جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل بار به فرانسه

فرانسه از کشورهای اروپایی است و پایتخت آن شهر پاریس است. کشور فرانسه از جمله کشورهایی است که هم سواحل دریای مدیترانه و هم سواحل اقیانوس اطلس را داراست. فرانسه از شمال شرقی، شرق و جنوب غربی دارای مرزهای مشترک با بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، اسپانیا و آندورا است.

حمل بار به فرانسه

اقتصاد فرانسه

شهرهای فرانسه نیز مانند مناطق کشاورزی آن فعالیت‌های اقتصادی گوناگون دارند شهر لیون مرکز تهیه پارچه‌های ابریشمی است. بوردو بندر شراب و نیس گردشگاهی بسیار معروف است معادن آهن فرانسه در شمال شرق آن کشور است و نزدیک آن محل کارخانه‌های فولادسازی بسیاری تأسیس شده‌است. میلیون‌ها نفر از مردم فرانسه در کارخانه کار می‌کنند و به کسب و تجارت اشتغال دارند. در فرانسه چند هزار کیلومتر شاهراه آبی وجود دارد و قایق‌ها در سراسر این راه‌ها رفت‌وآمد می‌کنند.

معادن

مهم ترین معادن کشور آهن، بوکسیت، پتاس، زغال سنگ، نیکل، نمک، نفت، گاز طبیعی، سولفور، ماده اولیه ساختمانی، سرب و روی، فسفات، پیریت و اورانیوم می‌باشد. ذخایر زیر زمینی نفت فرانسه نیز به ۵۰ میلیون بشکه می‌رسد.

کالاهای صادراتی

شرکای اصلی صادرات

کالاهای وارداتی

شرکای اصلی واردات

حمل بار به فرانسه از مسیرهای دریایی، هوایی و جاده ای از مسیرهای زیر توسط هلدینگ خادم لجستیک امکان پذیر است:

حمل هوایی

یکی از اصلی ترین و مهم ترین فرودگاه‌های فرانسه، فرودگاه شارل دوگل پاریس است که غالب حمل بارهوایی فرانسه از این فرودگاه انجام می‌گیرد.

حمل دریایی

فرانسه به دلیل قرار گرفتن بیشتر مرزهایش در کنار آب دارای بنادر زیادی برای حمل بار دریایی است. مهم ترین بنادر برای حمل دریایی از فرانسه عبارتند از: بندر بوردو ( Bordeaux)، بندر تولون (Toulon)، بندر مارسی (Marseille)، بندر دوویل (Deauville)، بندر لوهاور (Lehavre)، بندر موناکو (Monaco)، بندر کان (Cean)، بندر نیس (Nice) ، و بندر نانسی (Nancy). بیشتر کالاهایی که به صورت فله‌ای می‌باشند به روش حمل دریایی از فرانسه حمل می‌شوند، این روش برای کالاهایی از این قبیل مقرون به صرفه و مناسب است.

حمل جاده‌ای

حمل بار فرانسه به صورت زمینی به دو شکل فول تراک و خرده بار انجام می‌شود. حمل خرده بار در حمل زمینی از فرانسه به باری گفته می‌شود که مقدار آن کمتر از یک تراک باشد. اما در فول تراک بازرگانان می‌توانند یک یا چند تراک را برای حمل خود به خدمت بگیرند. زمان حمل زمینی از فرانسه در این دو مورد کمی با هم متفاوت است. مدت زمان حمل بار به شرکت کریر کالا بستگی دارد. زمان حمل بار زمینی از فرانسه به شکل خرده بار بین ۱۵ الی ۲۰ روز به شکل فول تراک بین ۱۰ الی ۱۲ روز است. مدت زمان ترانزیت تایم در صورتی امکان پذیر خواهد بود که مسیر باز و صف های طولانی مسیر بازرگان یا سایر مرزهای بین المللی نباشد.

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید