ارسال بار و حمل و نقل بین المللی بار هوایی به کانادا

توسط admin در نوامبر 14, 2020 در دسته بندی نشده

خادم لجستیک خدمات حمل و نقل و لجستیکی مورد نیاز برای ارسال بار و حمل و نقل بین المللی بار هوایی به کانادا را فراهم می کند. حجم حمل و نقل باری به طور مداوم در حال رشد است ، در حالی که تعداد مسافران ایران به کانادا هم در حال افزایش است. حمل بار هوایی تحت هر شرایط اقتصادی به دلیل سرعت بالا در تحویل ، هزینه کم ، حمل و نقل مطمئن و حداقل خطر سرقت و از دست دادن بار ، مورد تقاضا است.
تجزیه و تحلیل دقیق درخواست های مشتری ، در نظر گرفتن ویژگی های کالا و همچنین توسعه مسیر حمل و نقل مطلوب ، خادم لجستیک را به یکی از بهترین شرکت ها در زمینه حمل بار هوایی تبدیل کرده است. خادم لجستیک بدون در نظر گرفتن مقصد نهایی و پیچیدگی مسیر ، بار را به موقع تحویل می دهد. شرکت های هواپیمایی بین المللی شرکای ما هستند ، بنابراین خادم لجستیک می تواند قیمت مطلوبی را با کیفیت بالا ارائه دهد.
*ارسال بار و حمل بار از طریق هوایی بین ایران و اروپا ؛
*ارسال بار و حمل و نقل کالا از طریق هوایی از ایران به کشورهای اسکاندیناوی ، بالکان و اروپا ؛
*ارسال بار وحمل و نقل باری از طریق هوایی به فدراسیون روسیه ؛
*ارسال بار و حمل و نقل هوایی بین ایران جنوب شرقی آسیا ؛
*ارسال بار و حمل و نقل کالا از طریق هوایی بین ایران و ایالات متحده آمریکا؛
*ارسال بار و حمل و نقل باری از طریق هوایی از ایران به کانادا؛
✅ نوع حمل و نقل
برای حمل و ارسال بار هوایی بین شهری و بین المللی ، هواپیماهای مخصوص بر اساس نیاز مشتری و مشخصات کالا انتخاب می شوند. متخصصان هم مسیرهای ساده را با استفاده از یک نوع وسیله نقلیه (تک حالته) و هم طرح های تحویل را با استفاده از انواع مختلف حمل و نقل (چند مدلی) ایجاد می کنند.
✅انواع بار به کانادا
هواپیماهای مدرن تقریباً هر نوع بار را حمل می کنند. حمل و نقل هوایی کالاهای خطرناک ، مواد شیمیایی و تعدادی کالای دیگر مطابق با قوانین ایمنی انجام می شود. اگر آنها نقض شوند ، حمل و نقل آسیب می بیند ، زندگی خدمه هواپیما به خطر می افتد. حمل کالاهای خطرناک با هواپیما توسط بسیاری از قوانین ملی و بین المللی تنظیم می شود.
آنها طبقه بندی کالاها را با توجه به نوع منبع خطر ارائه می دهند و روش حمل و نقل ، از جمله اتصال دهنده ها ، بسته بندی و مارک گذاری را تعیین می کنند. با توجه به این قوانین ، حمل مواد شیمیایی ، کالاهای فاسدشدنی و محموله های بزرگ بدون هیچ گونه حادثه ای انجام می شود. حمل برخی مواد خاص با هواپیما ممنوع است. ایکائو (سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی) حمل برخی مواد خورنده ، منفجره و سمی را از طریق هوا منع می کند.
با توجه به این قوانین ، حمل و نقل مواد شیمیایی ، کالاهای فاسدشدنی و محموله های بزرگ بدون هیچ گونه حادثه ای انجام می شود. حمل برخی از مواد توسط هواپیما ممنوع است. ایکائو (سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی) حمل برخی مواد خورنده ، منفجره و سمی را از طریق هوا منع می کند. کارشناسان به دقت تغییرات در اسناد منطقه ای و بین المللی را کنترل می کنند ، بنابراین کارکنان خادم لجستیک با در نظر گرفتن خصوصیات محموله حمل شده ، تحویل سریع و ایمن را به شما ارائه می دهند.

✅قوانین و اسناد ارسال بار و حمل هوایی به کانادا
حمل و نقل بار هوایی توسط چندین دسته از قوانین تنظیم می شود: قوانین حمل و نقل مسافر و بار ، ایالت. اعمال: قوانین صدور مجوز و مجوز ، کدها ، قوانین ، قوانین حمل و نقل هوایی فدرال. کنوانسیون ورشو برای وحدت قوانین حمل هوایی و کنوانسیون شیکاگو در هواپیمای بین المللی هواپیمایی و تعدادی از اسناد ایکائو از نظر قانونی در فدراسیون روسیه لازم الاجرا است. این اسناد برای تشکیل قوانین دقیق و پیچیده برای حمل بار هوایی استفاده می شود.
این اسناد برای تشکیل قوانین دقیق و پیچیده برای حمل بار هوایی استفاده می شود. این شرکت نه تنها بر رعایت کلیه قوانین نظارت می کند ، بلکه اسناد لازم از جمله اظهارنامه گمرک ، اسناد حمل و نقل و فاکتورها را نیز تهیه می کند.

✅امکانات خادم لجستیک
*ما نماینده منافع مشتری در فرودگاه ها هستیم.
*ما ارسال بار و حمل و نقل بین المللی بار هوایی را “در به در ” انجام خواهیم داد.
*ما بهترین گزینه حمل به کانادا را از پروازهای منظم و چارتر انتخاب خواهیم کرد.
*ما اسناد گمرکی و تجاری را صادر خواهیم کرد.
*ما در حمل و نقل هوایی کالا به ایران و سایر کشورها به انبارداری کمک خواهیم کرد.
* ما کالاها را بلافاصله پس از رسیدن به فرودگاه کانادا از جمله تورنتو و مونترال ،کالگری و ونکور تحویل خواهیم داد.
*ما حرکت و ایمنی بار را کنترل خواهیم کرد.
خادم لجستیک نگران ایمنی بار است ، بنابراین توافق نامه بیمه “تمام خطرات” را با شرکت های بزرگ آسیا و اروپا منعقد کرده است.
پروژه جدید ما هوافضا حمل و نقل قطعات یدکی برای شرکت های هوافضا است. بیش از ۵۰٪ از کل حجم حمل و نقل قطعات برای حمل و نقل هوایی است. در زمینه ی حمل هوایی فقط ایرمان عضو گروه خادم لجستیک است ، یک کمپانی حمل و نقل بین المللی در ایران ، بنابراین این شرکت یک همکاری سودآور ارائه می دهد: ایمنی ابزارها ، قیمت های بهینه و کمترین زمان حمل و نقل.
On Board Courier “یا” Courier on board “- خدمات تحویل سریع تا بیست و سه کیلوگرم و قیمت محموله تا پنج هزار دلار (طبق فاکتور محاسبه شده).
✅مزایای خادم لجستیک
*اسناد.
ما اسناد گمرکی و تجاری لازم را برای حمل و نقل هوایی به کانادا و سایر کشورها صادر خواهیم کرد.
*تجربه
برای بیش از بیست سال کار ، ایرمان ، تمام ظرافت ها و ویژگی های زمینه های مختلف فعالیت را مطالعه کرده است ، هر مشتری یک راه حل بهینه برای کار دریافت خواهد کرد. ساخت مسیرهای چند بعدی. این شرکت نه تنها از هواپیما بلکه از حمل و نقل دریایی ، جاده ای و ریلی نیز استفاده می کند. یک طرح چند وسیله ای به تسریع در تحویل و کاهش هزینه ها کمک می کند. مربوط به مناطق چین ، کشورهای بالتیک ، خاورمیانه ، بالکان ، اروپا و کشورهای مستقل مشترک المنافع.
*ساخت مسیرهای چند بعدی.
این شرکت نه تنها از هواپیما بلکه از حمل و نقل دریایی ، جاده ای و ریلی نیز استفاده می کند. یک طرح چند وسیله ای به تسریع در تحویل و کاهش هزینه ها کمک می کند. مربوط به مناطق چین ، کشورهای بالتیک ، خاورمیانه ، بالکان ، اروپا و کشورهای مستقل مشترک المنافع.
*قابلیت اطمینان.
در تحویل درب منزل ، خادم لجستیک وضعیت محموله را کنترل می کند ، علامت گذاری می کند ، وزن می کند و یکپارچگی بسته را بررسی می کند.
*امنیت مالی محموله های مشتری های خادم لجستیک توسط بزرگترین و معتبرترین شرکتهای بیمه آسیایی.
۲۴/۷ پشتیبانی.*
متخصصان این شرکت همیشه در تماس هستند ، مشتری می تواند بدون توجه به زمان و روز هفته با ما تماس بگیرد. برای تماس با سرویس پشتیبانی ۲۴/۷ ، با شماره ………… تماس بگیرید یا به info@….. بنویسید.