جستجو

یکی از مهم ترین روش های حمل و نقل بین المللی، حمل بار هوایی است. شرکت های باربری هوایی زیادی در این زمینه فعالیت می کنند اما انتخاب بهترین شرکت باربری کاری دشوار است. یکی از بهترین باربری های هوایی مشهد، شرکت هوایی ایرمان است. در ادامه به بررسی باربری هوایی ایرمان می پردازیم:

باربری هوایی ایرمان از شرکت های تابعه هلدینگ خادم لجستیک است که با نام شرکت حمل بار هوایی زنجیره طلایی ایرمان شناخته شده است.

باربری هوایی ایرمان دارای دفاتر متعدد در فرودگاه بین المللی مشهد و فرودگاه های بین المللی تهران است. این شرکت با بیش از ۳۰ سال تجربه کاری در زمینه حمل بار هوایی و داشتن کادر فنی و مجرب از کارشناسان فنی و هوایی از بهترین باربری های هوایی مشهد است.

شرکت هوایی ایرمان، دارای معتبرترین ایرلاین های بین المللی است و در بیش از ۳۰۰ کشور دنیا از جمله امارات متحده عربی، هند، ترکیه، چین، آسیای میانه، افغانستان و سایر کشورهای آسیایی، آمریکا، اروپا، آفریقا و استرالیا شرکاء خارجی دارد.

شرکت حمل بار هوایی ایرمان سرویس های حمل و نقل هوایی به دورترین نقاط دنیا، خدمات مولتی مودال هوایی را به مشتریان ارائه می دهد.

این شرکت براین باور است که کلیه خدمات لجستیک و حمل و نقل بین المللی هوایی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای حمل بار آسان و مطمئن داشته باشد. همین امر سبب شده است که شرکت باربری هوایی ایرمان بهترین باربری هوایی مشهد باشد.

حمل کالای هوایی

شرکت حمل بار هوایی ایرمان سرویس های حمل و نقل هوایی به دورترین نقاط دنیا، خدمات مولتی مودال هوایی را به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت براین باور است که کلیه خدمات لجستیک و حمل و نقل بین المللی هوایی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای حمل بار آسان و مطمئن داشته باشد. همین امر سبب شده است که شرکت باربری هوایی ایرمان بهترین باربری هوایی مشهد باشد.

فریت بار

همانطور که در جریان هستید فریت بار یکی از روش های ارسال بار است. اکثر مسافران و دانشجویان ترجیح می دهند اضافه بار خود را به صورت فریت بار ارسال کنند، زیرا این روش هم هزینه کمتری در بر دارد هم امنیت و سرعت بالایی در ارسال کالا دارد. شرکت باربری ایرمان خدمات فریت بار مسافری با بالاترین کیفیت و امنیت و بهترین خدمات بسته بندی در لیست خدمات خود دارد. نمونه پروژه های انجام شده توسط این شرکت مصداقی بر توانایی و تجربه کاری این شرکت در زمینه باربری هوایی و خدمات فریت بار است.

در زمینه حمل هوایی، یکی از روش‌های حمل بار هوایی حمل به بار کارگو یا ارسال بار تجاری است. معمولا این روش برای ارسال بارهای تجاری است که تجار یا بازرگانان خریداری کرده اند و قصد دارند به کشور مقصد ارسال کنند. این نوع بار می تواند با هواپیماهای باری تجاری منتقل شود. حمل بارهای تجاری یا کارگو از دیگر خدمات شرکت باربری هوایی ایرمان است. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان هوایی ما در تماس باشید.

در پایان شایان ذکر است که بگوییم، تمامی افرادی که قصد دارند بار خود را به صورت هوایی بفرستند به دنبال بهترین شرکت هوایی هستند که کالا و بار خود را با اطمینان به آن ها بسپارند. شرکت ایرمان از بزرگترین شرکت های حمل و نقل هوایی است که در طول سال های گذشته توانسته است رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب کند. از این رو  می توان این شرکت را با داشتن دفاتر مختلف در کشور و خارج از کشور و دارا بودن ایرلاین های بین المللی معتبر از بهترین شرکت های باربری هوایی مشهد دانست. شما می توانید بار خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید و تجربه ای خوش از حمل و نقل بین المللی را برای خود رقم بزنید.

همکاران و کارشناسان ما همواره در تلاش هستند تا نظر مخاطب خود را جلب کنند و در طول سالیان متمادی با یکیدیگر همکاری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *