جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

خاور دور

هلدینگ خادم لجستیک، که در حوزه حمل و نقل به چین یکی از سرویس دهندگان خدمات بین المللی لجستیک است، با ارائه سولوشن های مشتری پسند، در این حوزه متفاوت عمل کرده است.

اهمیت ارسال بار و حمل و نقل به چین

جمهوری خلق چین، پس از روسیه، دومین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت است و۹ میلیون و ۶۰۰ هزار کیلومتر مربع مساحت دارد. مرز زمینی چین با طول ۲۲ هزار و ۱۱۷ کیلومتر از دهانه رودخانه یالو تا خلیج تونکین امتداد یافته و طولانی ترین مرز زمینی جهان را تشکیل می‌دهد.
کشور چین با بیشترین تعداد کشورهای خارجی در جهان مرز مشترک دارد، شایان ذکر است که روسیه با ۱۴ کشور مختلف و همین تعداد کشور دارای مرز مشترک می‌باشد.
چین بیشتر مناطق شرقی آسیا را پوشش می‌دهد. ویتنام، لائوس و میانمار در جنوب شرقی آسیا؛ هند، بوتان، نپال، افغانستان و پاکستان در جنوب آسیا؛ تاجیکستان، قرقیزستان و قزاقستان در آسیای میانه؛ روسیه، مغولستان و کره شمالی در آسیای داخلی و شمال شرقی.
علاوه بر این، چین با کره جنوبی، ژاپن، ویتنام و فیلیپین مرزهای دریایی دارد. ما به عنوان هلدینگ خدماتی خادم لجستیک خدمات واردات و صادرات، حمل و نقل دریایی و کشتیرانی کانتینری و فله و نیز خدمات بار هوایی را به صورت جزئی و کامل به بندرها، شهرها و فرودگاه‌های چین ارائه می‌دهیم.

حمل بار به چین

بنادر تحت سرویس دهی ما شامل بنادر زیر می باشد:

پکن، شانگهای، تیانجین، کانتون، شنیانگ، ووهان، چنگدو، هاربین، هنگ کنگ، دالیان، فوژو، گوانگژو، هایکو، هوانگپو، لیان یونگانگ، نانجینگ، نانتونگ، نینگبو، گینگدائو، شانگهای، شانتو، تیانجین، X، یانگ، ژانجیانگ … برای سایر بنادر با شماره تلفن‌های شرکت تماس بگیرید.

هلدینگ خادم لجستیک به لطف خداوند و نیز ارتباطات محکم خود، با مزیت باربری رقابتی و کیفیت خدمات سریع خود که متمرکز بر رضایت مشتری است، سالها با پشتیبانی شما به راه خود ادامه داده است.

درباره شرکت حمل و نقل خادم لجستیک

قراردادهای ویژه منعقد شده با خطوط کانتینر جهانی و منطقه ای،

قدرت خرید ارائه شده توسط یک پرتفوی مشتری غنی،

فرصت ارائه خدمات و نرخ دهی با کیفیت به مشتریان با شبکه نمایندگی قوی خود،

با اصل کشتیرانی و حمل و نقل کانتینر بین المللی (کامل و جزئی) در خدمت شرکت‌های وارد کننده و صادرکننده است.

هلدینگ بین المللی خادم لجستیک، جهت رقابت در تجارت جهانی، سولوشن های سفارشی برای مشتریان وارد کننده و صادر کننده خود تولید می کند و به عنوان یک NVOCCدر حمل و نقل بین المللی کالا، خدمات حمل و نقلی را با اطمینان از بیمه و نیز استانداردهای بین المللی برای کانتینرهای حمل ارائه می‌دهد.

کشتیرانی و حمل و نقل کانتینر دریایی

هلدینگ خادم لجستیک، خدمات کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی کانتینر “از درب به درب” (کامل و جزئی) را از طریق توافق نامه‌های طولانی مدت با اپراتورهای خط کانتینر، قدرت خرید ارائه شده توسط پرتفوی مشتری‌های غنی و شبکه نمایندگی قوی ارائه می دهد.

خادم لجستیک که توانایی استفاده از کانتینرهای خود را در کشتیرانی و حمل و نقل دریایی دارد، در پروژه حمل و نقل محصولاتی که نمی‌توانند کانتینر شوند نیز خدمات فعالی ارائه می‌دهد.

هلدینگ ما حمل وسایل نقلیه‌ای که واردات یا صادرات آنها تمام شده است را انجام می‌دهد. این فعالیت‌های حمل و نقل دریایی بین المللی با اجاره دادن RO-RO یا PCC (Carrier Car Pure) انجام می‌شود.

علاوه بر این، خادم لجستیک، خدمات حمل و نقل، مبادله و بندری را برای حمل و نقل دریایی بارهای عمده و سنگین (سنگ معدن، سیمان، فولاد آهن) ارائه می‌دهد. محموله جزئی پروژه محور زمینه دیگری برای فعالیت شرکت ما است.

کشتیرانی فله بر، ارسال بار، حمل بار فله و محموله های عمومی

خدمات چارتر برای حمل و نقل انواع بارهای فله و عمومی از طریق دریا و خدمات کارگزاری برای انواع کشتی‌ها از جمله Panamax و Capesize توسط شرکت خادم لجستیک ارائه می‌شود.

نماینده بندری

خدمات نمایندگی بندری به کشتی‌ها ارائه می‌شود.

خدمات درب به درب

انواع حمل و نقل پروژه‌ها با خدمات لجستیک و ترخیص کالا از گمرک به صورت درب به درب نیز انجام می‌شود.

ارسال کالا و بار، کشتیرانی و حمل و نقل کالاهای صنعتی

سیمان فله، مواد اولیه، محصولات آهن و فولاد بین بنادر ایران و چین حمل می‌شود.

حمل و نقل به بندرهای مدیترانه، دریای سیاه، اروپا، ایالات متحده آمریکا، برزیل و خاور دور انجام می‌شود.

خدمات ارسال بار هوایی و خدمات هوایی توسط هلدینگ خادم لجستیک به تمامی فرودگاه‌های بین المللی چین و خاور دور توسط شرکت ایرمان که از زیرمجموعه‌های آن می‌باشد انجام می‌گیرد.

همچنین خدمات هوایی از فرودگاه‌ها و خدمات درب به درب و کوریر و پست هوایی از چین و به چین/ ایران انجام می‌پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

 ۳۱۷۳۱۰۰۰ -۰۵۱

 ۵۰۸۳ ۸۸۶۰ -۰۲۱

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید