه خویش توانستیم خدمات باربری جاده ای را به صورت حرفه ای در تمام مسیرها به انجام رسانیم. پروژه ها و مشتریان ما گواه این مدعی می باشند.

خادم لجستیک خدمات جاده ای

ترانزیت

حمل جاده ای

خرده بار

صادرات

واردات

ما با بهره گیری از انواع ماشین های یخچالی، چادری، کفی، جامبو و مخزن دار توانایی حمل انواع بار را به صورت گروپاژ و فول تراک برای حمل و نقل زمینی بر عهده گرفتیم.

 

 

مزایا حمل جاده ای

باربری جاده ای به وسیله کامیون های استاندارد و ایمن کم ترین لرزش و نوسان را به محموله وارد می نماید. از این رو برای کالاهایی که آسیب پذیری و حساسیت بالایی دارند بسیار مناسب می باشد. از طرفی سرعت ارسال کالا در این نوع حمل و نقل بار از چشم گیری خاص خود برخوردار است.

 

از مزایای این نوع ارسال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لرزش و نوسان کم
  • سلامت محموله
  • ارسال سریع

 

از دیگر خدمات هلدینگ خادم لجستیک علاوه بر حمل و نقل زمینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

حمل  ونقل ریلی

حمل دریایی

حمل هوایی

 

سعی ما بر آن است تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم.

هلدینگ خادم لجستیک ناوگان کامیون و تریلر متعلق به این شرکت دارد و مجهز به آخرین فن آوری های سیستم ردیابی است.
GPS خادم لجستیک خدمات انعطاف پذیر، قابل اعتماد و موثر از جمله خدمات چند وجهی را هنگام ادغام بیش از یک روش حمل و نقل جهت پاسخگویی به خواسته های مشتریان و کاهش هزینه ها و ایجاد مطابق انتظارات خود ارائه می دهد، همانطور که در استفاده از حمل و نقل زمینی، ریلی و حمل و نقل دریایی وجود دارد.

در یک محموله شرکت ما خدمات حمل و نقل جاده ای و پشتیبانی لجستیکی را در اروپا، آفریقای شمالی، کشورهای مشترک المنافع، کشور های مستقل، خاورمیانه و سراسر جهان از طریق گزینه های مستقیم / غیر مستقیم کامیون ارائه می دهد، یعنی با استفاده از قلمرو یک کشور ثالث برای ترانزیت خارجی.

محموله های شما در کمترین زمان تحویل با هزینه کمتر با گزینه های مستقیم کامیون یا گزینه ارسال مجدد از / به کشورهای اروپایی به / از عراق، ایران، جمهوری آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، ترکمنستان، ازبکستان، قرقیزستان، افغانستان، تاجیکستان و قزاقستان به سایر کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه تحویل داده می شوند.

بخش حمل و نقل جاده ای خادم لجستیک خدمات زیر را ارائه می دهد:

  • خدمات حمل و نقل کلی ( کامیون کامل ) یا جزئی ( خدمات مونتاژ )
  • سیاست حمل و نقل زمینی ( CMR ) با بیمه حمل و نقل
  • خدمات کامل لجستیک از اروپا تا خاورمیانه، آسیای میانه، افغانستان، عراق و روسیه
  • ترخیص کالا از گمرک و حمل و نقل در کشور مقصد ( مقصد نهایی)

درخواست حمل

Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

شرکت کشتیرانی و حمل و نقل دریایی