اخبار حمل و نقل و مقالات مرتبط

اخبار حمل و نقل بین المللی

در این بخش از وبسایت هلدینگ خادم لجستیک می توانید اخبار حمل و نقل و مقالات به روز دنیا را مطالعه کنید

حمل و نقل بین المللی اخبار مربوطه

 


 

شرکت هوایی ایرمانبارمان ترابردروازه طلایی ایرانیان ریل واگن دریا

گروه بزرگ خادم لجستیک از معتبرترین شرکت های حمل و نقل بین المللی در ایران است. ما اعتبارمان را در طی چندین دهه و با اعتمادی که مشتریان به ما داشتند بدست آوردیم. با فعال بودن در عرصه جهانی و ارائه خدمات گوناگون حمل و نقل توانستیم جان تازه ای به حمل و نقل بین المللی در ایران ببخشیم.

گروه بزرگ خادم لجستیک با زیر پرچم در آوردن چندین شرکت تمام رویه های حمل و نقل را پوشش داده است.

خدمات حمل و باربری جاده ای با شرکت حمل و نقل بین المللی بارمان ترابر با کامیون چادری _یخچالی ِکانتینری به اروپا ، آسیا و آسیا میانه (افغانستان و روسیه).

خدمات حمل انواع بار هوایی به تمامی فرودگاه های جهان با شرکت ایرمان ( حتی در شراط تحریم).

انواع خدمات دریایی و کشتیرانی با شرکت کشتیرانی دروازه طلایی، به صورت حمل دریایی با کانتینرهای استاندارد ۲۰ و ۴۰ فوت،کانتینرهای یخچالی ۲۰ و ۴۰ فوت، کانتینر مخصوص، اوپن تاپ، فلت رک، حمل محموله های فله، به صورت واردات و صادرات با داشتن نمایندگی در تمام بنادر اصلی جهان، خدمات فعال حمل بار دریایی در تمامی بنادر شمالی و جنوبی کشور.

خدمات حمل بار ریلی شرکت ریل واگن دریا با واگن ۲۰ و ۴۰ فوت، واگن مسقف، و لبه دار، واگن مخزن دار به آسیای میانه ، افغانستان و اروپا.

خدمات صادرات و واردات با شرکت کی-تردینگ اعم از کارگو، کالای تجاری، فاسد شدنی، نمایشگاهی، یخچالی، میوه و مرکبات، مواد غذایی، مواد معدنی، خشکبار، زعفران، پسته، مشتقات نفتی، قیر و پتروشیمی.

خدمات ترخیص کالای وارداتی، صادراتی با شرکت کارگزاری گمرکی خادم با کارت حق العمل کاری و کارگزاری گمرکی.

خدمات بیمه باربری و بیمه مسئولیت کریر.

 

 

[/vc_column][/vc_row]