جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل بار به قطر

قطر کشوری در جنوب غربی آسیا در منطقه خاورمیانه، در شرق شبه ‌جزیره عربستان و در بخش جنوبی خلیج فارس واقع شده ‌است. پایتخت آن، دوحه است. این کشور مرز مشترک زمینی با عربستان سعودی و مرز آبی با کشورهای ایران، کویت، عراق، عربستان، بحرین و امارات متحده عربی دارد.

حمل بار به قطر

حمل هوایی به فرودگاه دوحه از شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، مشهد، شیراز و اصفهان انجام می‌شود. که با توجه به نوع و وزن کالا هزینه‌های حمل متفاوت می‌باشد.

برای حمل دریایی از بندر مهم این کشور اشاره کرد که بارهای صادراتی و وارداتی می‌توانند با استفاده کانتینرهای ۲۰ فوت و ۴۰ فوت و یخچالی، اوپن تاپ و همچنین به وسیله لنج به این کشور ارسال شوند.

تمام تلاش هلدینگ خادم لجستیک که در حمل و نقل بارهای وارداتی و صادراتی به سراسر جهان حرفه‌ای است؛ تضمین رضایت همه مشتریان است. خادم لجستیک همچنین برای عملیات لجستیکی خارج از کشور در محدوده خدمات حمل و نقل قطر؛ به ارائه سولوشن‌های قابل اعتماد می‌پردازد.

خادم لجستیک با تجربه‌ای که در بخش حمل و نقل و سرمایه گذاری‌های مداوم به دست آورده است، حمل و نقل یکنواخت انواع بار را در محدوده خدمات حمل و نقلی قطر تضمین نموده و بارهای شما را با وزن و حجم غیر استاندارد و با خدمات لجستیکی معتبر حمل می‌کند.

شما می‌توانید برای حمل و نقل دریایی هر محموله‌ای با هر کیفیت و کمیت، از محموله‌های وارداتی و صادراتی بارهای سنگین از جمله تجهیزات ساختمانی، خط لوله و جرثقیل گرفته تا سبزیجات و میوه های تازه و خشک و نیز محصولات غذایی منجمد، از تیم متخصص ما به کشور قطر کمک بگیرید.

از بنادر مهم کشور قطر می‌توان به بندر دوحه و بندر حمد اشاره کرد. میانگین زمان حمل و نقل در حمل و نقل دریایی به دوحه ۱۴-۱۲ روز است.

کیفیت خدماتی که توسط هلدینگ خادم لجستیک ارائه می‌شود توانسته است نام این شرکت را در زمره نام‌های معتبر صنعت حمل و نقل بین المللی قرار داده و نیز رضایت مشتریان را در زمینه خدمات حمل و نقل جزئی قطر تضمین کند و همچنین فرصتی را برای ارزیابی سودمندترین قیمت‌های بخش ارائه دهد.

تیم متخصص ما مطابق با خواسته‌های شما و مشخصات باربری کالا؛ عملیات لجستیکی سازمان یافته‌ای را برای حمل بار و واردات و صادرات، برنامه ریزی می کند. این برنامه ریزی شامل تدارکات حمل و نقلی به قطر و بالعکس می‌باشد و کالاها به محض تأمین خط بار و نیز یک مسیر به صرفه و اقتصادی برای حمل و نقل منتقل می‌شوند.

شرکت ما قادر به ارائه آفرهای بسیار مناسب در زمینه حمل و نقل به قطر است و نه تنها به طور فعال در برنامه ریزی پروسه عملیات لجستیکی در سرویس های خود شرکت می کند بلکه با تیم فنی خود که فعال در این زمینه می باشد؛ پروسه حمل بار شما تحت کنترل مداوم قرار می دهد.

با حفظ کنترل در هر مرحله از حمل و نقل کانتینری؛ از بارگیری تا مقصد، اطمینان حاصل می شود که در عملیات لجستیکی کالای شما مشکلی ایجاد نمی شود و حمل و نقل در زمان معین شده انجام می گردد.

شرکت خادم لجستیک پروسه بارگیری بار شما را در هر نقطه از ایران با مدرن ترین تجهیزات از طریق دوحه؛ الرویض و یا ابو سامرا انجام می دهد. این گروه قادر به حمل کلیه بارهای کامیونی از تمامی نقاط قطر به کلیه کشورهای اروپایی می باشد. از خدمات چند زبانه ی هلدینگ خادم لجستک برای امور حمل و نقلی خود می توانید در هر زمانی بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات حمل و نقل کانتینری به قطر و بالعکس، کافیست فقط یک تماس تلفنی با متخصصان ما برقرار کنید.

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید