حمل و نقل ترکیبی

حمل و نقل ترکیبی

خدمات حمل و نقل ترکیبی

هلدینگ خادم لجستیک به دلیل داشتن واحدها و تجهیزات حمل و نقلی مختلف، بیش از یک نوع روش حمل و نقلی از قبیل (جاده، دریا، رودخانه، راه آهن، راه هوایی) را به همراه خدمات حمل و نقل چندوجهی بین اروپا، ترکیه، روسیه، افغانستان و کشورهای خاور دور، آفریقا، استرالیا و قاره آمریکا را فراهم می کند.

خادم لجستیک با معرفی حمل و نقل چندوجهی به بسیاری از مشتریان خود در سراسر جهان موفق شده است تا به یک شرکت برتر در این زمینه تبدیل شود.

مزایای استفاده از حمل و نقل چندوجهی چیست؟

  • مدل حمل و نقل چند وجهی، سازگار با محیط زیست است. در سایه استفاده از این روش، سالانه هزاران هکتار از جنگل ها نجات می یابند.
    حمل و نقل جاده ای یک نوع حمل و نقل زیست محیطی است که آلودگی محیط زیست ایجاد نمی کند و تا حدود ۷۵ درصد دی اکسید کربن کمتری تولید می کند.

هلدینگ خادم لجستیک با کنترل و پیگیری مداوم خود؛ امکانات بارگیری، حمل و نقلی و تخلیه را به طور منظم برای مشتریان فراهم می کند.

  • این مدل به دلیل مزیت قیمت ثابت آن، بر مدل های دیگر ارجحیت دارد.
  • مدل فوق به شما این امکان را فراهم می کند تا با ارائه زمان ثابت حمل و نقل و بدون تاثیر پذیری از شرایط آب و هوایی و جاده ای، یک برنامه ریزی واقع بینانه انجام دهید.

کشورهای تحت خدمات سرویس دهی ما

افغانستان، جمهوری آذربایجان، بحرین، امارات متحده عربی، ارمنستان، گرجستان، عراق، قطر، قزاقستان، قرقیزستان، روسیه، تاجیکستان، ترکمنستان و ازبکستان

آلمان، آلبانی، اتریش، بلژیک، بلاروس، انگلیس، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، هلند، کرواسی، انگلیس، کوزوو، جمهوری قبرس شمالی، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مجارستان، مقدونیه، مولداوی، نروژ، لهستان، پرتغال، رومانی، روسیه، اسلواکی، اسلوونی، صربستان، مونته نگرو، اوکراین، یونان، جمهوری چک، ایرلند، اسپانیا، سوئد، سوئیس و ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *