هلدینگ خادم لجستیک کشتیرانی

کشتیرانی گلدن گیت تحت پوشش هلدینگ خادم لجستیک

گلدن گیت

شرکت حمل و نقل بین المللی دریایی

سالیانه حجم بسیار زیادی از محموله ها به صورت باربری دریایی جابه جا میشوند. که در این میان گروه بزرگ خادم لجستیک مفتخر بوده با تکیه بر تجربه ۳۰ ساله خود در امر حمل و نقل دریایی در سطح بین المللی و کشتیرانی نقش بسزایی را دراین پروسه ایفا نماید.

گروه بزرگ خادم لجستیک در بنادر جنوبی و بنادر شمالی به عنوان حوزه فعالیت داخلی و بنادر خلیج فارس، هند، چین و آبهای جنوب شرق آسیا، بنادر اروپایی، آمریکا شمالی، آمریکا جنوبی، آفریقا و اقیانوسیه را در حوزه فعالیت خارجی سرویس دهد.

گروه بزرگ خادم لجستیک به صورت حرفه ای به عنوان مجموعه شرکت های فورواردری در ایران، سرویس های دریایی با کیفیت، که در شرایط بازار امروز کار ساده ای نیست را به راحتی به انجام میرساند. مشتریان، ما را به عنوان ارائه دهنده سرویس های خوب و با کیفیت و همچنین قیمت مناسب یاد می کنند. ما مفتخر به ارائه پایینترین نرخ ها  و منظمترین سرویس ها هستیم. چرا که معتقدیم مشتریان ما لایق بهترین سرویس ها و مناسبترین قیمت ها هستند.

حمل کانتینری محموله های صادراتی و وارداتی با کشتی

حمل و نقل دریایی

حمل محموله های فله صادراتی و وارداتی با کشتی

حمل محموله های خاص و ترافیکی با کشتی

حمل انواع مایعات و سوخت ها با کشتی

از جمله کانتینر های موجود و قابل سرویس: کانتینر ۲۰ فوت، کانتینر ۴۰ فوت، کانتینر های کیوب، کانتینر یخچالی، کانتینر اپن تاپ، کانتینر فلت رک و استاندارد میباشد.

از دیر باز صنعت لجستیک، علی الخصوص کشتیرانی توانسته نقس بسیار مهمی در اقتصاد کشورها و همچنین صادرات آنها ایفا کند. در این میان، باربری دریایی یکی از روشهای حمل و نقل است که به صورت وسیعی مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین از حمل دریایی میتوان به عنوان یک روش حمل و نقل مقرون به صرفه تر نسبت به دیگر رویه های حمل دانست.

ایران براساس جایگاه استراتژیک خود توانسته آمار حمل و نقل دریایی خود را بهبود بخشد و نه تنها در افزایش صادرات ایران بلکه واردات کمک فعال نماید.می توان گفت بخش عظیمی از صادرات ایران در حال حاضر توسط باربری دریایی انجام می پذیرد و آمار حمل و نقل دریایی نشان می دهد که بیشتر آنها از طریق بندر عباس انجام می پذیرد.

اگرچه که دیگر بنادر دریایی ایران هم نقش پررنگ خود را در این زمینه به همراه دارند.تعداد زیادی از خطوط کشتیرانی مانند IRISL فعالیت های گسترده ای در باربری دریایی صورت می دهند. علیرغم تحمیل تحریم بر جمهوری اسلامی ایران،آمار حمل و نقل دریایی کالاها نشان می دهد که صادرات ایران نسبت به واردات فزونی یافته است.

در سال های نه چندان دور مبالغ حمل دریایی از هند و حمل دریایی از چین به مراتب پایین تر از حال حاضر بوده است اما این روزها با توجه به تحریم ها تجارت کردن با ایران مشکل شده است و این مسئله برنامه های مرتبطی از طرف شرکت های لجستیک ترتیب اثر داده شده است. برای مثال نرخ حمل دریایی کالای صادراتی به بنادر هند پیشتر مبلغی حدود ۵۰ $ هر TEU بوده است. در حالیکه در سال ۲۰۱۹ این رقم افزایش چشم گیری شبیه به ۱۵ برابر شدن را داشته است. بسیاری از سرویس های حمل که در سال های گذشته انجام می شد متوقف گردیده و متاَسفانه نرخ حمل دریایی نیز افزایش داشته است و در این شرایط همچنان تجار بسیاری به دنبال راهکاری برای حل مسئله تجارت با ایران هستند.

کشتیرانی گلدن گیت برای حل این مشکل و کمک به افزایش صادرات از ایران و واردات به ایران راهکارهای دقیق و کارامدی را ارائه داده است که در همین راستا معاملات با نرخ حمل دریایی پایین تری انجام می پذیرد و در عین حال مدت زمان سفرهای دریایی نیز کوتاه تر شده است. روش های کاربردی گروه خادم لجستیک باعث افزایش میزان صادرات محموله های متعدد نسبت به قبلتر را داشته است و خوشبختانه روزانه نیز شاهد افزایش این تعداد هستیم و این نتیجه نشانه مشخص و بارزی از حسن انتخاب و اعتماد مشتریان داخلی و خارجی گروه خادم بزرگ لجستیک است. گروه بزرگ خادم لجستیک با بیش از ۱۵ زیر مجموعه و ۲۵۶ نماینده در اقصی نقاط جهان نقش به سزایی در صادرات ایران داشته است.
برنامه زمانی دقیق سفرهای کشتی نرخ های دریایی مناسب، تعداد بالای مشتریان چه تامین کنندگان و چه تجار که روزانه تعداد آنها افزوده می شود همه و همه نشانگر موفقیت های گروه خادم لجستیک در لجستیک و در میان شرکت های فورواردر و خطوط کشتیرانی می باشد.

شرکت گلدن گیت ارائه دهنده سرویس های حمل دریایی به اقصی نقاط جهان و حتی آمریکا می باشد. نرخ های باربری دریایی پایین تر،مدت زمان سفر دقیق از نمونه دلایل افزایش تعداد مشتریان گروه خادم لجستیک است. تمامی سرویس ها شامل حمل کانتینری،چارترینگ کشتی،حمل محموله های خرده بار بازرگانی، انجام امور گمرکی، کراس استاف، تغییر اسناد بارنامه، از طریق شرکت گلدن گیت قابل انجام است.

 

روش های دیگر حمل و نقل:

درخواست حمل

حمل و نقل بین المللی