ارسال بار و واردات از خند

توسط admin در نوامبر 26, 2020 در دسته بندی نشده

ارسال بار و واردات از خند توسط گروه خادم لجستیک

هند به عنوان یکی از تولید و تامین کنندگان مواد و محصولات غذایی در سراسر جهان، ظرفیت بالایی برای بازار مواد غذایی و آشامیدنی برای مشتریان ما فراهم می کند. پیشرفت روابط تجاری با هند روز به روز نشان می دهد که تجارت بین ایران و هند و بالعکس در آینده نزدیک جامع تر خواهد شد.

محصولات غذایی و آشامیدنی هندی را به طور دقیق تری در ایران و جهان  به صورت دقیق تر در نظر می گیریم.

هند: یک غول بزرگ غذایی و آشامیدنی در سراسر جهان

در ده ماهه نخست سال ۲۰۱۷، هند با صادرات مواد غذایی و آشامیدنی به ارزش حدود ۲۶ میلیارد دلار، ۱۳٫۶ درصد افزایش یافته است.

قدرت اصلی هند به عنوان یک بازیگر جهانی در زمینه گوشت، ماهی، غذاهای دریایی و لبنیات، از میوه ها، سبزیجات، غلات، ادویه ها، چای و قهوه تامین می شود.

(طبق داده های ژانویه-اکتبر ۲۰۱۷) پر صادرات ترین محصولات هند به شرح زیر است :

گوشت و احشا – ۳٫۳ میلیارد دلار

ماهی و غذاهای دریایی – ۵٫۳ میلیارد دلار

شیر ، محصولات لبنی و تخم مرغ – ۲۷۸٫۸ میلیون دلار

سبزیجات (شامل کاهو ، پیاز ، گوجه فرنگی ، اسفناج و هویج) – ۹۸۳٫۴ میلیون دلار

میوه (شامل انبه ، پرتقال ، موز ، زردآلو ، انگور و آووکادو) – ۱٫۵ میلیارد دلار

قهوه ، چای ، ادویه جات – ۲٫۷ میلیارد دلار

بزرگترین گروه محصولات وارداتی از هند ؛ برنج ، قهوه و چای

در سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷ هند ۱۰٫۵ میلیارد دلار کالا، عمدتا نفت، از ایران وارد کرد و ۲٫۴ میلیارد دلار کالا به این کشور صادر کرد.

برنج شامل برنج هندی و برنج مخصوص با سهم ۱۱۳ میلیون دلار از کل فروش، بیشترین میزان صادرات را در طول سالهای فوق الذکر تشکیل می دهد.

از تعداد شرکت های هندی که در  WorldFood  تهران شرکت می کنند می توان دریافت که برنج هندی ذائقه ایرانی ها را به خود جلب کرده است.

گروه دوم کالاهای عمده وارداتی ایران از هند ، چای و قهوه است. در سال ۲۰۱۶ ، تقریباً ۴۱ میلیون دلار واردات در این گروه کالایی انجام شده است. هند ، تقریباً یک چهارم سهم در واردات چای و قهوه به ایران را داراست. غذاهای ایرانی از نظر پررنگ بودن طعم های تند و گرم بسیار شبیه غذاهای هندی است. بسیاری از ادویه جات رایج وجود دارند که توجه تولیدکنندگان غذای ایران و هند را به خود جلب می کنند. واردات ۲٫۳ میلیون دلار مخصوص ادویه جات صورت گرفته است. جهت ارسال بار و یا واردات این اقلام از هند توسط گروه خادم لجستیک می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید.

شماره های شرکت:

بالاترین گروه های بالقوه تولیدی در ایران برای واردکنندگان هندی مواد افزودنی غذایی ، چای و قهوه و ارس

برای صادرکنندگان هندی موادی مانند برنج و ادویه جات مورد نیاز بخش بزرگ پردازش مواد غذایی ایران که در اطلاعات بالا نگاهی به آن انداختیم ، می توان حرکت بالقوه بزرگی را مشاهده کرد. طبق داده های وزارت کشاورزی ایالات متحده، یکی از عمده ترین صنایع در ایران، تولید مواد غذایی و آشامیدنی است که این بخش تقریباً ۲۰٪ از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد. بنابراین این بخش، به منظور اطمینان از ادامه بزرگترین تولید کنندگان ترکیه در کار مداوم ، به مقادیر زیادی مواد نیاز دارد.

بنابراین این بخش، به منظور اطمینان از تداوم کاری بزرگترین تولید کنندگان ایرانی ، به مقادیر زیادی مواد نیاز دارد.

بعد از این بخش، بخش چای و قهوه است. چای ، یکی از عناصر اساسی زندگی روزمره در ایران است. حتی  با کل مصرف سالانه ۲۴۶۰۰۰ تن، ایران یکی از پرمصرف ترین کشورهای مصرف کننده چای در جهان است.  هر شهروند ایرانی سالانه به طور متوسط ​​۱۰۰۰ فنجان چای می نوشد.