حمل بار به جنوب اروپا

اروپای جنوبی، یک منطقه ژئوپلیتیکی مهم در جنوب قاره اروپا و تأثیرگذار بر تجارت و اقتصاد منطقه و جهان میباشد که شامل کشورهایی همچون یونان، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال ، صربستان ، آلبانی ، بوسنی ، کرواسی ،آندورا ، … میشود. این منطقه اهمیت جغرافیایی و لجستیکی مهمی دارد و به واسطه وجود بنادر و خطوط ریلی و جاده ای که دارد موجب ایجاد راهکارهای لجستیکی میشود و از طرفی مسیر ورود و خروج کالاهای صادراتی و وارداتی به کشورهای حوزه مدیترانه محسوب میشوند.

 

حمل و نقل دریایی :

بسیاری از کشورهای اروپای جنوبی یه واسطه سواحل در دریای مدیترانه دارای بنادر تجاری با زیر ساخت های مناسبی هستند و حمل و نقل دریایی یک نقطه قوت بزرگ در این منطقه به شمار می رود و به عنوان درگاههای اصلی برای تجارت و صادرات و واردات کالاها به اروپا شناخته میشوند لجستیک خادم ارائه دهنده سرویس های کانتینری وفله از بندر عباس و بنادر ترکیه  در ادامه به برخی از بنادر بزرگ در جنوب اروپا اشاره خواهد کرد :

یونان : بنادر کشور یونان در حاشیه دریای اژه قراردارند که شامل بنادر پیرئوس PIRAEUS ، تسالونیکیTHESSALONIKI  میباشد که بندر پیرئوس مهمترین و اصلی ترین بندر یونان میباشد.

ایتالیا : بنادر کشور یونان شامل تریسته TRIESTE، جنوا GENOA، باری BARI، جیویا تاورو GIOIA TAURO، سالرنو SALERNO، ناپلس NAPLES

اسپانیا : بندر ولنسیا VALENSIA، بندر الجکیراس ALGECIRAS، بندر بارسلونا BARCELONA، بندر بیلبائوBILBAO ، بندر مالاگا MALAGA، بندر لاس پالماس LAS PALMAS

پرتغال : بندر لیسبون LISBON

کرواسی: بندر رجیکا RIJEKA

آلبانی : بندر دوریس DURRES

 

حمل و نقل ریلی :

شبکه ریلی اروپای جنوبی متصل به سایر نقاط اروپا  است حتی اکثر بنادر اروپای جنوبی دارای خطوط ریلی هستند و این امکان را فراهم میکنند تا بارهای ترانزیتی به طور مستقیم با سرعت و با انتشار کمتر آلاینده ها محمولاترا به سایرنقاط اروپا منتقل کنند. لجستیک خادم ارائه دهنده انواع سرویس های ریلی از ایران به اروپا و حمل ترکیبی دریایی و ریلی از/ به تمام نقاط اروپاست با حمل بار به صورت ریلی نتنها 30 برابر کمتر از حمل و نقل جاده ای  CO2 تولید نمیکنید بلکه 6 برابر انرژی کمتری مصرف میکنید.

 

حمل و نقل جاده ای :

هلدینگ خادم لجستیک با در اختیار داشتن ناوگان جاده ای ارائه دهنده انواع کامیون های چادری و یخچالی ویژه کالاهای خشک و فاسد شدنی و با بهره گیری از نیروهای متخصص و نمایندگان حرفه ای در گذرگاههای خروجی کشور و بنادر جهان این اطمینان را به شما میدهد تا با استفاده از تجهیزات و راهکارهای لجستیکی با امنیت و آسودگی خاطر کالاهای خود را به مقصد برسانید. حمل زمینی بار به جنوب اروپا از طریق کشور ترکیه و یا کشورهای حوزه قفقاز امکان پذیر می باشد حمل کالا به برخی از کشورهای جنوب اروپا به علت ترازیت تایم بالا به صورت حمل ترکیبی جاده ای و دریایی هم صرفه اقتصادی بیشتری دارد با کارشناسان ما تماس بگیرید و تجربه جدیدی از حمل و نقل جاده ای را تجربه کنید .

 

حمل و نقل هوایی :

شرکت لجستیک خادم، پیشرو در حمل و نقل بارهای هوایی ، با افتخار به مشتریان عزیز خدمات حمل هوایی ارائه میدهد. این مجموعه با داشتن شبکه وسیعی از شرکای بین المللی و نمایندگی ایرلاین های داخلی و خارجی و طرح بهترین راهکارهای لجستیکی حمل بار به صورت هوایی ویژه بارهایی با تناژ کم ، ارزش بالا و بارهای نمونه ، ارسال بار به صورت هوایی را به مشتریان خود ارائه میدهد و مسیر کسبوکار شما را به تجارتی پرسود و موفقیت بیشتر هدایت خواهد کرد. جهت اطلاع از قوانین ایرلاین ها و سفارش حمل با کارشناسان ما در تماس باشید.

00989143339197 علینژاد

EMAIL: eu@khadem-logistics.com