حمل بار به شمال افریقا

کشورهای شمال قاره پهناور آفریقا شامل الجزایر، تونس، مصر، لیبی، مراکش، سودان، جمهوری دموکراتیک عربی صحرا می­باشند. خدمات حمل و نقل به شهرها و بنادر اصلی این کشورها از ایران عمدتا به صورت دریایی و هوایی انجام میشود و مسیر ریلی و جاده ای کاربردی ندارد. از خشکبار و مواد غذایی گرفته تا مواد پتروشیمی و تجهیزات به این مقاصد حمل و نقل میگردند. هلدینگ بین المللی خادم لجستیک دارای دفاتر رسمی در کشور ایران، امارات و ترکیه بوده که از این طریق می­تواند خدمات حمل و نقل هوایی و دریایی صادراتی و وارداتی به شمال آفریقا را به انجام برساند.

از بنادر اصلی کشور الجزایر میتوان به اوران و مدینه الجزایر اشاره نمود. بندر مهم تجاری کشور تونس رادس نام دارد. بندر طرابلس در کشور لیبی و بنادر کازابلانکا و آگادیر در کشور مراکش واقع شده اند. بندر مهم کشور سودان به همین نام می باشد و بنادر مهم کشور مصر سخنا پورت، السکاندریا و دامیاتا می­باشند. هلدینگ خادم لجستیک به منظور حمل و نقل به این بنادر همواره روشهای مختلفی را پیشنهاد میکند به صورتیکه هر روش مزایای مربوط به خود را داشته و در نهایت شما تاجرگرامی بین روشهای مختلف انتخاب خواهیدکرد. در واقع نقش هلدینگ بین المللی خادم لجستیک در درجه اول مشاوره به مشتریان عزیز و سپس حمل و نقل و لجستیک است. به منظور انتقال کالاها از ایران و یا کشورهای ثالث به کشورهای ذکر شده روشهای بسیار متنوعی وجود دارد که هلدینگ خادم لجستیک در تمامی آنها مهارت و تخصص کافی دارد. روشهایی مانند:

– حمل داخلی از شهرهای ایران (تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد و ….) به صورت داخلی به بندر عباس و سپس حمل دریایی به صورت ترانشیپی به بنادر این کشور.

– حمل داخلی به صورت فوق به بندر عباس سپس حمل دریایی به بندر جبلعلی امارات و سپس انجام عملیات کراس استافینگ به صورت کاملا تخصصی توسط تیم حرفه ای خادم لجستیک و سپس حمل دریایی به بنادر کشور الجزایر.

حمل از شهرهای ایران (تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد و ….) بوسیله کامیون تا بنادر ترکیه ( استانبول ، ازمیر، اسکندرون، مرسین) و سپس حمل دریایی به بنادر شمال آفریقا.

 این روش دارای ترانزیت تایم بسیار کمتری در مقایسه با حمل از طریق امارات یا بندر عباس است. همچنین آفرهای فصلی باعث شده تا در برخی از اوقات سال کرایه های حمل از طریق ترکیه به شدت کاهش یافته و جذاب باشد.

حمل از شهرهای ایران به وسیله واگن تا بنادر اسکندرون و مرسین سپس انتقال دریایی به صورت دریایی و بوسیله کانتینرهای بیست فوتی و چهل فوتی و ….

سایر خدمات هلدینگ بین المللی خادم لجستیک شامل:

حمل کالاهای فله از بندر عباس و مرسین با کشتی های فله بر

حمل کالاهای خطرناک و خارج از استاندارد به بنادر این کشورها

 هلدینگ خادم لجستیک با در اختیار داشتن 3000 کانتینر معمولی و یخچالی و کانتینرهای خاص و با بهره­گیری از دفاتر رسمی خود و همچنین با در اختیار داشتن بیش از 100 دستگاه کامیون تمام دغدغه های لجستیکی شما تاجران عزیز را رفع مینماید.

جهت مشاوره رایگان با شماره 09120290677 (تماس- واتساپ) تماس حاصل فرمائید یا به

ایمیل های:

Shipping@khadem-logistics.com/ info@khadem-logistics.com

پیام ارسال نمائید.

هلدینگ خادم لجستیک با در اختیار داشتن دفاتر رسمی (خدمات بین المللی حمل هوایی) در تهران، مشهد (فرودگاه)، استانبول و نماینده انحصاری و عمومی ایرلاین های معتبر کلیه خدمات حمل و نقل هوایی به/از آفریقا را برای نمونه های تجاری، فرش، مراسلات، خرده بار و … به صورت کاملا تخصصی در اسرع وقت با بهترین کیفیت ممکن به انجام میرساند. لازم به ذکر است هلدینگ خادم لجستیک فقط در زمینه حمل و نقل به آفریقا بیش از 1200 پروژه حمل و نقل دریایی و هوایی در سال گذشته به صورت موفقیت آمیز به انجام رسانده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09120290677 تماس حاصل فرمائید.