جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل بار به ازبکستان

کشور ازبکستان، در آسیای میانه قرار دارد که از سمت شمال و غرب با کشور قزاقستان، از سمت شرق با کشورهای قرقیزستان و تاجیکستان و از سمت جنوب با کشورهای ترکمنستان و افغانستان همسایگی دارد.

ازبکستان از منابع زیادی از جمله گاز، نفت، گوگرد و کربنات سدیم در خود جای داده است و از بزرگترین تولید کننده‌های پنبه در جهان است. سالانه محصولات زیادی به این کشور وارد یا از آن صادر می‌شود. به تمامی شهرهای این کشور، امکان صادرات و واردات وجود دارد. کالاهای زیادی وجود دارد که هر ساله بین کشور ایران و ازبکستان به صورت خدمات صادرات و واردات رد و بدل می‌شود.

حمل بار به ازبکستان

شرکت حمل بار به ازبکستان

یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه حمل بار، هلدینگ خادم لجتسیک است. این شرکت با فعالیت در چهار مسیر جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی خدمات گسترده ای را به مشتریان خود عرضه می‌کند. هلدینگ خادم لجستیک با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه حمل و نقل بین المللی و خدمات لجستیک توانسته خود را به خوبی در این عرصه فعالیت کند و رضایت مشتریان خود را به دست آورد. شرکت‌های ریل واگن دریا، بارمان ترابر، دروازه طلایی ایرانیان و ایرمان از زیر مجموعه‌های هلدینگ خادم لجستیک به شمار می رود. برای حمل بار به ازبکستان روش های متفاوتی وجود دارد که با توجه به نوع بار می توان از یکی از خدمات هلدینگ خادم لجستیک بهره ببرید. کارشناسان ما در این زمینه تا از ابتدای کار مشاوره های لازم را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند و تا پایان ارسال بار به مقصد با شما در ارتباط هستند.

مسیرهای مختلفی برای حمل بار به ازبکستان وجود دارد، پس از بررسی‌های لازم و انتخاب مسیر پیشنهادی برای جزئیات بیشتر و استعلام قیمت می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید.

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید