حمل و نقل بین المللی به بوسنی ، کرواسی و اسلونی

حمل و نقل بار  به کرواسی، بوسنی و اسلونی

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک با بیش از ۳۰ سال سابقه در حمل و نقل بین المللی و با داشتن چندین مجموعه حمل هوایی، حمل زمینی، حمل ریلی و حمل دریایی، آماده ارائه انواع خدمات حمل و نقل ، بازرگانی ، واردات و صادرات ، ترخیص کالا، انبارداری و غیره برای تمامی شهرهای بوسنی ، کرواسی و اسلونی می باشد .

حمل بار به کرواسی | حمل بار از کرواسی

حمل بار از کرواسی به صورت زمینی، هوایی و دریایی صورت می گیرد . زاگرب واقع در شمال غربی کشور در کنار رودخانه ساوا ، پایتخت و بزرگترین شهر کرواسی است.

ارسال بار هوایی به کرواسی

یکی از روش های کم هزنیه در حمل بار به کرواسی به صورت هوایی است. این روش نسبت به سایر روش ها مقرون به صرفه تر است. هلدینگ خادم لجستیک با ارائه بهترین قیمت و امنیت و کیفیت بالا امکان ارسال بار با ایرلاین های مختلف را ارائه می دهد. با مشاوره کارشناسان هلدینگ خادم لجستیک می توانید بهترین قیمت، بهترین روش ارسال و نوع بسته بندی را انتخاب کنید.

هزینه ارسال بار به کرواسی

در ارسال بار به سایر کشورها عوامل مختلفی مانند وزن بار، فاصله بین مبدا ومقصد، بسته بندی، روش حمل بار و … در قیمت حمل بار متفاوت است. برای اطلاع از استعلام قیمت و مشاوره بیشتر جهت بسته بندی و انتخاب بهترین روش حمل و نقل با کارشناسان ما در هلدینگ خادم لجستیک در تماس باشید.

فرودگاه بین المللی کرواسی

فرودگاه های مهم که برای حمل بار به کرواسی استفاده می شود می توان به فرودگاه بین المللی زاگرب ( Franjo Tudman Airport Zagreb ) ، فرودگاه بـین المللی اسپلیت  ( Split Airport ) ، فرودگاه بین المللی ریجکا ( Rijeka Airport ) و فرودگاه بین المللی اوسیجک  (Osijek Airport ) اشــاره کـرد.

برای حمل بار از کرواسی به صورت زمینی می توان از بندر اسپلیت ، بندر ریجکا و بندر دوبروونیک ( Dubrovnik port ) استفاده نمود. حمل بار به کرواسی از طریق زمینی اغلب از شهر های بزرگ توسط کریر های ایتالیایی ، بلغاری و ترکیش انجام می شود..

ارسال بار از اسلوونی | حمل بار از اسلوونی| ارسال بار به اسلوونی

شرکت حمل و نقل بین المللی خادم لجستیک امکان ارسال بار به لیوبلیانا ، ماریبور ، از تسلیه ، کرانی ، کپر ، پیران ، کرانیه ، ولنیه و… دارد. در واقع توانایی ارسال بار از تمامی شهرهای اسلوانی و بلعکس را دارد.

اسلوونی از لحاظ اقتصادی، دارای ذخایر غنی از قلع، روی، زغال‌سنگ و سنگ‌های ساختمانی است.

از سوی دیگر، عبور رودخانه ساوا از داخل این کشور باعث شده تا ظرفیت قابل‌توجهی از توان تولید انرژی الکتریک در اسلوونی ایجاد شود. از معروفترین صادرات کشور اسلوونی می توان به ماشین الات و تجهیزات حمل و نقل،مواد شیمیایی و خوار و بار اشاره کرد.

ارسال بار به بوسنی

هلدینگ خادم لجسیتک امکان ارائه خدمات حمل بار به شهرهای مهم بوسنی از جمله سارایوو، بانیالوکا، توزلا، زنیتسا،موستار، بیهاچ، برچکو، بیه لینا و تراونیک را نیز دارد.