ارسال بار و کالا به چین، تایلند، تایوان و آسیای جنوب شرقی (خاور دور)

توسط admin در اکتبر 31, 2020 در دسته بندی نشده

هلدینگ خادم لجستیک، که در حوزه حمل و نقل به چین یکی از سرویس دهندگان خدمات بین المللی لجستیک است، با ارائه سولوشن های مشتری پسند ، در این حوزه متفاوت عمل کرده است.

 

 اهمیت ارسال بار و حمل و نقل به چین:

جمهوری خلق چین ، پس از روسیه، دومین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت است و۹ میلیون و ۶۰۰ هزار کیلومتر مربع مساحت دارد. مرز زمینی چین با طول ۲۲ هزار و ۱۱۷ کیلومتر از دهانه رودخانه یالو تا خلیج تونکین امتداد یافته و طولانی ترین مرز زمینی جهان را تشکیل می دهد.
کشور چین با بیشترین تعداد کشورهای خارجی در جهان مرز مشترک دارد ، شایان ذکر است که روسیه با ۱۴ کشور مختلف و همین تعداد کشور دارای مرز مشترک می باشد.
چین بیشتر مناطق شرقی آسیا را پوشش می دهد. ویتنام ، لائوس و میانمار در جنوب شرقی آسیا ؛ هند ، بوتان ، نپال ، افغانستان و پاکستان در جنوب آسیا ؛ تاجیکستان ، قرقیزستان و قزاقستان در آسیای میانه ؛ روسیه ، مغولستان و کره شمالی در آسیای داخلی و شمال شرقی.
علاوه بر این ، چین با کره جنوبی ، ژاپن ، ویتنام و فیلیپین مرزهای دریایی دارد. ما به عنوان هلدینگ خدماتی خادم لجستیک خدمات واردات و صادرات، حمل و نقل دریایی و کشتیرانی کانتینری و فله و نیز خدمات بار هوایی را به صورت جزئی و کامل به بندرها، شهرها و فرودگاه های چین ارائه می دهیم.
بنادر تحت سرویس دهی ما شامل بنادر زیر می باشد:
پکن ، شانگهای ، تیانجین ، کانتون ، شنیانگ ، ووهان ، چنگدو ، هاربین ، هنگ کنگ ، دالیان ، فوژو ، گوانگژو ، هایکو ، هوانگپو ، لیان یونگانگ ، نانجینگ ، نانتونگ ، نینگبو ، گینگدائو ، شانگهای ، شانتو ، تیانجین ، X ، یانگ ، ژانجیانگ … برای سایر بنادر با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید.
هلدینگ خادم لجستیک به لطف خداوند و نیز ارتباطات محکم خود ، با مزیت باربری رقابتی و کیفیت خدمات سریع خود که متمرکز بر رضایت مشتری است ، سالها با پشتیبانی شما به راه خود ادامه داده است.
درباره شرکت حمل و نقل خادم لجستیک:
قراردادهای ویژه منعقد شده با خطوط کانتینر جهانی و منطقه ای ،
قدرت خرید ارائه شده توسط یک پرتفوی مشتری غنی،
فرصت ارائه خدمات و نرخ دهی با کیفیت به مشتریان با شبکه نمایندگی قوی خود،
با اصل کشتیرانی و حمل و نقل کانتینر بین المللی (کامل و جزئی) در خدمت شرکت های وارد کننده و صادرکننده است.
هلدینگ بین المللی خادم لجستیک، جهت رقابت در تجارت جهانی، سولوشن های سفارشی برای مشتریان وارد کننده و صادر کننده خود تولید می کند و به عنوان یک NVOCCدر حمل و نقل بین المللی کالا ، خدمات حمل و نقلی را با اطمینان از بیمه و نیز استانداردهای بین المللی برای کانتینرهای حمل ارائه می دهد.

 

کشتیرانی و حمل و نقل کانتینر دریایی

هلدینگ خادم لجستیک، خدمات کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی کانتینر “از درب به درب” (کامل و جزئی) را از طریق توافق نامه های طولانی مدت با اپراتورهای خط کانتینر ، قدرت خرید ارائه شده توسط پرتفوی مشتری های غنی و شبکه نمایندگی قوی ارائه می دهد.
خادم لجستیک که توانایی استفاده از کانتینرهای خود را در کشتیرانی و حمل و نقل دریایی دارد ، در پروژه حمل و نقل محصولاتی که نمی توانند کانتینر شوند نیز خدمات فعالی ارائه می دهد.
هلدینگ ما حمل وسایل نقلیه ای که واردات یا صادرات آنها تمام شده است را انجام می دهد. این فعالیت های حمل و نقل دریایی بین المللی با اجاره دادن RO-RO یا PCC (Carrier Car Pure) انجام می شود.
علاوه بر این ، خادم لجستیک، خدمات حمل و نقل، مبادله و بندری را برای حمل و نقل دریایی بارهای عمده و سنگین (سنگ معدن ، سیمان ، فولاد آهن) ارائه می دهد.محموله جزئی پروژه محور زمینه دیگری برای فعالیت شرکت ما است.

 

 

کشتیرانی فله بر، ارسال بار، حمل بار فله و محموله های عمومی

خدمات چارتر برای حمل و نقل انواع بارهای فله و عمومی از طریق دریا و خدمات کارگزاری برای انواع کشتی ها از جمله Panamax و Capesizeتوسط شرکت خادم لجستیک ارائه می شود.

 

 

نماینده بندری :

خدمات نمایندگی بندری به کشتی ها ارائه می شود.

 

 

خدمات درب به درب

انواع حمل و نقل پروژه ها با خدمات لجستیک و ترخیص کالا از گمرک به صورت درب به درب نیز انجام می شود.

 

 

ارسال کالا و بار، کشتیرانی و حمل و نقل کالاهای صنعتی

سیمان فله ، مواد اولیه ، محصولات آهن و فولاد بین بنادر ایران و چین حمل می شود.

 

 

حمل و نقل به بندرهای مدیترانه ، دریای سیاه ، اروپا ، ایالات متحده آمریکا ، برزیل و خاور دور انجام می شود.
خدمات ارسال بار هوایی و خدمات هوایی توسط هلدینگ خادم لجستیک به تمامی فرودگاههای بین المللی چین و خاور دور توسط شرکت ایرمان که از زیرمجموعه های آن می باشد انجام می گیرد.
همچنین خدمات هوایی از فرودگاهها و خدمات درب به درب و کوریر و پست هوایی از چین و به چین/ ایران انجام می پذیرد.
برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۵۱-۳۱۷۳۱
۰۲۱-۷۷۸۵ ۸۸۶۱