حمل بار به ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای حوزه اوراسیا می باشد و در سال  های اخیر به دلیل رشد اقتصادی و شرایط تحصیل و زندگی مقصد بسیاری از ایرانیان شده است. بعد از توافق نامه ای که بین ترکیه و اتحادیه اروپا امضا شد، ترکیه در بخش صنعتی پیشرفت بسیار چشمگیری داشت و سهم ترکیه در بازارهای اروپا افزایش  یافت. از این رو حمل و نقل کالا به ترکیه و از این کشور به سایر کشورها افزایش پیدا کرد.

به طوریکه موقعیت جغرافیایی ترکیه شرایط همکاری کشورمان با ترکیه را مهم و استراتژیکی می نماید.

کشورهای ایران، نخجوان، ارمنستان و گرجستان همسایه های شرقی ترکیه و کشورهای عراق و سوریه همسایه های جنوب شرقی ترکیه و کشورهای بلغارستان ویونان همسایه های شمال غربی کشور ترکیه هستند. علاوه بر این ترکیه از شمال کشور با دریای سیاه و از جنوب غربی با دریای مدیترانه  و از سمت غرب با دریای مرمره و اژه مرز آبی دارد.

همچنین ترکیه شاهراه ورود ایران به اروپا می باشد و لازم به ذکر است ایران نیز دروازه ورود تجاری و کالای ترکیه به افغانستان و آسیای میانه می باشد.

بنابراین برای ترکیه مسیرهای حمل ونقل مختلفی وجود دارد که با توجه به نوع بار می توان یکی از مسیرها را به دلخواه انتخاب کرد. هلدینگ خادم لجستیک از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل بین المللی است که بیش از ۳۰ سال در ایم زمینه سابقه فعالیت دارد.

هلدینگ خادم لجستیک با داشتن چندین مجموعه فعال از جمله پنج شرکت اصلی در بخش های؛ حمل و نقل هوایی، حمل دریایی، حمل جاده ای، حمل ریلی و خدمات گمرکی توانسته است خدمات گسترده ای را در حمل و نقل بین المللی در اختیار مشتریان خود قرار دهد و و رضایت آن ها را به دست آورد.

برای حمل بار ، کارشناسان هلدینگ خادم لجستیک به صورت کاملا حرفه ای و تجربه کافی در این زمینه به مشتریان مشاوره های لازم را ارائه می دهند تا بهترین مسیر انتخاب شود. برای استعلام قیمت ارسال بار می توانید با کارشناسان مربوط در ارتباط باشید.

مسیرهای زمینی

از مسیر مرز بازرگان، مرز سرو

مسیرهای دریایی

از مسیر مرز بازرگان، مرز مرو

مسیرهای هوایی

از مسیر فرودگاه های بین المللی هوایی مشهد، تهران، شیراز و …

مسیرهای دریایی

از مسیر مرزهای رازی

 

حمل بار به ترکیه با قطار – حمل بار هوایی به ترکیه – حمل خرده بار به ترکیه – قیمت حمل بار به ترکیه – نرخ حمل بار به ترکیه – حمل اثاثیه منزل به ترکیه