درباره ما

ماموریت ما

گروه بزرگ خادم لجستیک از معتبرترین شرکت های حمل و نقل بین المللی در ایران است. ما اعتبارمان را در طی جندین دهه و با اعتمادی که مشتریان به ما داشتند بدست آوردیم. با فعال بود در عرصه جهانی و ارائه خدمات گوناگون حمل و نقل توانستیم جان تازه ای به حمل و نقل بین المللی در ایران ببخشیم.

گروه بزرگ خادم لجستیک با زیر پرچم در آوردن چندین شرکت تمام رویه های حمل و نقل را پوشش داده است.

خدمات حمل و باربری جاده ای با شرکت حمل و نقل بین المللی بارمان ترابر با کامیون چادری _یخچالی ِکانتینری به اروپا ، آسیا و اسیا میانه (افغانستان و روسیه).

خدمات حمل انواع بار هوایی به تمامی فرودگاه های جهان با شرکت ایرمان ( حتی در شراط تحریم)

انواع خدمات دریایی و کشتیرانی با شرکت کشتیرانی دروازه طلایی. به صورت حمل دریایی با کانتینرهای استاندارد ۲۰ و ۴۰ فوت،کانتینرهای یخچالی ۲۰ و ۴۰ فوت، کانتینر مخصوص، اوپن تاپ، فلت ترک .حمل محموله های فله. به صورت واردات و صادرات. با داشتن نمایندگی در تمام بنادر اصلی جهان، خدمات فعال حمل بار دریایی در تمامی بنادر شمالی و جنوبی کشور.

خدمات حمل بار ریلی شرکت ریل واگن دریا با واگن ۲۰ و ۴۰ فوت، واگن مسقف، و لبه دار، واگن مخزن دار به آسیای میانه ، افغانستان و اروپا.
خدمات صادرات و واردات با شرکت کی-تردینگ اعم از کارگو، کالای تجاری، فاسد شدنی، نمایشگاهی، یخچالی، میوه و مرکبات، مواد غذایی، مواد معدنی، خشکبار ،زعفران ، پسته ،مشتقات نفتی .قیر و پتروشیمی.
خدمات ترخیص کالای وارداتی ، صادراتی با شرکت کارگزاری گمرکی خادم با کارت حق العملکاری و کارگزاری گمرکی.
خدمات بیمه باربری و بیمه مسئولیت کریر.