حمل بار به عمان

عمان در همسایگی ایران و کشوری در خاورمیانه است که با امارات متحده عربی، عربستان سعودی و یمن هم مرز است. پایتخت آن مسقط بوده و روابط تجاری بین ایران و عمان با گذشت زمان  هر روز در حال افزایش است.

تجارت بین ایران و عمان به صورت دریایی و هوایی انجام می شود. همچنین حجم تجارت در سطح قابل توجهی می باشد.

روش های حمل بار به عمان

حمل و نقل هوایی 

حمل هوایی به فرودگاه مسقط از شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، مشهد، شیراز و اصفهان با ایرلاین های عمان ایر و سلام ایر انجام می شود. که با توجه به نوع و وزن کالا هزینه های حمل متفاوت می باشد. حمل هوایی به دو صورت فریت بار مسافری که شامل: خدمات بار لوازم شخصی، اثاثیه منزل و کالای مسافری می باشد. به صورت کارگو که شامل نمونه های تجاری، بارهایی با وزن بالا، پروژه ای، نمونه های آزمایشگاهی و هدایایی پستی و … می باشد. همچنین برای بارهایی با وزن بالا که نیاز به ترانزیت کم دارد از سرویس چارتر هواپیمایی استفاده می شود.

حمل و نقل دریایی 

برای حمل دریایی از بندر های مهم این کشور می توان به صحار و صویق اشاره کرد که بارهای صادراتی و وارداتی می توانند با استفاده کانتینرهای ۲۰ فوت و ۴۰ فوت و یخچالی، اوپن تاپ و همچنین به وسیله لنج به این کشور ارسال شوند. از عمده محمولات وارداتی به این کشور می توان به انواع میوه و تره بار، مواد غذایی، فلزات شامل مس خام، قیر، آسفالت، میلگرد، سیمان و کلینکر اشاره نمود. همچنین علاوه بر موارد فوق این کشور بازار آماده ای برای ارسال خدمات فنی و مهندسی و ماشین آلات نیز دارد. حمل دریایی به عمان از اهمیت بالایی برخوردار است و برای کالاهایی با حجم و وزن بالا با کشتی های کوچک فله بر، لنج و یا حمل کانتنیری امکان پذیر می باشد.

حمل دریایی و ترکیبی 

حمل از هر نقطه مبدا جاده ای و یا ریلی به یکی از بنادر جنوبی که بندر عباس برای محمولات کانتنیری و بندر لنگه برای محمولات فله پیشنهاد می گردد و پس از عملیات بندری و گمرکی حمل کانتنیری با کانتنیرهای ۲۰ فوت، ۴۰ فوت، ۴۰ فوت های کیوب، HD  هوی دیوتی، اوپن تاپ، کانتنیر های خشک و یخچالی ۲۰ فوت و ۴۰ فوت کلیه خدمات مورد نیاز شما را ارائه می نماید.

هلدینگ خادم لحستیک خدمات هوایی را با شرکت تحت پوشش هوایی خود یعنی شرکت خدمات بار هوایی ایرمان و خدمات جاده ای را با شرکت بارمان ترابر و خدمات دریایی را با شرکت کشتیرانی گلدن گیت به انجام می رساند. 

سایر خدمات ما برای حمل دریایی 

خدمات حمل جاده ای تا بندر مبدا ( بندر عباس )

خدمات بندری و تخلیه و بارگیری، THC 

صدور بارنامه

خدمات تشریفات گمرکی

خدمات حمل دریایی

شما می توانید برای کلیه فعالیت های وارداتی و صادراتی خود به عمان، ستاره در حال فروغ کشورهای عربی از بین تمامی شرکت های حمل و نقلی؛ هلدینگ خادم لجستیک را انتخاب کنید که همواره یکی از مراکز پیشرو در حمل و نقل بین المللی بوده است. شرکت های تحت پوشش هلدینگ خادم لجستیک در محدوده خدمات حمل و نقلی به عمان، کلیه امور لجستیکی کالاهای وارداتی و صادراتی شما را، به ویژه از طریق حمل و نقل دریایی، هوایی و ترکیبی با دقت تمام انجام می دهند و نیازی به نگرانی در مورد تاخیر در تحویل بار نیست. هلدینگ ما توانسته است نام خود را در میان معتبرترین برندهای موفق در بخش لجستیک ثبت کند و دارای تجربه کافی در مسیر حمل و نقلی از ایران به عمان و بالعکس می باشد. در محدوده خدمات حمل و نقل جزئی به این کشور برای حمل کالاهای وارداتی و صادراتی؛ شما می توانید از سرویس های حمل و نقل انبار به انبار، بندر به بندر و درب بندر به بندر با مناسب ترین قیمت در بازار بهره مند شوید. بنادر اصلی آن در قاره آسیا؛ بندر مینا الفحل، بندر مینا رایسوت، بندر سویق و بندر مسقط می باشند.

با وجود تجربه چند ساله ما در زمینه حمل و نقل دریایی و شبکه گسترده توزیع هلدینگ خادم لجستیک از کشورهای خارج از ایران گرفته تا آفریقا، از خاور دور تا اروپا، آمریکا و استرالیا ما یک سرویس مشارکتی و یک راه حل حرفه ای را در بخش بین المللی به شما ارائه می نماییم و همچنین پاسخگوی نیازهای شما در اعلام قیمت ها و خدمات حمل و نقل هستیم. تیم باتجربه ما تضمین می کند که نرخ حمل در طول حمل و نقل ثابت باشد و کالای شما بیمه باربری می گردد، خادم لجستیک کنترل امور را در تمام مراحل حمل و نقل در دست دارد و اطمینان می دهد که محموله شما بدون هیچ گونه آسیبی به آدرس نهایی منتقل می شود.  در خدمات حمل و نقلی ما، عملیات لجستیکی همیشه با در نظر گرفتن نیازهای مشتری برنامه ریزی می شود. تیم متخصصان ما که در زمینه کاری خود تخصص کامل دارند با برنامه ریزی فرآیند حمل و نقل ویژه برای کالای شما ، این اطمینان را به مشتری می دهند که شما فقط برای خدمات مورد نیاز خود هزینه می پردازید، بنابراین هزینه بالایی را برای نیازهای حمل و نقل بین المللی خود پرداخت نمی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمل و نقل بین المللی از ایران به عمان و بالعکس با شماره های شرکت تماس بگیرید.

 

 

 

حمل بار به عمان – حمل دریایی به عمان – حمل هوایی به عمان