جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل بار به کویت

کویت کشوری در غرب آسیا می‌باشد که با کشورهای عراق و عربستان سعودی دارای مرزهای خاکی و با ایران از راه خلیج فارس دارای مرزهای آبی است. پایتخت آن، شهر کویت می‌باشد.

حمل بار به کویت

ما برای مشاغلی که تمایل به حمل کالاهای صادراتی خود از طریق حمل و نقل دریایی دارند؛ طیف گسترده‌ای از گزینه‌های تجهیزاتی و نیز سولوشن‌های قابل انعطاف برای کلیه درخواست‌های شما ارائه می‌دهیم؛ به طوری که امکان حمل بار با هر اندازه و وزنی برای شما مشتریان عزیز موجود باشد.

به منظور جلوگیری از پیشامد هرگونه مشکل در حمل بارهای سنگین خود با ابعاد و وزن غیر استاندارد خود از طریق دریا کافی است خدمات حمل و نقلی خادم لجستیک به کویت را انتخاب کنید. تیم ما دارای تجربه در زمینه حمل و نقل بین المللی است، و همچنین در حوزه حمل و نقل دریایی کلیه کالاهای وارداتی و صادراتی شما را به موقع در محل دریایی تعیین شده تحویل می دهد.

بنادر اصلی کشور کویت در قاره آسیا

تبادلات تجاری ایران و کویت به صورت دریایی و هوایی انجام می شود.

حمل دریایی به کویت

از بنادر مهم این کشور می توان به بندر شویخ اشاره کرد که بارهای وارداتی و صادراتی می توانند از بنادر عباس، بوشهر و خرمشهر با استفاده از انواع کانتینرها به این کشور ارسال می شوند.

حمل هوایی به کویت

حمل هوایی به دو صورت فریت بار مسافری و کارگو به فرودگاه کویت از شهر‌های مختلف ایران از جمله تهران، مشهد، شیراز و اصفهان انجام می شود.

خادم لجستیک که یکی از مهمترین مراکز عملیاتی حمل و نقل دریایی بین المللی با محور خاورمیانه است؛ گزینه‌های خدماتی خود را در چنان سطح کیفی بالایی ارائه می دهد که ضامن رضایت شما از سالها تجربه در حمل و نقل محصولات صادراتی جزئی و محموله‌های وارداتی به کویت باشد. شما می توانید برای حمل بارهای سنگین مانند ماشین آلات ساختمانی و تجهیزات صنعتی از خدمات حمل و نقل دریایی هلدینگ خادم لجستیک به کویت بهره مند شوید و همچنین برای صادرات محصولات میوه و سبزیجات تازه و خشک که مهمترین کالای وارداتی کشور کویت هستند می توانید از تیم متخصص ما کمک بگیرید. خادم لجستیک با ناوگان خود بالاترین کیفیت خدماتی را به شما ارائه می‌دهد که شامل تمامی امکانات فنی متناسب با نیازهای عصر مدرن برای فعالیت‌های صادراتی میوه و سبزیجات می‌باشد که باید در زنجیره هوای سرد نگهداری شوند. گروه خادم لجستیک بارگیری و تخلیه بار شما را در هر نقطه از ایران با مدرن ترین تجهیزات انجام می‌دهد. متخصصان حمل و نقل ما به شما امکان پردازش کارآمد و ایمن درخواست‌های مشتریان را می دهند. جدا از آن، ما شما را به زبان مادری‌تان راهنمایی می‌کنیم.

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید