جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

حمل بار به آلمان، بلژیک، هلند

آلمان بزرگترین کشور اروپای مرکزی و پرجمعیت ترین کشور در اتحادیه اروپا است. آلمان از شمال با دانمارک، از سمت شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از سمت غرب با لوکزامبورگ، فرانسه، بلژیک و هلند مرز مشترک دارد. پایتخت آن شهر برلین است. آلمان از شانزده ایالت تشکیل شده است. آلمان یکی از تاثیرگذارترین کشورها در فرهنگ اروپایی و یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان است.

حمل بار به آلمان

اقتصاد آلمان

آلمان بجز زغال سنگ معادن نسبتاً کوچک سنگ آهن، بوکسیت، سنگ مس، نیکل، قلع، نقره، پتاس و نمک ذخایر طبیعی نسبتاً کمی دارد و شدیداً به واردات مواد اولیه متکی است. در آلمان صنایع زیادی فعالند، صنایعی چون الکتریکی، مکانیکی، مواد شیمیایی، منسوجات، غذایی و وسایل نقلیه.

از آغاز دهه ۱۹۸۰ رشد کلانی در صنایع تکنولوژی پیشرفته روی داده‌است. کارخانه‌های اتومبیل‌سازی بنز، بی. ام؛ و و فولکس واگن محصولات خود را در تمام دنیا عرضه می‌کنند. مهم‌ترین صادرات این کشور وسایل نقلیه موتوری و وسایل الکتریکی است.

آلمان با توجه به موقعیّت خوب و قرارگیری در مرکز اروپا، یک مرکز حمل و نقل برای این قاره است. شبکه جاده‌ای آلمان، استاندارد و دارای کیفیت بسیار بالایی‌ است. آلمان دارای حمل و نقل متراکم و شبکه‌ای مدرن است و در شبکه بزرگراهی و اتوبانی از نظر مقدار و طول رتبه سوم در جهان را داراست.

همچنین شبکه راه‌های این کشور به‌خاطر نبود محدودیت سرعت در بین مردم جهان شناخته شده‌است. همچنین جاده‌های این کشور به‌طور پیوسته تعمیر و نگهداری می‌شوند.

حمل و نقل آلمان

این کشور دارای خط راه‌آهن پرسرعت است؛ آلمان یک شبکه چند منظوره قطارهای سرعت بالا ایجاد کرده‌است. شبکه InterCityExpress یا ICE Deutsche Bahn در شهرهای بزرگ آلمان و همچنین در کشورهای همسایه با سرعت ۳۰۰ کیلومتر / ساعت (۱۹۰ مایل در ساعت) در خدمت عموم مردم می‌باشد. راه‌آهن آلمان از دولت یارانه دریافت می‌کند و در سال ۲۰۱۴ ۱۷٫۰ میلیارد یورو دریافت کرد.

بزرگترین فرودگاه آلمان فرودگاه فرانکفورت است که سومین فرودگاه بزرگ اروپا و مرکز اصلی فعالیت لوفت‌هانزا می‌باشد. عمده فرودگاه‌های دیگر عبارتند از فرودگاه هامبورگ، فرودگاه کلن/ بن، و فرودگاه اشتوتگارت.

کشور آلمان از جمله کشورهایی است که در سال های اخیر تعداد زیادی از هموطنان ایرانی برای زندگی و تحصیل به آن سفر می کنند. از این رو یکی از دغدغه های دانشجویان حمل بار اضافی آن ها به آلمان است.

هلدینگ خادم لجستیک با داشتن چندین زیر مجموعه حمل بار دریایی، حمل جاده ای، حمل هوایی و حمل دریایی خدمات لازم جهت حمل بار به آلمان را در اختیار شما قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر از نحوه بسته بندی کالا، خدمات گمرک، استعلام قیمت و… می توانید با مشاورین ما در هلدینگ خادم لجستیک در تماس باشید.

کشور بلژیک به پایتختی شهر بروکسل، در غرب اروپا قرار دارد و یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. همسایه شمالی کشور بلژیک هلند، همسایه شرقی آن آلمان، همسایه جنوبی فرانسه، همسایه جنوب شرقی آن لوکزامبورگ و همسایه شمال غربی آن دریای شمال است.

موقعیت جغرافیایی بلژیک با حمل و نقل پیشرفته و ساختاری تجاری، باعث شده که این کشور امکان همگرایی اقتصادی بیشتر با کشورهای همسایه خود را پیدا کند. حمل و نقل این کشور با برخورداری از زیربنای محکم و بهره‌برداری از بنادر، کانالها، راه‌آهن و بزرگراه‌ها، نقش مهمی را در این همگرایی ایفا می‌کند.

حمل بار به بلژیک

صادرات و واردات کشور بلژیک

شرکای اصلی واردات

هلند، آلمان، فرانسه، بریتانیا، چین و جمهوری ایرلند

کالاهای وارداتی

مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات، مواد شیمیایی، الماس خام، داروسازی، مواد غذایی، تجهیزات حمل و نقل و فرآورده‌های نفتی

کالاهای صادراتی

ماشین آلات و تجهیزات، مواد شیمیایی، الماس، فلزات و محصولات فلزی، مواد غذایی

شرکای اصلی صادرات

آلمان، فرانسه، هلند، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و ایتالیا

عمده اقلام صادراتی ایران به بلژیک عبارتند از:

اقلام عمده وارداتی ایران از بلژیک نیز عبارتند از:

مسیرهای زیر مسیرهای پیشنهادی برای حمل بار به بلژیک است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان هلدینگ خادم لجستیک در تماس باشید.

حمل بار به هلند یکی دیگر از زیر مجموعه‌های حمل بار به اروپا است. کشور هلند به پایتختی شهر آمستردام در شمال غربی اروپا قرار دارد. هلند از شرق با آلمان همسایه‌ است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا هم‌جوار است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود.

تولید ناخالص داخلی هلند (نه تولید ملی) در سال ۲۰۰۶ بیش از پانصد میلیارد یورو بوده ‌است و نرخ رشد اقتصادی در همین سال نزدیک به ۳ درصد بوده‌ است.

رشد تورم در هلند از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ به‌طور میانگین حدود دو درصد گزارش شده‌ است. هلند در پرورش و تجارتِ گُل مقام اول را در جهان داراست. دامداری و کشاورزی نیز از پایه‌های اقتصاد هلند محسوب می‌شود.

حمل بار به هلند

صادرات و واردات

کالاهای صادراتی

گاز طبیعی، دستگاه و تجهیزات، مواد شیمیایی، سوخت و خوراک

شرکای اصلی صادرات

آلمان، بلژیک، فرانسه، بریتانیا و ایتالیا

کالاهای وارداتی

ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل، مواد شیمیایی، سوخت، مواد غذایی و پوشاک

شرکای اصلی واردات

آلمان، چین، بلژیک، برتانیا، روسیه و نروژ

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید