حمل و نقل جاده ای هلدینگ خادم لجستیک

عملیات حمل و نقل به صورت جاده ای، با انواع کامیون از ایران به تمام نقاط دنیا و بلعکس از طریق شرکت بارمان ترابر که یکی از شرکت های تابعه هلدینگ خادم لجستیک می باشد، انجام می شود.

بارمان ترابر

شرکت بین المللی حمل بار جاده ای

بارمان ترابر تحت پوشش گروه بزرگ خادم لجستیک از پیشگامان صنعت حمل و نقل به صورت جاده ای و یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل بین المللی در ایران می باشد. این شرکت با فعالیت در شرق و غرب کشور توانسته خدمات متنوع حمل و نقل بین المللی را به مشتریان خود ارائه نماید.

فعالیت حمل و نقل بار جاده ای ما در کشورهای شرق ایران (افغانستان، روسیه، پاکستان، کشورهای خاور دور، کشورهای CIS و…)کشورهای غرب ایران (عراق، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، کشورهای اروپایی و…) می باشد. ما به پشتیوانه دانش، تخصص و تجربه خویش توانستیم خدمات نقل و انتقالات جاده ای را به صورت حرفه ای در تمام مسیرها به انجام رسانیم. پروژه ها و مشتریان ما گواه این مدعی می باشند.

خادم لجستیک خدمات جاده ای

ترانزیت

حمل جاده ای

خرده بار

صادرات

واردات

ما با بهره گیری از انواع ماشین های یخچالی، چادری، کفی، جامبو و مخزن دار توانایی حمل انواع بار را به صورت گروپاژ و فول تراک را بر عهده گرفتیم.

حمل کالا به صورت جاده ای کم ترین لرزش و نوسان را به محموله وارد می نماید. از این رو برای کالاهایی که آسیب پذیری و حساسیت بالایی دارند بسیار مناسب می باشد. از طرفی سرعت ارسال کالا در این نوع حمل از چشم گیری خاص خود برخوردار است.

از دیگر خدمات هلدینگ خادم لجستیک می توان به حمل  ونقل ریلی، حمل دریایی و حمل هوایی اشاره کرد.

درخواست حمل

حمل و نقل بین المللی