حمل بار به عراق

با توجه به اینکه کشور عراق روابط مناسبی در حال حاضر با کشور ایران در بخش اقتصادی دارد و تسهیلات مناسبی طرفین کشورها برای یکدیگر قائل شده اند.

کشور عراق در سال های اخیر از لحاظ حمل و نقل بین المللی پیشرفت زیادی داشته است و از وضعیت نسبتا خوبی بهره مند شده است. این کشور دارای شبکه خطوط ریلی به طول بیش از ۲۲۷۲ کیلومتر است ودارای ۵۲۷۹ کیلومتر راه آبی است که ۱۲۰۰ کیلومتر در فرات و ۱۴۱۸ کیلومتر در دجله است و شامل ۱۱ فروند کشتی باربر و ۲ فروند کشتی نفتکش است، با این وجود به دلیل کوتاه بودن مرزهای آبی، حمل و نقل زمینی نسبت به حمل و نقل دریایی حجم بیشتری دارد.

راه های جاده ای کشور عراق ۴۵۵۵۰ کیلومتر است که ۳۸۳۹۹ کیلومتر آن آسفالت و ۷۱۵۱ کیلومتر آن خاکی و درجه ۲ است. و دو فرودگاه نجف و بغداد برای مسیر هوایی است.

در حمل بار به عراق ممکن است محدودیت ها و قوانین گمرکی خاص خود را داشته باشد. هلدینگ خادم لجستیک بعنوان یک مجموعه حرفه ای و با مهارت در این زمینه می تواند به شما در حمل بار مطمئن و ایمن به شما کمک شایانی کند. هلدینگ خادم لجستیک با بیش از ۳۰ سال تجربه حرفه ای در زمینه حمل و نقل بین المللی با داشتن چندین مجموعه حمل جاده ای، حمل دریایی، حمل هوایی و حمل ریلی خدمات حمل بار به عراق، صادرات و واردات، ترخیص کالا و تحویل در محل را به مشتریان خود ارائه  می دهد.

مسیر حمل بار به عراق از مسیرهای زیر امکان پذیر است، برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با کارشناس ما در مجموعه حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک در ارتباط باشید.

مسیر زمینی

مرزهای زمینی ایران با عراق شامل باشماق، پیرانشهر، پرویزخان، حاج عمران، تمرچین، خسروی، مهران و شلمچه می باشد.

مسیر ریلی

در حال احداث است

مسیر هوایی

بصره، نجف و بغداد از فرودگاه های مشهد، تهران و سایر فرودگاه های بین المللی

مسیر دریایی

ام القصر و بصره از طریق بنادر جنوبی ایران