ارسال بار و خدمات حمل و نقل سریع به آفریقا با هلدینگ خادم لجستیک

توسط admin در نوامبر 5, 2020 در دسته بندی نشده

 

همراه با دنیای جهانی ، در عصری هستیم که واردات و صادرات آسان تر است. بنابراین ، خدمات حمل و نقل از بسیاری از نقاط جهان تا نقاط مختلف مورد نیاز است.
شما این ظرفیت را دارید که هزینه کل و نیز هزینه تمامی خدمات خود را افزایش دهید. محصولات ، کالاها ، اسناد، برگه ها ، هدایا ، کلیه محموله های سریع بار آفریقایی با دقت و ایمن حمل می شوند. در حمل بار به کشورهای آفریقایی ، این یک ملاک مهم است که محموله ای که ارسال خواهید کرد به موقع برسد ، با خیال راحت حمل شود و در عین حال در شرایط آسانی حمل و نقل صورت بگیرد.
هلدینگ بین المللی خادم لجستیک این راحتی را برای شما فراهم می کند و با به حداقل رساندن ترانزیت تایم و تسریع در حمل و نقل، مشکل اعتماد را برطرف می کند.

 

چه کالاهایی را می توان به آفریقا ارسال کرد؟

 

خادم لجستیک محموله های حمل و نقل هوایی را از یک پاکت کوچک گرفته تا کالایی در حدود ۱۰۰ تن را از/ به ایران و استرالیا تحویل می دهد. حمل و نقل هوایی فوری و خدمات حمل و نقل هوایی نرمال ما، از طریق همه شهرهای بزرگ استرالیا و مراکز منطقه ای (به دلیل محدودیت پرواز ، یا انواع هواپیما یا فرودگاه بین المللی ، حمل و نقل جاده ای جزئی یا حمل و نقل هوایی داخلی ممکن است لازم باشد) در دسترس است.
بنابراین ما قادر به پاسخ سریع به سوالات شما هستیم ، لطفاً قبل از تماس با ما وزن و ابعاد کالای خود را بررسی کنید. محبوب ترین مقصد حمل و نقل هوایی، تهران است.
زمان حمل و نقل و ارسال بار از استرالیا به تهران بسته به مبدا حمل و نقل کمی متفاوت خواهد بود، شما می توانید به طور تقریبی زمان حمل و نقل بین ۳-۵ روز را (تقریبا) انتظار داشته باشید ، در صورت نیاز به خدمات سریعتر ، بله ما می توانیم این کار را انجام دهیم. ما ، ما قادر به کمک خواهیم بود! خادم لجستیک برای جابجایی حمل و نقل هوایی به سمت ایران و جدید نیست ، همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، ما سالهاست که بارهای هوایی را به سمت و از غرب آسیا و خاور میانه می گذرانیم ، خادم لجستیک شبکه ای چشمگیر و گسترده از نمایندگان و اپراتورهای خط ساخته است. در خاورمیانه ، مکانهای بسیاری در خاورمیانه وجود ندارد که نتوانیم به آنها برسیم.
خدمات حمل و نقل هوایی و ارسال بار خادم لجستیک به ایران شامل بارگیری هفتگی هوایی تلفیقی در هفته از سیدنی و ملبورن، بریزبین و پرث عملیات تخصصی چارتری هوایی و خدمات مشاوره ای ، باربری سنگین / بار سنگین و پروژه ویژه حمل بار هوایی / حمل و نقل بین المللی است.
به یاد داشته باشید ، هنگامی که شما کار حمل کالاهای خود را به خادم لجستیک می سپارید، اطمینان خاطر دارید که خدمات ارائه شده به شما از طرف یک شرکت حمل و نقل بین المللی باتجربه می باشد. ما خدمات حمل و نقل خود را به عنوان متخصص به/از ایران ، با امنیت ، تمامیت و حرفه ای گری مترادف با نام خادم لجستیک ارائه می دهیم.
با حمل کالا از طریق هوایی از استرالیا به ایران ، حداکثر ۴۰ درصد در هزینه های خود صرفه جویی کنید!
اگر به ایران نقل مکان می کنید و می خواهید پس انداز کنید ، از خادم لجستیک در پیش بینی برنامه های آینده خود درباره کانتینرهای حمل و نقل Self Pack International ، که گزینه ای ایده آلی برای حذف هزینه های گزاف است بپرسید. با استفاده از این گزینه کنترل بسته بندی و زمان بندی حرکت بین المللی خود را به دست گرفته علاوه بر آن هزاران دلار صرفه جویی می کنید.
ظروف متحرک Self Pack International به صورت خالی به منزل شما تحویل داده می شوند و آماده برای بسته بندی می باشند، در هنگام بسته بندی ، شما ظرف خود را با مهر امنیتی قفل می کنید ، سپس به سادگی با خادم لجستیک تماس می گیرید.

 

چگونه کار می کند؟

 

محصولاتی که می توانند از طریق فریت بارو یا از طریق کشتیرانی و حمل دریایی به خارج از کشور ارسال شوند. صادرات محصولات ، تجهیزات نمایشگاهی، محصولات غذایی ، اسناد ، محصولات چاپی ، اسناد شرکت و دفتر ، کالاهای اداری ، البسه ، پوشاک و محصولات نساجی ، محصولات آرایشی ، لوازم جانبی ، محصولات جواهرات، کتاب ها ، مجلات و دفترها ، لوازم خانگی ، مبلمان ، قطعات اتومبیل ، تجهیزات ورزشی تناسب اندام ، قطعات هواپیمای موتور یا قایق ، لاستیک ، محصولات پلاستیکی ، اسباب بازی ، محصولات روشنایی ، اسناد اسنادی ، شمع ها ، نمونه ها ، رایانه ها ، تصاویر زمینه و پرده ها ، ظروف فلزی شیشه ای ، محصولات رایانه ای و کاغذهای کپی ، محصولات چاپی کاغذی ، محصولات بازی و سرگرمی ، تجهیزات باغ چمن ، مصالح ساختمانی ، پنجره ها ، کاتالوگ ها و بروشورها ، تلویزیون ها ، رادیوها ، ابزارهای برقی ، محصولات کودک ، اقلام قاب دار ، کلاه ، ظروف پلاستیکی ، جعبه ها ، بطری ها ، کیف ها ، محصولات الکترونیکی و لوازم جانبی ، تجهیزات و ملزومات پزشکی ، محصولات صنایع دستی ، نمایشگرها ، وسایل حیوانات خانگی ، میله های بلند ، تزیینات نشکن خانگی محصولات و تجهیزات ورزشی ، داروهای جامد و مایع دارویی ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، عینک و لوازم ، مواد کاغذی و پلاستیکی ، آلات موسیقی ، جعبه های ذخیره سازی ، سخت افزار و اقلام بزرگ ، محصولات بهداشتی ، بخاری و کولر ، باتری … و غیر از موارد ذکر شده در زیر ، بسته ها ،پاکت ها، گونی ها ، جعبه ها و غیره کلیه محموله هایی که با استانداردهای حمل و نقل مطابقت دارند می توانند از طریق فریت به خارج از کشور ارسال شوند.

هلدینگ خادم لجستیک، آدرس قابل اعتماد شما برای حمل بار به سریعترین و مقرون به صرفه ترین روش ممکن از کشوری است که می خواهید بار را از آن به کشوری در آفریقا یا از منطقه ای در قاره آفریقا به کشور دیگری در خارج از کشور بفرستید.
شما می توانید از طریق شماره های موجود در بخش تماس در وب سایت ما با ما تماس گرفته ، با بخش پشتیبانی از مشتریان ارتباط بگیرید و درباره حمل و نقل ، معاملات و قیمت ها اطلاعات کسب کنید.
در خدمات ارسال بار و حمل و نقل سریع به خارج از کشور آفریقا ، محموله هایی که به ما می سپارید با سریعترین و مقرون به صرفه ترین روش حمل شده و با خیال راحت تحویل مشتری داده می شوند. نه تنها از کشور محل اقامتتان به کشورهای قاره آفریقا ، بلکه همچنین از بسیاری از کشورها و مناطق قاره آفریقا ، محموله های شما می توانند به شما و گیرنده بار برسند گویی که با خدمات حمل و نقل سریع ما در خارج از کشور محموله هایی را به کشورهای آفریقایی ارسال می کنید. شما می توانید کالاها ، محصولات و اسناد وارداتی خود را برای خود به کشور وارد کنید.
محاسبه خدمات حمل و نقل سریع و ارسال بار برای آفریقا
شما می توانید علاوه بر واردات و صادرات کالاهای خود به کشورهای جهان، می توانید از طریق اکسپرس کارگو مدارک یا اسناد را به تمام کشورهای خارج از کشور به ویژه کشورهای آفریقایی ارسال کنید.
ارسال محموله با فریت سریع به آفریقا، روند استرس زای دریافت بار از لحظه خروج از کشور تا تحویل توسط گیرنده را از بین می برد.
ارزش پولی محموله شما در خارج از کشور نباید بیش از ۷۵۰۰ یورو باشد.
در مواردی که این استانداردها بیش از حد باشد ، می توانید با شرکت تماس گرفته و اطلاعات بیشتری کسب کنید.
تمام محمولات بین المللی شما برای اهداف شرکتی یا فردی با سریعترین و مقرون به صرفه ترین روش از طریق فریت سریع ارائه می شود. در صورت تمایل به ارسال عمده کالاهای بین المللی ، تخفیف های ویژه ای برای شما در نظر گرفته شده است. برای انجام معامله می توانید بلافاصله با ما تماس بگیرید. هزینه حمل سریع خارج از کشور با توجه به اندازه و وزن محموله ای که می خواهید حمل شود ، کشوری که به آن ارسال می شود و بسته به این ، خدمات اضافی مورد نظر را ایجاد می کند.
به لطف ابزار محاسبه در وب سایت ما می توانید قیمت و اطلاعات دقیق را بدست آورید. در تجارت خود ، می توانید محموله های بین المللی خود را با حمل و نقل سریع خارج از کشور انجام دهید ، که از نظر گزینه های حمل و نقل و گزینه های مقرون به صرفه ترین ، آسان ترین و راحت ترین و همچنین ایمن ترین است.
محموله های شما به آفریقا توسط شرکت ما با دقت تهیه و در انبارهای ما محافظت و بسته بندی شده و به مطمئن ترین روش تحویل داده می شود. از آنجا که حمل هواپیمایی ترجیح داده می شود ، حمل و نقل با هواپیما انجام می شود.
اندازه و حد استاندارد برای کالاها یا محصولات حمل و نقل سریع شما در خارج از کشور حداکثر ۲۲۰ سانتی متر تعیین می شود. برای محموله هایی با این اندازه ، هزینه حمل و نقل استاندارد اضافی دریافت می شود.
ارسال بار در خدمات حمل و نقل بین المللی سریع ؛ اپراتورهایی که در حمل و نقل بین المللی فعالیت می کنند ، شرکت های هواپیماسازی و اختلاف قیمت سوخت ، هزینه های حمل و نقل آنها را متغیر نشان می دهد.

 

کشورهای سرویس حمل و نقل سریع آفریقا

 

قاره آفریقا از نظر جمعیت و مساحتی که در جهان پوشش می دهد بعد از آسیا دومین قاره بزرگ جهان محسوب می شود.
این قاره که ۳۰،۰۶۵،۰۰۰ کیلومتر مربع مساحت دارد ، ۲۰٫۴٪ از سرزمینهای جهان را پوشش می دهد.
قاره آفریقا که ۱۴٫۷۲ درصد از جمعیت جهان را شامل می شود و ۱ میلیارد نفر جمعیت دارد. از شرق و جنوب شرقی به اقیانوس هند ، از شمال به دریای مدیترانه ، از شمال شرقی به کانال سوئز و دریای سرخ و از غرب به اقیانوس اطلس محدود می شود. کشورها و سرزمین های وابسته ای وجود دارند که عضو سازمان ملل متحد (UN) هستند و توسط سازمان ملل شناخته نمی شوند. کشورهای قاره آفریقا به شرح زیر است:
زیمبابوه ، جمهوری کنگو ، آنگولا ، زامبیا ، لسوتو ، صحرای غربی ، اوگاندا ، مالاوی ، بنین ، تونس ، لیبریا ، بوتسوانا ، کنگو ، توگو ، بورکینافاسو ، موریتانی ، تانزانیا ، بوروندی ، لیبی ، چاد ، سوازیلند ، الجزایر ، ماداگاسکار ، سودان ، جیبوتی ، کنیا ، سومالی ، گینه استوایی ، سیرالئون ، نامیبیا ، اریتره ، سنگال ، اتیوپی ، رواندا ، آفریقای جنوبی ، مراکش ، جمهوری آفریقای مرکزی ، مصر ، ساحل عاج ، نیجریه ، سودان جنوبی ، گابون ، نیجر ، گینه بیسائو ، گامبیا ، موزامبیک ، غنا ، مالی ، گینه ، کامرون.
پرجمعیت ترین کشور نیجریه است. بزرگترین کشور از نظر مساحت الجزایر و کوچکترین کشور سیشل است. از نظر مادی به عنوان فقیرترین قاره جهان شناخته می شود. بخشی در حدود ۱/۳ قاره را صحرا تشکیل می دهد. به دلیل متراکم ترین جمعیت مردمی که از گرسنگی مردند ، این “قاره سیاه” نامیده می شود. جمعیت بسیار جوانی دارد ، اکثریت جمعیت زیر سن ۱۹-۲۰ سال هستند. متنوع ترین زبانهای جهان در این قاره است. از نظر فرهنگی متنوع و غنی است.