جستجو

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک

تامین کالا

هلدینگ خادم لجستیک، توانایی تأمین liquid petroleum gas را برای تمامی بنادر امن دنیا دارا می‌باشد. این هلدینگ با داشتن روابط قوی با پالایشگاه‌های سراسر آسیا، اروپا یکی از قوی ترین شرکت‌های تامین کننده گاز lpg در ایران می‌باشد. گاز lpg محصول فرعی تصفیه گاز طبیعی و پالایش نفت خام در پالایشگاه است و در زمان تولید فاقد رنگ و بو و حتی مزه است که برای ایمنی بیشتر به آن ترکیبات گوگرد دار به نام مرکاپتان (که شامل اتیل مرکاپتان و متیل مرکاپتان) اضافه می‌شود.

موارد استفاده LPG

از مزایای این گاز حمل راحت آن است و حمل این گاز به سراسر دنیا در صنعت حمل و نقل بسیار پر استفاده است. در ادامه به برخی از موارد استفاده از lpg می‌پردازیم:

شرکت تامین کالا

هلدینگ خادم لجستیک

تامین سیمان

...

تامین سیمان | تامین کلینگر

تامین میلگرد

...

تامین میلگرد، تیرآهن، کلاف ....

تامین lpg

...

تامین گاز LPG، گازوئیل و مواد پتروشیمی

هلدینگ خادم لجستیک با بیش از ۳۰ سال تجربه و بهره گیری از امکانات موجود و دفاتر خارج از کشور خود و ارتباط قوی با تولیدکنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه پلیمری و شیمیایی در دنیا توانایی تامین مواد پتروشیمی و گازوئیل را برای مصرف کنندگان و همچین برای صادرات به سراسر دنیا را دارد.

تامین سیمان، تامین کلینگر

گروه خادم لجستیک توانایی تامین سیمان در پاکت‌های ۵۰ کیلویی، جامبوبگ، پالت و اسلیم بگ با قیمت‌های مناسب بر اساس قراردادهای دراز مدتی که با کارخانجات سیمان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و همینطور سیستان و بلوچستان، هرمزگان و سایر نقاط کشور را دارد.
قاصد خرید تامین سیمان در حال حاضر ایستگاه بخارا یک، بخارا دو، تاشکند، اروگنج، کارشی در ازبکستان و… نوع سیمان درخواستی برندهای معتبر تیپ ۲ و ۱، ۵۰۰ M و M ۴۰۰ میباشد.
شرکت خادم لجستیک همچنین امکانات تهیه، تامین و حمل و خدمات لجستیکی کالاهای همچنین قیر۶۰-۷۰-۸۵-۱۰۰ و…همچنین میلگرد با مجوزهای لازم برای صادرات را دارد.

تامین میلگرد، تامین تیرآهن، تامین کلاف

هلدینگ خادم لجستیک امکان تامین میلگرد و تیرآهن و سایر فلزات را از بهترین کارخانه های تولید کننده که از آلیاژهای مناسبی برخوردار هستند، در تیپ های A3 و A4 ، را دارد. در برخی از کارگاه‌های تولیدی به دلیل برش‌های نامناسب میلگرد خم می‌شود یا خم نامناسب دارد. هلدینگ خادم لجستیک با داشتن کارشناسان خبره در این زمینه توانایی تامین بهترین میلگرد و تیر با بالاترین کیفیت را داراست.

تامین کالا، تامین کود، اوره، غلات، خوراک دام

تهیه و تامین و واردات و صادرات انواع کودهای شیمیایی و ارگانیک و کودهای بیولوژیک توسط هلدینگ خادم لجستیک

عمده کود مصرفی رایج در ايران را کودهای اوره، دی آمونيوم فسفات، پتاسيم سولفات، سولفات آمونيوم، نيترات آمونيوم، سوپرفسفات ساده و سوپر فسفات تريپل و کلرورپتاسیم تشکيل می‌دهد. این شرکت آمادگی تأمین کودهای پرمصرف از منابع معتبر را برای صادرات و ترانزیت کالا را دارد.
هلدینگ خادم لجستیک، آماده همکاری جهت صادرات و فروش داخل به مصرف کنندگان یا با تجار داخلی وخارجی جهت تامین اوره ۴۶ درصد، اوره صنعتی در بسته بندی کیسه ۵۰ کیلوئی وجامبو و فله با شرایط مناسب قیمت و تحویل بی واسطه در پالایشگاه و کارخانه یا تحویل در ایران و مرز های صادراتی یا تحویل بصورت FOB بنادر ایران می‌باشد.
از دیگر خدمات هلدینگ خادم لجستیک بعنوان یک شرکت تامین کالا ، تامین کننده غلات، خوراک دام و سیلو تا وزن ۱۲۰۰۰۰ تن در نقاط استراتژیک و مسیر‌های ریلی استان خراسان را داراست. معمولا مسیر حمل غلات و خوراک دام و آرد از مبدا آسیایه میانه به ایران و سپس ترانزیت بار به کردستان عراق (اربیل و سلیمانیه) و نقاط مرکز عراق (نجف؛ کربلاو بغداد) و افغانستان می‌باشد.

برای دریافت قیمت حمل و نقل بر روی این دکمه کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید