ارسال بار و حمل و نقل کالا به چین

توسط admin در نوامبر 5, 2020 در دسته بندی نشده

 

مهمترین بنادر جهان به ویژه در خاور دور ، آمریکا و اروپا مانند شانگهای ، شنژن ، هنگ کنگ ، ییوو ، سئول ، نیویورک ، لس آنجلس ، سانفرانسیسکو ، میامی ، هوستون ، شیکاگو ، بارسلونا ، نورنبرگ ، کاونتری ، تورنتو ، سائو پائولو می باشند.
شرکت بارمان ترابر با انبارهای تجمیع و توزیع خود که در شهرهای تجاری و بازرگانی و کارمندان باتجربه محلی و داخلی خود راه اندازی کرده ایم ، در طیف گسترده ای از خدمات راه حل های هزینه گرا به مشتریان خود ارائه می دهیم. ما با انجام تجزیه و تحلیل های لازم با توجه به نیاز زمانی حمل و نقل برای مشتریان خود ، خدمات متنوع را با مسیرهای جایگزین و گزینه های مختلف ارائه می دهیم.
کشتیرانی وحمل و نقل دریایی با قابلیت NVOCCدر بارمان ترابر
که در ۵ قاره از جمله آسیای جنوب شرقی و خاور دور خدمات منحصر به فردی ارائه می نماید.
کشتیرانی به چین ، از طریق بنادر ایران و ازسمت ترکیه به سراسر جهان برای تولیدکنندگان و زیرساخت هایی كه در بندر مقصد با تحویل در محل به طور محدود داریم، خدمات ارسال بار و حمل و نقل و ارزش افزوده را در قالب های مختلف از کارخانه به فروشگاه ، از عرضه تا خط تولید ارائه می دهیم.
با انتقال کالا از انبارهای شما به انبارهایمان در سراسر جهان ، هزینه انبارداری ما کاهش پیدا می کند. ما با انجام حمل محموله های مبتنی بر سفارش ، زمان تحویل را کوتاه می کنیم.
به لطف ترمینال های لجستیکی متعلق به بارمان ترابر در بسیاری از نقاط جهان نزدیک به بنادر ، با ایجاد انبار و تحویل در صورت تقاضا به فرستنده ها و خریداران با قیمت مناسب ذخیره سازی ، هزینه موجودی مشتریان را به صفر می رسانیم.
ما در بارمان ترابر، در مناطقی که تناژ سنگین ممنوع است. به لطف انبارهای خود که در مسیر حمل و بنادر مسیر قرار دارند ، با خروج کانتینر از کشور مبدا با حداکثر وزن محموله ، هزینه حمل و نقل واحد را به میزان قابل توجهی کاهش می دهیم.
علاوه بر این ، ما با ایجاد سولوشن های حمل و نقلی و ارسال چند حالته متصل به انبارهای خود و شرکاء در هر کشور ، مزایای جایگزین و هزینه ای را به شرکای تجاری خود ارائه می دهیم.
تقریباًحمل ۷۰ ٪ از محموله های تجارت جهانی توسط حمل دریایی انجام می شود. به عنوان شرکت لجستیکی بارمان ترابر ، میزان حمل و نقل دریایی ما به ۶۰ درصد رسیده است. ما با کالاهایی که در مراکز تدارکاتی خود تولید می کنیم ، مزایای مهمی در قیمت و زمان به مشتریان خود ارائه می دهیم.
NVOCC
سرویس درب منزل
حمل های ترکیبی (با کشتی ها و تجهیزات مانند واگن ، بارج ، کامیون) با اتصال حمل و نقل دریایی از هر نقطه در جهان
پروژه ارسال بار و حمل و نقل در سراسر جهان
دریافت ، ذخیره سازی ، بارگیری و ردیابی مبتنی بر سفارش مشتریان، تولیدکنندگان، صنعت گران
مراکز و خدمات کشتیرانی و حمل ترکیبی در اروپا ، ایالات متحده آمریکا و شرق دور، کانادا، استرالیا، اروپا و آسیا
سولوشن های حمل و نقل کامل و جزئی برای محمولات (CFS-CY)
BCL و LCL (گروپاژ)