تامین کالا از ایران برای صادرات

شرکت حمل ونقل بین المللی خادم لجستیک، توانایی تامین کالا اعم از گاز lpg، گازوئیل، مواد پتروشیمی، قیر، میلگرد، پروفیل، سیمان، گوگرد، کود، اوره، غلات، خوراک دام برای برای مصرف کنندگان و بازرگانان به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه های تولیدی در کشورهای ایران، ازبکستان و ترکمنستان فراهم می کند.

تامین کالا و تامین LPG ، گازوئیل و مواد پتروشیمی

هلدینگ خادم لجستیک ، توانایی تأمین liquid petroleum gas  را برای تمامی بنادر امن دنیا دارا می باشد. این هلدینگ با داشتن روابط قوی با پالایشگاه های سراسر آسیا، اروپا یکی از قوی ترین شرکت های تامین کننده گاز lpg در ایران می باشد.

گاز lpg محصول فرعی تصفیه گاز طبیعی و پالایش نفت خام در پالایشگاه است و در زمان تولید فاقد رنگ و بو و حتی مزه است که برای ایمنی بیشتر به آن ترکیبات گوگرد دار به نام مرکاپتان (که شامل اتیل مرکاپتان و متیل مرکاپتان) اضافه می‌شود

موارد استفاده LPG

از مزایای این گاز حمل راحت آن است و حمل این گاز به سراسر دنیا در صنعت حمل و نقل بسیار پر استفاده است. در ادامه به برخی از موارد استفاده از lpg می پردازیم:

  • کاربرد برای وسایل گرمایشی، آشپزی و … در منازل
  • به منظور تأمین سوخت کوره ها از ال پی جی در برخی از کارخانه ها، و در بعضی موارد نیز به عنوان سوخت دوم و جایگزین مورد استفاده قرار می گیرد.
  • استفاده در آشپزخانه های صنعتی
  • استفاده در نیروگاه های سیکل ترکیبی به عنوان سیستم جرقه زن توربین های گازی
  • استفاده به عنوان سوخت دوم برای خودروها

هلدینگ خادم لجستیک شرکت تامین کالا

تامین اوره | تامین غلات |

تامین کود ، اوره ، غلات ، خوراک دام

تامین سیمان | تامین کلینگر

تامین میلگرد ، تامین تیرآهن

تامین میلگرد ، تیرآهن ، کلاف ، ....

تامین گاز Lpg، تامین گازوئیل و تامین مواد پتروشیمی

تامین گاز LPG، گازوئیل و مواد پتروشیمی

هلدینگ خادم لجستیک تامین سیمان

هلدینگ خادم لجستیک با بیش از ۳۰ سال تجربه و بهره گیری از امکانات موجود و دفاتر خارج از کشور خود و ارتباط قوی با تولیدکنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه پلیمری و شیمیایی در دنیا توانایی تامین مواد پتروشیمی و گازوئیل را برای مصرف کنندگان و همچین برای صادرات به سراسر دنیا را دارد.

تامین سیمان ، تامین کلینگر

گروه خادم لجستیک توانایی تامین سیمان در پاکت های ۵۰ کیلویی، جامبوبگ، پالت و اسلیم بگ با قیمت های مناسب بر اساس قراردادهای دراز مدتی که با کارخانجات سیمان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و همینطور سیستان و بلوچستان، هرمزگان و سایر نقاط کشور را دارد.
مقاصد خرید تامین سیمان در حال حاضر ایستگاه بخارا یک، بخارا دو، تاشکند، اروگنج، کارشی در ازبکستان و… نوع سیمان درخواستی برندهای معتبر تیپ ۲ و ۱، ۵۰۰ M و M 400 میباشد.
شرکت خادم لجستیک همچنین امکانات تهیه، تامین و حمل و خدمات لجستیکی کالاهای همچنین قیر۶۰-۷۰-۸۵-۱۰۰ و…همچنین میلگرد با مجوزهای لازم برای صادرات را دارد.

تامین میلگرد ، تامین تیرآهن ، تامین کلاف

هلدینگ خادم لجستیک امکان تامین میلگرد و تیرآهن و سایر فلزات را از بهترین کارخانه های تولید کننده که از آلیاژهای مناسبی برخوردار هستند، در تیپ های A3 و A4 ، را دارد. در برخی از کارگاه های تولیدی به دلیل برش های نامناسب میلگرد خم می شود یا خم نامناسب دارد. هلدینگ خادم لجستیک با داشتن کارشناسان خبره در این زمینه توانایی تامین بهترین میلگرد و تیر با بالاترین کیفیت را داراست.

تامین کالا ، تامین کود، اوره، غلات، خوراک دام

تهیه و تامین و واردات و صادرات انواع کودهای شیمیایی و ارگانیک و کودهای بیولوژیک توسط هلدینگ خادم لجستیک

عمده کود مصرفی رایج در ايران را کودهای اوره، دی آمونيوم فسفات، پتاسيم سولفات، سولفات آمونيوم، نيترات آمونيوم، سوپرفسفات ساده و سوپر فسفات تريپل و کلرورپتاسیم تشکيل می دهد. این شرکت آمادگی تأمین کودهای پرمصرف  از منابع معتبر را برای صادرات و ترانزیت کالا را دارد.

هلدینگ خادم لجستیک، آماده همکاری جهت صادرات وفروش داخل به مصرف کنندگان یا با تجاری داخلی وخارجی جهت تامین اوره ۴۶ درصد، اوره صنعتی در بسته بندی کیسه ۵۰ کیلوئی وجامبو و فله با شرایط مناسب قیمت و تحویل بی واسطه در پالایشگاه و کارخانه یا تحویل در ایران و مرز های صادراتی  یا تحویل بصورت FOB بنادر ایران می باشد

از دیگر خدمات هلدینگ خادم لجستیک بعنوان یک شرکت تا مین کالا ، تامین کننده غلات، خوراک دام و سیلو تا وزن ۱۲۰۰۰۰ تن در نقاط استراتژیک و مسیر های ریلی استان خراسان را داراست. معمولا مسیر حمل غلات و خوراک دام و آرد از مبدا آسیایه میانه به ایران و سپس ترانزیت بار به کردستان عراق (اربیل و سلیمانیه)  ونقاط مرکز عراق (نجف؛ کربلاو بغداد) و افغانستان می باشد.

درخواست حمل

Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.

شرکت کشتیرانی و حمل و نقل دریایی