حمل و نقل بین المللی به مجارستان، چک و اسلواکی

حمل و نقل بین المللی به مجارستان، چک و اسلواکی | ارسال بار به مجارستان، چک و اسلواکی | حمل بار ازمجارستان، چک و اسلواکی

هلدینگ خادم لجستیک با بیش از ۳۰ سال سابقه در صنعت حمل و نقل بین المللی، آماده ارائه انواع خدمات حمل و نقل ، بازرگانی ، واردات و صادرات ، انبارداری و غیره برای حمل بار به چک و اسلواکی و مجارستان می باشد.

 

شهر های مهم مجارستان:

هلدینگ خادم لجستیک امکان حمل بار، اثاثیه منزل، فریت بار و خرده بار به صورت زمینی، جاده ای، هوایی و ترکیبی به شهرهای مهم مجارستان از جمله بوداپست، دِبِرسِن، میشکولتس، سِگِد، پِچ، پاستو، بوداکالاس، نادگلو و اولو را به مشتریان خود ارائه می دهد.

ارسال بار هوایی به مجارستان:

کشور مجارستان در قاره اروپا قرار دارد و صادرات و واردات این کشور با ایران از رونق بالایی برخوردار است. حمل هوایی یکی از روش های حمل بار به مجارستان است. هلدینگ خادم لجستیک مفتخر است که امکان حمل هوایی بار به مجارستان را با ایرلاین های مختلف ومطمئن را داراست و روش حمل هوایی از  امنیت و سرعت بالایی نیز برخوردار است.

قیمت ارسال بار به مجارستان:

در ارسال بار به سایر کشورها عوامل مختلفی مانند وزن بار، فاصله بین مبدا ومقصد، بسته بندی، روش حمل بار و … در قیمت حمل بار متفاوت است. برای اطلاع از استعلام قیمت و مشاوره بیشتر جهت بسته بندی و انتخاب بهترین روش حمل و نقل با کارشناسان ما در هلدینگ خادم لجستیک در تماس باشید.

فرودگاه های مهم مجارستان:

  • فرودگاه بین‌المللی بوداپست فرنک لیست در شهر بوداپست
  • فرودگاه بین‌المللی دبرسن در شهر دبرسن
  • فرودگاه بین‌المللی سالفرملیک در شهر سارملک
  • بین‌المللی فرودگاه گیور-پر در شهر گیور
  • فرودگاه بین‌المللی پچ-پاگونی در شهر پچ

حمل بار به چک

جمهوری چک که در قاره اروپا قرار دارد ۷۷۲۴۷ کیلومتر مربع زمین و ۱۶۲۰ کیلومتر مربع آب را در بر می گیرد. از شهر های مهم جمهوری چک می توان به پراگ ، برنو و اوستراوا اشاره کرد . این کشور دارای انواع مختلف منابع طبیعی مانند زمین های زراعی ، خاک رس ، جنگل ها ، زغال سنگ و غیره است . جمهوری چک مرزهای زمینی مشترک را با ۴ کشور لهستان ، اسلواکی ، آلمان ، اتریش دارد .

 

برخی اجسام قابل ارسال بار به چک

تجهیزات نقلیه زمینی غیر از ریلی و تراموا سـوخت ها
آلومینیوم و محصولات آلومینیومی
ماشین آلات و دستگاه های برقی

روغن ها و موم های معدنی
 راکتور های صنعتی

دیگ های بخار و آبگرم

محصولات پلاستیکی
 محصولات داروئی
دستگاه های اپتیک
آهن و فولاد

کنترل و طبی
چدن

بسته بندی بار  برای ارسال بار به چک

یکی از دغدغه های مسافرانی که قصد مسافرت به چک دارند ، آسیب بار و کالا است. شرکت بین المللی خادم لجستیک فریت بار و حمل بار هوایی با ارائه خدمات اصولی و بسته بندی استاندارد لوازم شخصی، اسباب و اثاثیه لوازم منزل و … با مشاوره افراد متخصص و باتجربه در این زمینه برای مشتریان خود ارائه می دهند.

ارسال بار به اسلواکی

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک، آماده ارائه انواع خدمات حمل و نقل ، بازرگانی ، واردات و صادرات ، انبارداری و غیره برای تمامی شهرهای اسلواکی می باشد.

امکان ارسال بار زمینی، جاده ای، هوایی و ترکیبی به شهرهای مهم اسلواکی مانند براتیسلاو، کوشیتسه، پرشف، ژیلینا، نیترا، ترناوا، مارتین، ترنچین وپوپراد