حمل بار به ایتالیا

کشور ایتالیا از بزرگترین کشورهای اقتصادی جهان است و در گروه کشورهای بزرگ صنعتی اتحادیه نیز به شمار می رود. در سال های اخیر نیز حمل بار به ایتالیا و از ایتالیا به ایران زیاد شده است.

حمل بار به ایتالیا

روش‌های مختلفی برای حمل بار به ایتالیا وجود دارد که میتوان به حمل بار دریایی و حمل بار زمینی و حمل بار هوایی اشاره کرد. هزینه حمل بار و مدت زمان رسیدن بار از مبدا به مقصد با توجه به نوع بار، مسیر انتخابی، وزن بار، ابعاد آن و … متفاوت است. برای استعلام قیمت و سایر اطلاعات می‌توانید با کارشناسان هلدینگ خادم لجستیک در تماس باشید. هلدینگ خادم لجستیک با داشتن چندین مجموعه حمل بار هوایی، حمل بار جاده ای، حمل بار ریلی و حمل بار دریایی امکان ارسال بار به تمامی شهرهای ایتالیا را فراهم می‌کند.

حمل بار هوایی

در حمل بار هوایی به ایتالیا بیشتر از طریق فرودگاه‌های دو شهر بزرگ رم و میلان صورت می‌گیرد. فرودگاه شهر میلان، فرودگاه بین المللی میلانومالپنسا است که جزو فرودگاه‌های پر استفاده در صنعت حمل و نقل به این شهر است. فرودگاه فرودگاه لئوناردو داوینچی- فیومیچینو نیز از فرودگاه های مهم شهر رم است. 

فرودگاه‌های بسیار دیگری در کشور ایتالیا وجود دارد اما اکثر حمل بارهای هوایی در این فرودگاه ها انجام می شود.

حمل بار دریایی

برای حمل بار دریایی کشور ایتالیا بنادر مهمی چون بندر جنوا، بندر لاسپزیا و بندر سستو سن جووانی دارد. برای بارهایی با حجم و تناژهای بالا حمل بار دریایی به ایتالیا می‌تواند گزینه مناسب و مقرون به صرفه‌ای باشد. اکثراً بازرگانان و تجار که واردات و صادرات در حجم عظیمی انجام می‌دهند از روش حمل دریایی به ایتالیا استفاده می‌کنند.

ارسال بار از ایران یا بارگیری در ایران از طریق بنادر اصلی شهید رجائی، بندر عباس، بنادر بوشهر و عسلویه امکان پذیر است.

حمل بار جاده‌ای

حمل بار جاده‌ای از روش‌های کم هزینه ارسال بار به ایتالیا است که با توجه به نوع بار و حجم بار از تراک و فول تراک استفاده می‌شود. اگرچه در این روش حمل و نقل هزینه بار کمتر است اما مدت زمان رسیدن بار به مقصد بیشتر است.

مسیرهای حمل بار به ایتالیا

مسیرهای حمل بار به یونان

حمل بار به یونان